אפשר
לחיזוק

dafgol

New member
אפשר ../images/Emo201.gif לחיזוק ../images/Emo35.gif

אל תשאלו אותי עכשיו למה.......לא יכולה לספר...לא יכולה לדבר.... עצוב לי נורא ולא יכולה לדבר על זה...... כל
יתקבל בברכה.....

orrrrrrrrr

New member
../images/Emo24.gif

תראי עצב זה דבר מורכב אבל עם זאת הפכפך ונורא פשוט להתגבר עליו כי אנחנו נוטים להוציא דברים מפרופרוציה לעשות סרט דרמה מכול זבוב, מרגישים עיוורים בגן עדן- אבל בדיוק כמו סוג אחר של רגש- זה בא וחולף כמו גל שמציף את המזח... פעם שמחים, שארית הזמן מתבוננים, חלקית מהזמן עצובים- מה לעשות סוג של ירק מוזר אנחנו. פעם הים סוער ופעם הים כחול כמו מכחולו של אומן. תמיד תזכרי שמחר יהיה יותר טוב...ואם אם לא מחר אולי אפילו מוקדם יותר

S r 35

New member
חם ואוהב יקירתי

אני מקווה שזה לא משהו נורא מדי. מה שזה לא יהיה מקווה שתתאוששי מהר ותחזרי לחייך ... מספיק שתסתכלי על האוצרות המתוקים שלך וכבר תרגישי טוב יותר (התמונות ששלחת לי במייל מקסימות
) אני באמת מקווה (ויודעת) שהכל יהיה בסדר

frige

New member
בבקשה יקירתי ../images/Emo24.gif ענקי

מקווה שהכל בסדר. רפואה שלמה לכולם.
שרית

../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

כמה שתבקשי. שולחת המוווווווון אנרגיות חיוביות לכיוונך

dafgol

New member
אשה יקרה ואהובה הלכה היום לעולמה

היום אחה"צ. מכיוון שחלקכן מכירות אותה , לא רציתי לתת פרטים מזהים לפני שכל בני המשפחה והקרובים ידעו. מצטערת אם אני גורמת לכן עכשיו צער ותדהמה. היא היתה החברה הטובה של אמא שלי כבר 40 שנה , היא היתה כמו דודה שלי , מיום היוולדי ועד היום הזה ממש. הבן הבכור שלה, שרה ואני נולדנו ביחד בהפרש של ימים ספורים, ומאז 37 שנים ושלושה חודשים היא מלווה אותי בילדות בנערות בבגרות ובכלל....אותי וגם את ילדיי שתמיד אהבה לראות אותם ולהנות מחיוכם. הנכדה שלה וברי שלי היו אפילו ביחד בגן שנה שעברה. מחלת הסרטן הארורה הזו הכריעה אותה היום
עצוב, כואב, לא נתפס בכלל......מחר ב12:00 הלוויה. משתתפת בצער המשפחה המיוחדת הזו, יהי זכרה ברוך

S r 35

New member
אוי ואבוי ../images/Emo7.gif

כל כך מצטערת לשמוע.
תמסרי בבקשה את תנחומי הכנים לרונן.
עצוב כל-כך כל-כך כל-כך. אמא שלך בטח שבורה. אני יודעת שהן היו חברות טובות. אני אעדכן גם את הורי - כמו שאת יודעת גם הם מכירים את המשפחה ... יהי זכרה ברוך

dafgol

New member
עדיין לא נקלט לי....

אתמול אחרי חצות אמא שלי כתבה לי במסנג'ר : " כבר כמעט 40 שנה אנחנו מדברות 3-4 פעמים בשבוע בטלפון, עם מי אני אדבר עכשיו? " עוד מעט היא תובא למנוחות, זה בכלל לא נתפס אצלי שהיא מתה

S r 35

New member
בהחלט מבינה אותך: גם לי לא נקלט

אמנם ההכרות שלי איתה לא הייתה קרובה כמו שלך, אבל גם אני הכרתי אותה מאז שהייתי ילדה. איך המשפחה? הם מחזיקים מעמד? אני יודעת שהיא התמודדה עם המחלה האיומה הזו כבר זמן רב. הורי לא יכלו להגיע להלוויה - היה להם אירוע משפחתי אתמול בצהריים, אבל אני מניחה שהם יגיעו ל"שבעה". איך אמא שלך מרגישה? אני מניחה שקשה לה ... באמת עצוב

dafgol

New member
אמא שלי הספידה את ברכה בלוויה

אני אעלה לשבעה ברגע שירד לי החום, לא רוצה לחשוף שם אף אחד לשפעת ( בטח לא את ראובן ) אמא שלי שבורה

dafgol

New member
כן ../images/Emo7.gif

היא תמיד היתה מקבילה של אמא שלי, לימדו ב"שלום עליכם"

נכנסתתי לבקרכם ונתקלתי בהודעה שלך

צר לי לשמוע, היא הייתה חברה ומכרה של הורי המון שנים. ההורים שלי היו אתמול הלוויה.
גדול איך הבנים שלה? הבנתי שבעלה לא בריא בעצמו..

dafgol

New member
מצטערת שאני לא אשת בשורות טובות

מקווה מחר להיות בלי חום כבר ולעלות אליהם לשבעה. אם אמא שלי תרשה לי , אעלה לכאן את ההספד שספדה לברכה בלוויה.

csilmh

New member
אני לא יודע....

שלום לכולם. אני אפתח בזה שהיתה לי הזכות הגדולה מכל להיות הבן של ברכה לזרוביץ' א מ א ש ל י. אני לא יודע אם זה נכון או בסדר להכנס לפורום בזמן השבעה אבל זה מה שאני מרגיש שאני צריך לעשות. לדפנה, את אדם מיוחד במינו, ועכשיו אני מבין למה אמא שלי אהבה אתכם כלכך. אני לא מתפלא שאמא אהבה את אמא שלך כלכך ( וכנראה שזה תורשתי ) יש להן משהו שהוא נחלתם של מעטי מעט מן אצילות כזו שלא ניתן להסביר אלא אם הייתה בקרבתה. המילים לא מסתדרות לי כלכך והדמעות שוב מתחילות לזלוג אז.. כמו שאמא תמיד הייתה אומרת. שנשמע רק בשורות טובות. סיון הבן של ברכה לזרוביץ'.

S r 35

New member
סיון../images/Emo201.gif

זה בסדר גמור להיכנס לפורום בזמן השבעה ואם זה גורם לך להרגיש קצת יותר טוב ומקל עליך אפילו במידה קטנה אז אנחנו כאן כדי להקשיב ולחזק. הכרתי את אמך הכרות די שטחית, היא הייתה המורה של הכיתה המקבילה - אני למדתי אצל החצי השני שלה בבית-הספר, חוה. אבל הורי הכירו את הוריך ואני יודעת שהיא הייתה אישה מדהימה. בכל אופן, תמיד כשהייתי פוגשת אותה היה שמור לה חיוך בשבילי. אני מסכימה איתך שאמך וחוה הן מסוג האנשים הנדירים כל כך היום. הן בהחלט אצילות. אני גם שמחה שפגשתי את דפנה, כאן מעל גבי הפורום והרווחתי חברה אמיתית. אני מבקשת, שוב, לנחם ולחזק, אותך, את אביך ואת אחיך, שהיה בכיתה שלי בתיכון - אנא מסור לו את תנחומי. יהי זכרה של אמך ברוך
שרה

dafgol

New member
../images/Emo201.gif

קודם כל זה בסדר גמור
בדיוק עכשיו סיימתי שיחת טלפון עם אמא שלי , היא ביקשה שאוציא לה מהמחשב שלי תמונה שצילמתי את אמא ואבא שלך ביומולדת 60 של אבא שלי. אמא שלך היתה אשה אצילה ומיוחדת ,ויש לי כל כך הרבה זכרונות ממנה..... מגיל כל כך צעיר ועד הדשח"ים האחרונים שקיבלתי ממנה דרך אמא שלי. פעם כשהייתי קטנה בערך בת 11-12 , אמא שלך אמרה לי שאני כמו הבת שלה ....ולעולם לא שכחתי את זה.... ביום שבת אמא שלי ואני ישבנו ודיברנו ונזכרתי בכל מיני דברים מהילדות שלנו , ונורא צחקנו כי נזכרנו איך פחדת מאמא שלי , כי היא צעקה עליך ועל ערן ונורא נבהלת ממנה ....ואז קראתי עוד פעם את ההספד שאמא שלי כתבה , וישבנו ובכינו, אמא שלי אמרה לי שוב ושוב ואח"כ גם במסנג'ר...." עם מי אני אדבר עכשיו 3-4 פעמים בשבוע בטלפון ? , אין לי עוד חברה כזו כמו ברכה ולא תהיה לי גם..." סיון , אתה ורונן זכיתם באמא למופת , אצילה יחודית ומיוחדת - לעולמי עד היא תהיה בליבינו. זה בסדר לבכות , ככה מתאבלים, אולי זה מקל ולו במשהו...אני לא באמת יודעת....אולי זו רק פסיכולוגיה בגרוש..... אנחנו פה בשבילך ובשבילכם
תהיו חזקים - בשביל אבא שלך, בשבילכם, בשביל הדור הבא.... אני אראה אתכם כבר מחר.
דפנה

csilmh

New member
אמא שלי

ואנחנו ללא - אנחו ללא הדבק שהחזיק אותנו יחד אנחנו ללא אופטימיות אינסופית אנחנו ללא סבתא אנחנו ללא אותו הקול שמילא את החלל אנחנו ללא הכח שעמד לנו אנחנו ללא אותה הדמות אנחנו ללא סימנים אנחנו ללא אותה הרגשת שימחה ועצב שליוותה אותנו 20 שנה אנחנו ללא ... ואני לא רואה , לא חש , לא בוכה , חלל עם תמונה מהדהדת של רוך ואצילות אינסופית שגם בלי מילים שמעה קר לך ? , נעים לך ? יש מי ששומר עלייך ? עשינו מספיק ? איפה את? איפה את אמא ?

למעלה