אפשר סקר הכרות?

אפשר סקר הכרות?../images/Emo9.gif

<מכיוון שהפורום חדש דנדש>
אזור מגורים
בי/חד?
מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת?
מבנה גוף
גובה
מעדיף גברים/נשים שנראים....<השלם את החסר>
האם הייתה התנסות עם בן המין הזהה או שזה רק בגדר פנטזיה
אם יש לכם דברים נוספים :) מוזמנים

HeavenDusk

New member
נתחיל איתי...../images/Emo24.gif

מין-זכר גיל-28 אזור-מרכז מגורים -דירה משותפת בי/דו?-דו מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת? - זורם מבנה גוף - בנוי טוב גובה - 1.77 מעדיף גברים/נשים שנראים....בהירים עם מבט חודר וטיפה נשיים האם הייתה התנסות עם בן המין הזהה?-היתה גם היתה

בגלל שרק אנחנו כאן.. גם עונה<לעצמי>

מין.. כמה שיותר
וגם אישה גיל 30 ושבועיים אזור מגורים: מרכז כמעט מרכזי בי/חד?תלת.. סתם בי מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת?זורמת מבנה גוף: עגול
גובה : 1.61 מעדיף גברים/נשים שנראים....<השלם את החסר>שנראים גררררררר האם הייתה התנסות עם בן המין הזהה או שזה רק בגדר פנטזיה: הייתה גם הייתה יותר מהתנסות אחת עם גברים וטוב נו ברור שגם עם נשים תגיד לי מה צריך לעשות שכולם יבואו?? שרשור תמונות חושפניות? משהו?

JamesTheNew

New member
דיווה - יפהפיה

דווקא אם היית שמה תמונה שלך, אנשים היו נוהרים בהמוניהם. תגידו כאן המקום לחפש זוג ולהצטרף אליו? או לחפש צלע שלישית?

אממ.... טוב אני../images/Emo24.gif

אזור מגורים
ירושלים עיר ה-
בי/חד
בי אבל זה בי מסוג אחר.. אני כבר אסביר..
מחפש/ת קשר רציני/סטוץ או זורמ/ת
תמיד קשר רציני, תמיד..
מבנה גוף
תראו בכרטיס- "חופשי חופשי יש לכולם לא להתבייש.." "רננה אתה רעה
" "
And i like it"
גובה
1.65 [=
מעדיף גברים/נשים שנראים....<השלם את החסר>- בתאכלס מכל חיפושי בחיים לא האמנתי שאני אתחלי לחפש באינטרנט (ואני עדיין לא מחפש אני פה בשביל לעזור ולהיעזר וכאלה..) אבל את החברים הכי טובים שלי היום הכרתי פה
ויותר מזה...
האם הייתה התנסות עם בן המין הזהה או שזה רק בגדר פנטזיה
הייתה וגם הייתה... עד היום הייתי יותר עם נשים מאשר עם גברים.. ועכשי וקצת הסבר על מה ומי שאני: {לאחר שנים של מחקר גרעיני ופיתוח מדעני, הגעתי למסקנות הנ"ל
} יש לי משיכה לשני המינים, אבל רגשות רק לגברים... אני בדרך כלל (אם לא תמיד) נמשך רק לגבר שיש לי אליו משהו. הייתי עד היום עם 7 נשים שזה "קצת" יותר ממה שהיה לי עם גברים, אני לא בארון, כולם יודעים עלי, לא אוחצ', לא הומו ממוצע, אוהב לתת יד כשצריך, אוהב לעזור, אוהב לאהוב, שונא לשנוא, כזה אני, היפי
בקיצור זה נראה לי אחלה פורום ואני מקווה שיהיה לנו פה טוב
מנהל יקר אל תפחד אני כולי ילד טוב אל תחשוב שאני עבריין
מתעליכםם רן.

פוין

New member
רנוש איך אפשר לאהוד את בית"ר../images/Emo35.gif

ואהבתי את זה שאתה אוהב לתת יד כשצריך אם הבנת למה אני מתכוון

חח חרמן קטן ../images/Emo3.gif

איך אפשר לאהוב את בית"ר? חח איך לא?!! עד לפני שנה משחקי חוץ בית לא משנה מה הייתי הולך, עכשיו לא יוצא לי כל כך, אבל שנה הבאה בעזרת השם אני אקנה מנוי
אתה אוהב את חיפה מן הסתם..

פוין

New member
אכן,את מכבי חיפה../images/Emo70.gif

אני לא רוצה לעצבן אותך אבל אני מאד מקווה שתפסידו לסכנין היום ראשון רק בגלל כל הפוליטקה שיש בזה ובגלל הקראות הגזעניות של מאוהדי בית"ר. אני מקווה שבשנה הבאה תוכל לקנות מנוי

פוין

New member
../images/Emo6.gif

אני מסכים איתך. יאללה בוא נמלא טוטו אולי נזכה ב23 מיליון שקלים. הזכרת לי שאני חייב למלא טוטו היום,בשבוע שעבר תפסתי 11 שזה הכי מעצבן

חח אני לא מתעסק בדברים האלה..

אני אוהב למלא צ'אנס וגם זה רק פעם ב... בפעם האחרונה ששלחתי הבאתי 5000 שקל חח כיפליייייי אבל הם נגמרו תוך שבוע.. על מה
על בגדים
אלא מה
הומו או לא

למעלה