אפי היקרה..

• פותח הנושא hili
  • פורסם בתאריך

hili

New member
אפי היקרה..

יש לי בעיה נוראית.. תמיד כשאני קמה בבוקר ההורים שלי לא מפעילים את הזמגן.. ואני מתה מחום.. וזה אומר שאני זאת שצריכה לקום כל הזמן כדי לפתוח אותו.. אבל ברגע שאני כבר קמה כדי לפתוח אותו..אני מתעוררת לגמריי ולא יכולה לחזור לישון אחר כך..!! מה עליי לעשות?! מהילי הנואשת..

SnoopyS*GirL

New member
נואשת יקרה

אני ארשה לעצמי לענות לך במקום אפי, מאחר והיא כניראה הלכהלישון ברוב חוצפתה!! לדעתי, תקני לך מזגן משלך, כן כן. על חשבון כרטיס האשראי של ההורים כמובן... או סתם תאלפי איזה חבר או שניים לקום להדליק לך את המזגן כשחם לך

נואשת חביבה

רק אני פה אתייחס ברצינות לתלונתך תאמצי את סנופה כמדליקת המזגן הקבוע שלך וכך היא גם לא תפריע לחבר שלה לישון. > עדן בסכנת הכחדה<

hili

New member
ואו..

העצות שלכן קשות מידי.. אני לא יודעת במי לבחור!!! מה אתן אומרות?? חי!! אבל אני עדיין
אותך שושה..

hili

New member
ואו... זה רעיון בכלל לא רע..

אולי אני יאמץ אותו?? >ליטון המסכן..<

hili

New member
אבל אם הוא יבוא אילך..

אז מי ינקה לי מסביב ללק?! אולי את?
מהילי שבטוחה שרוח הים כבר לא רוצה שליטון יחזור יותר..

רוח הים

New member
למרות הכל

ליטוןןןןןןןןןןןןןןןן בוא הביתה !! אמא הילי ...בואי...הכנתי גלון אצטון ואת עדן

hili

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחחח..

קרעת אותי מצחוק!!!!!
אהבתי!! יאללה..תגידי מקום, שעה ואני שם.. אפילו עם ליטון..רק בשבילך..
הילי חושבת מה עדן תגיד על הסידור הזה..

גמרתן לקשקש?

אי אפשר ללכת לישון ולהשאיר אתכן לבד לשתי דקות !!! זה מה שאני צריכה לראות כשאני פותחת את הפורום בבוקר יום שבת?? סנופה יקירתי - יותר זול ממזגן שלך - מאוורר בתקרה, גם חרישי, גם נעים לכל משתמש, וגם לא יעיר אותך בבוקר עם תלונות. (עכשיו אני מבינה למה בלילה לא הצלחתי להרדם - ושתדעו לכם שזו עבירה מהמהדרגה הראשונה - להפריע לי לישון. זה פשוט הייתן אתן - מקשקשות בקולי קולות בלי להתחשב באנשים עמלי יום.

leeloo

New member
ורצוי מאוורר עם תאורה

כדי לחסוך.. או שזו הייתה כוונתך מההתחלה? טוב לא משנה, תמיד טוב להגיד שוב, לא? זה מה שהפולנים אוהבים לעשות?.. או פשוט לבקש מהם להדליק את המזגן ולכוון על stop או כיבוי או מה שזה לא יהיה, לעוד שעה, ואת תירדמי, כי יהיה לך קר..

למעלה