אפשר להצטרף?

אפשר להצטרף?

למרות שאני לא אופטימית ומאושרת מהזוגיות המורכבת שלי כמוכם? אני קצת מהצד השני, של ההורה הלא ביולוגי שקשה לו ולא טוב לו. לבעלי שלושה ילדים מנישואיו הראשונים והאמא שלהם לא בתמונה. הם חיים אתנו ויש לנו ילד משותף בן שנתיים, אני גרושה ללא ילדים. נכנסתי לזוגיות המורכבת שלנו מתוך הרבה אהבה ואופטימיות. האמנתי שאהבה, בגרות ורצון טוב יפתרו הכל. בפועל בעלי הפך להיות קטגור שלי וסנגור של הילדים ולא השאיר מקום לחברות ולכתף שאוכל להשען עליה. אני חיה בבית שאני לא מרגישה שהוא שלי בגלל שהילדים כל כך דומיננטים ושונים ממני ומהרגלים שלי. אני צריכה להלחם על כל פיסה של סיגנון חיי הקודמים. קצת שקט,יופי, סדר וניקין. שלא לדבר על ביקורת....זה אסור לי, הרי אני אמא חורגת. לאן נעלם לי הגבר שאהבתי ואיפה אני טעיתי בדרך. הגעתי למקום שאני שוקלת פרידה אם לא נלך ליעוץ זוגי.

ע י ן

New member
לאופטימיות הניצחית...../images/Emo140.gif ../images/Emo48.gif

ראשית , וודאי שאפשר להצטרף ...שנית הרגישי נא בנוח ...גם אנחנו לא תמיד מאושרים ואפטימיים ..אינני יודעת אם יצא לך לקרא אותנו - לא פעם צצים כאן ועולים כאב תיסכול ועצב.... את מהצד שלנו מפני שכולנו כאן חלק ממשפחות מורכבות ,עם ילדים שלו, ילדים שלה , ...ילדים שלנו. אני מאמינה שנכנסת למורכבות הזו מתוך אהבה כנה וחברות וכך גם בעלך. אינני מכירה אותך אישית ויתכן שדבריי לא יתאימו למקרה שלכם...ובכל זאת רק דבר אחד קטן וחשוב בעניי... ברגע שהגבר צריך לבחור בין ילדיו לבין בת זוגו ...יש פה בעיה. הוא לא אמור לקטגר ולא לסנגר ...אין כאן שניי צדדים (אני יודעת שזה קשה להתעלם מעובדת היותם ילדיו שלו ...)ובכל זאת בזה נמדדת החברות מן הצד שלנו ,לא לגרום לו להיקרע בין ילדיו לאישתו...זה לא טיבעי זה לא סביר ולא אפשרי . זה בדיוק מה שהורס את החברות... תראי גם בבתים "רגילים " בהם שניי ההורים הביולוגים חיים יחד - יש סכנה שעל רקע לקיחת תפקיד קבוע של סניגור וקטגור לילדים...תפגע קשות החברות בין ההורים . זה לא שרק במשפחות מורכבות זה קורה ... אבל מה ? שומה עלינו לנטרל עד כמה שרק אפשר את עצמנו מתפקידים כאלה , על אחת כמה וכמה במשפחות מורכבות. תחשבי , מתוך החברות שלכם , תביטי על הדברים מזוית אוהבת ... אולי שיחה מלב אל לב...כשניים שעומדים באותו צד ...בעלי מטרה משותפת כנה להצליח לגרום לכל הילדים בבית -אושר .וכמובן כי אושר שלהם מביא לאושר שלכם ... קשה לתת עיצות - כולנו עוברים רגעים פחות אוהבים וחבריים בזוגיות שלנו , וצריך להחזיק חזק ולא לוותר. מאחלת לך באמת שלווה חברות ואהבה. וברוכה הבאה אל ביתנו שהות נעימה.

../images/Emo13.gifאני שמחה שגיליתי אתכם

אין ספק שיש לנו בעיה. לא לזוגיות כזו פיללנו ובוודאי שלא בפרק ב' שבו אנחנו אמורים להיות חכמים יותר. מצד שני, אומרים שאנחנו ערוכים ל"מלחמה" שהיתה ולא לנוכחית
. את צודקת, אני רואה את הסימפטומים לאובדן החברות שלנו גם עם בננו המשותף. אבל משהו טוב קרה לי היום! מרגע שגיליתי אתכם וכתבתי בפורום, שיתפתי את בעלי והחלטנו ללכת לייעוץ.

ברוכה הבאה

אני מאושרת בשבילך שהיה לך את השכל לשתף את בעלך ועוד יותר אני מסירה את כובעי בפני בעלך שהשכיל להבין ששווה לעשות מאמץ כדי להציל את היחסים. תמסרי לו ממני שאני גאה בו ומצטערת שבעלי לא השתכנע כמוהו...

ע י ן

New member
נהדר!!!יופי!../images/Emo141.gif

וזהו סימפטום לחברות לאמיצה והאהבה...(ההסכמה לפנות לייעוץ במשותף) יישר כוח... ולי יש הרגשה משונה...שתצליחו להחיות ולשקם ולהינות יחד מהנפלא....

ח ד

New member
מצטרף לברכות

מצטרף לברכות, מצטרף לתקווה ולאופטימיות הנצחית, שהן רכושנו האמיתי היחיד. וכל שאר מה שהיה לי להגיד עין אמרה כל כך טוב ונכון, שאני רק יכול לחתום למטה. ברוכה הבאה והרבה הצלחה לכם.

maof

New member
פסימיות זמנית......

קשה במיקצת ליקרוא את דבריך .....בגלל שאני ממש לא אני חיי עם בת זוגתי ועם הילדים שלה.... ועוד לא היה מיקרה שהיא לא היתחשבה בצרכים שלי..... בלילה אחד שהלכנו לישון והילדים היו קצת נודניקים היא הלכה לישון במיטה שלהם איתם ....... והדבר האחרון שעוד היספקתי לישמוע לפני שנירדמתי..... מעוף העיף והוא צריך לקום מוקדם בבוקר ....... אסור לנו להפריע לו לישון........ לפי דעתי את צריכה לתפוש איתו שיחה צפופה
ולהסביר את דעתך לכול אחד יש את סיגנון החיים שלו וכל אחד צריך את המרחב שלו את עם הדעות שלך והדרך שלך לראות איך ניראה חינוך והוא צריך לקבל את דבריך גם אם הם לא ניראים לו את חילוקי הדעות לגבי חינוך או מישמעת לא מנהלים ליד הילדים כלפי הילדים הדעה שלנו מגובשת ואחת..... גם אם הילדים מנסים מפעם לפעם לומר לי......אני "יגיד אותך לאמא" אני מקבל מבת זוגתי גיבוי מלא לדברי ........ ואם יש לה היסתיגות מהדברים היא תגיד אותם רק לי כשהילדים לא יהיו ואולי פשוט להסביר דברים כמו שהם ......... אני לא נימצאת כאן (בבית) על תקן של מנקה.... דעתך צריכה להישמע במידה שווה ...וגם לך יש חלק בחינוך הילדים מעוף

*יערית

New member
איזו דרך להתחיל../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

קראתי את כל השרשור..ושחה שמצאת מקום נעים ונוח לשתף את חייך במידה שתבחרי לנכון, ושמחה יותר מכל שיש מי שרוצה להקשיב ולדבר על הבעיות....וביחד אתם ה-כוח שמניע את המשפחה..אתם הגלגלים של העגלה הזו, שמנו אותה..תחליפו צמיגים אם צריך{ואני בכלל לא יודעת להחליף גלגל} תלכו למוסך הטוב ביותר....העיקר שתמשיכו לנסוע יחד..... עם הרבה דלק{אהבה} לחיים המשותפים

מכירים יועצ/ת מומלצ/ת לזוגיות?

אשמח לקבל המלצות על יועץ זוגי טוב ומומלץ שיעזור לנו. תודה רבה על קבלת הפנים החמה ובכלל טוב שאתם קיימים. לפני שנה וחצי כתבתי לאחד הפורטילים בקשה להקים פורום כזה....

ע י ן

New member
אופטימית יקרה שלנו...../images/Emo24.gif

חד אהובי , בעוונותיו קשור בתחום...אני בטוחה שישמח לעזור. האם זה בסדר לחזור אלייך במסר אישי עם הפרטים ?

למעלה