אקווהאקדס - כל המהומה ובשביל מה?

vikvik

New member
עם האוכל כמובן

ובאמת כדאי לקחת בתחילת הארוחה עם הרבההההה אוכל כדי שידחוף כמה שיותר פנימה :))) אבל עדיין , אני ממש סובלת מזה! אני שונאת כאשר הטיפולים נמשכים נמשכים נמשכים ולא עוברים וטעם התרופה בפה כל היום...זה בהחלט תזכורת ואי נוחות קבועה.

sporTV

New member
אני מקווה שאת בולעת אותו

ולא לועסת! אכן בהתחלה היה לא נעים יותר מדי אבל עכשיו לא מרגישים..... ורדית הדריכה אותי לקחחת כדור אחד אקוואדקס בבוקר ואחד בצהריים. כמה אתן נוטלות ומתי?

vikvik

New member
בטח

אבל עדיין זה מחזיר את הטעם. זה באמת נכון יותר לעיכול לפזר לפעמיים , אבל אני לא ממש עומדת בזה. אז לוקחת בפעם אחת.

לא מכיר את התופעה הזאת

נכון גם אני הייתי מעדיף את האדקס הקודם, כי זה כדור טעים לדעתי... זה סתם עוד כדור שבולעים בלי שום יחודיות, ברכיבים הבנתי שהוא הרבה יותר אפקטיבי והרבה יותר מוצלח. אז זה עושה את העבודה מבחינתי. לא נתקלתי בשום בעיה של טעם לוואי שלו או טעם ש"עולה" במעלה הגרון.. אם היו ממציאים כדור כזה במתכונת לעיסה זה היה מושלם.

יצא המרצע מהשק...

כדור אחד עולה לי אז שניים?
בטח שתהיה חגיגה תנסי בכל זאת לפצל נגיד צהרים וערב? אני לוקחת אחר הצהריים ובערב

vikvik

New member
גם אחד עולה וגם השניים

אז עדיף לקחת בפעם אחת. זה בדיוק הסיבה למה אני לא לוקחת פעמיים ביום.

chakiv

New member
יצאה גרסה של אקווהאדקס בלעיסה

אני, בשאיפה, אצליח להכניס אותו לארץ בקרוב.... אני מודעת לכל הבעיות של האקווהאדקס ולכך שהוא בלתי נסבל. אשמח אם תוכלו להעלות רעיונות איך בכל זאת אתם מצליחים לסבול אותו - אם זה לקיחה אחרי מזון מסוים או בשעה מסויימת... ורדית

sporTV

New member
לנסות להפריד

זה עובד אצלי....מקווה שיעבוד גם אצל אחרים. שבת שלום

chakiv

New member
טיפ נוסף לאקווהאדקס

שימו את הכדורים ואת הבקבוק של אקווהאדקס במקרר. תוך שעה בקירור, אמור להיעלם לו הריח והוא הופך הרבה יותר נסבל. מאוד מקווה שהכדורים ללעיסה יכנסו בשנה הקרובה לארץ. שמעתי שהם טעימים (אבל על טעם וריח...אין להתווכח....
). ורדית

vikvik

New member
מקרר זה אחלה רעיון!

ככה גם לא שוכחים לקחת אותו...עם אוכל.... :)

למעלה