אפיזודות עם ספרים

hunky@dory

New member
אפיזודות עם ספרים ../images/Emo84.gif../images/Emo96.gif

הי חברים איזה אפיזודות היו לכם עם ספרים ? סצנות בחיים שלכם שכרוכים באהבת ספרים ? אז ככה אצלי למשל בתיכון יום אחד הלכתי לספריה של אמא שלי בקצה האחד של הבית - ספריה עם ספרים מצהיבים ובחצי שעה העברתי את מחצית הספריה משל אני חיים הובלות אל החדר שלי וכמובן כל התגליות שלוו בכך סצנה נוספת אחרי ימים רבים שאבד לי כרטיס האשראי שלי מצאתי באחת הפינות בדירתי ניצוץ קטן זה היה כרטיס האשראי שלי הדבר הראשון שעשיתי איתו זה ללכת לקדמת עדן המסורתי בקינג´ ג´ורג´ לקנות 11 ספרים יד שניה כולם צהובים , ישנים , מריחים טוב ובא לאכול אותם אז יאללה לסצנות נוסח אלי מקביל רק עם ספרים לא עם סקס
ענבל אה עוד סצנה קראתי ספר של תום שגב האהוב עלי לטובה על חילי הרשע- מן פרופיל של מפקדי אס אס בדיוק קראתי על רודולף הס שאמא שלי דפקה לי בדלת של הדירה עם שטרודול אז המחשבה שעלתה לי בראש זה שטרודולף הס

שאלה מענינת

אני לא בטוחה לאלו אפיזודות את מתכוונת. האחרונה שהיתה לי זה שהייתי צריכה לשלם סכום כסף מגוחך להפליא בטיסה בחזרה לארץ מארה"ב, דרך לונדון, בגלל עודף משקל שנגרם ברובו מספרים.

*GormE*

New member
אני קראתי את כל "החלקיקים האלמנטרים

בביקור של 4 ימים בפאריז. פשוט לא נהנתי כל- כך מפאריז אבל היה נחמד לקרוא בארצו של המחבר.

zooti

New member
משהו שקרה לי הרבה

בימי היסודי והתיכון שלי (וגם בצבא...) הייתי "גרה" בספריה. בכל הזדמנות שנקרתה בדרכי הייתי הולכת לספריה ונשארת עד-תום. מה שקרה זה שהייתי נשארת כ"כ מאוחר שהרבה פעמים כמעט נעלו אותי בפנים...

מדהים...

את ההודעה הקודמת שלי (שבה סיפרתי על חוויה שעברתי) כתבתי לפני שקראתי את ההודעה שלך וזה ממש מדהים צירוף המקרים הזה...

חוויה שאני זוכרת

ושקשורה לאהבה שלי לספרים: זה היה כשהייתי תלמידה בחטיבה. יום אחד (באחד הימים האחרונים של שנת הלימודים) הייתי לבד בספריה (כלומר חוץ ממני היתה כמובן רק הספרנית). ישבתי באיזה פינה ושקעתי בספר. הבעיה היתה שישבתי במקום שבו הספרנית לא ראתה אותי וכיוון שכך וכיוון שהייתי שקועה כל כולי בספר, לא שמתי לב שהספרנית יצאה ונעלה את הדלת.
רק אחר-כך, כשרציתי לצאת, התברר לי שאני נעולה... זה היה ממש מצחיק, עמדתי על כיסא כדי להגיע לחלון שהיה מעל הדלת של הספריה וניסיתי להגיד לכמה תלמידים (עולים חדשים) שיילכו לקרוא לספרנית כי אני נעולה שם. הם לא הבינו מה אני רוצה (לא ידעו עברית), בקיצור זה היה מצב מאוד מוזר... זמן קצר אחר-כך, למרבה המזל, הספרנית הגיעה ופתחה את הדלת כשהיא עומדת המומה כאשר היא ראתה שאני נמצאת שם.

למעלה