ארגוני השמאל דואגים למחבלים. מערוץ 13..

אתה ממשיך להתחכם.
במחשבה שניה, אולי אתה תמים, מין דברן גבוהה גבוהה, כזה שמפטמים אותו בעוגיות מבלי שישים לב.
אילו כל הנוזקות, כולל הרוגלות, היו מתחילות ב-exe - כל מצורע וזב חוטם יכול היה לכתוב תוכנת אנטי-וירוס.
אתה מדבר שטויות,אם אתה רואה שהקובץ ניפתח ע"י media player למשל אז בטוח אין וירוס

כי טכנית בלתי אפשרי להעביר וירוס דרך המדיה פלייר.

אותו דבר קובץ תמונה - אם אתה פותח את הראר ורק פותח קובץ תמונה או קובץ נגיד של וורד או טקסט

אז בלתי אפשרי פשוט להדביק אותך.

הבנת?

זה מבלבל בהתחלה אבל תחשוב על זה.

למשל אם רק פתחת קובץ ראר בלתי אפשרי להידבק אם אתה לא מפעיל קובץ של exe למשל

ז"א קובץ שפותח תוכנה שאתה לא מכיר.

דגלמנגל

Well-known member
אתה מדבר שטויות,אם אתה רואה שהקובץ ניפתח ע"י media player למשל אז בטוח אין וירוס

כי טכנית בלתי אפשרי להעביר וירוס דרך המדיה פלייר.

אותו דבר קובץ תמונה - אם אתה פותח את הראר ורק פותח קובץ תמונה או קובץ נגיד של וורד או טקסט

אז בלתי אפשרי פשוט להדביק אותך.

הבנת?

זה מבלבל בהתחלה אבל תחשוב על זה.

למשל אם רק פתחת קובץ ראר בלתי אפשרי להידבק אם אתה לא מפעיל קובץ של exe למשל

ז"א קובץ שפותח תוכנה שאתה לא מכיר.
אין לי כוח להתווכח אתך. ישנה המלצה גורפת, של מומחים לאבטחת נתונים, שלא ללחוץ על שום קובץ, ממקור בלתי מוכר/אמין.
אתה, להערכתך, שם את כולם בכיס הקטן שלך.
כל טוב ותהיה לי בריא.

אין לי כוח להתווכח אתך. ישנה המלצה גורפת, של מומחים לאבטחת נתונים, שלא ללחוץ על שום קובץ, ממקור בלתי מוכר/אמין.
כל טוב ותהיה לי בריא.
אתה סתם עושה מה שאומרים לך בלי להבין.

בדרך כלל כל מיני אמצעי הגנה כאלה שחוסמים לך אתר בטענה שהוא יכול להזיק, סתם נותנים הזהרות שווא.
פעם זה היה יותר אמין ונעשה ע"ס העבר(תקדימים),היום זה נעשה ע"ס מנגנונים אוטומטיים שמכוונים לדרגת הזהירות

הגדולה ביותר.

רוב הזמן נח

Well-known member
פעם זה היה יותר אמין ונעשה ע"ס העבר(תקדימים),היום זה נעשה ע"ס מנגנונים אוטומטיים שמכוונים לדרגת הזהירות

הגדולה ביותר.
חיפשתי פתרון לבעיה של קבלת דף כזה של חסימה לכל מיני אתרים . שאלתי את ה- AI של גוגל שנתן לי תשובה לא נכונה.
בסוף רק בדיקה של הרחבה הרחבה בפיירפוקס מצאה את ההרחבה הדפקטית שעשתה את זה.

חיפשתי פתרון לבעיה של קבלת דף כזה של חסימה לכל מיני אתרים . שאלתי את ה- AI של גוגל שנתן לי תשובה לא נכונה.
בסוף רק בדיקה של הרחבה הרחבה בפיירפוקס מצאה את ההרחבה הדפקטית שעשתה את זה.
איך קוראים לה?

אולי אתה זוכר.

הרחבה זה add ons?

רוב הזמן נח

Well-known member
איך קוראים לה?

אולי אתה זוכר.

הרחבה זה add ons?
סתם הרחבה לדפדפן. אין צורך לפרסם אותה . אבל במשך תקופה חשבתי שזה מכיוון ההרחבות שחוסמות פרסומות. אבל מסתבר שלא.
זה לא חסם גישה. זה רק ביקש אישור להמשיך. אז תקופה התעלמתי מזה. היום נמאס לי ובדקתי הרחבה הרחבה עד שמצאתי אותה. לפי ה- AI של גוגל, זה בכלל כלי חסימה של גוגל שאפשר לבטל בהגדרות הדפדפן. כמובן שזאת תשובה שגויה וזה לא היה קשור לזה.

רוב הזמן נח

Well-known member
כל טוב ותהיה לי בריא.
פעם בדפדפן של מיקרוסופט, מספיק היה ללחוץ על משהו באיזה אתר בשביל לקבל מזיק. אומרים שבאפל היום זה אותו הדבר.
ומומחים כאלה רוצים שתקנה מהם כל מיני מוצרים.

דגלמנגל

Well-known member
פעם בדפדפן של מיקרוסופט, מספיק היה ללחוץ על משהו באיזה אתר בשביל לקבל מזיק. אומרים שבאפל היום זה אותו הדבר.
ומומחים כאלה רוצים שתקנה מהם כל מיני מוצרים.
בשביל זה - לי, לפחות - יש במחשב אנטי-וירוס, בתשלום, ברמה הגבוהה ביותר שלו ועד היום הוכיח את עצמו. עם זאת, אני לא דוחף לו בכוח "ניסיונות" וגם לא מוריד כל מיני אפליקציות פופולריות, שאפשר לחיות בלעדיהן. הוא "רואה-יורה" ואני שומר שלא יעבור בשער כל דיכפין.

רוב הזמן נח

Well-known member
בשביל זה - לי, לפחות - יש במחשב אנטי-וירוס, בתשלום, ברמה הגבוהה ביותר שלו ועד היום הוכיח את עצמו. עם זאת, אני לא דוחף לו בכוח "ניסיונות" וגם לא מוריד כל מיני אפליקציות פופולריות, שאפשר לחיות בלעדיהן. הוא "רואה-יורה" ואני שומר שלא יעבור בשער כל דיכפין.
אני זוכר את התקופה שהיה לי אנטי וירוס בתשלום. בערך כל חודש הייתי שולח תמחשב למעבדה שיפרמטו לי בגלל וירוסים.

רוב הזמן נח

Well-known member
באמת?
ומה לגבי המקור שלהם?
כשאתה מוריד - אתה מוריד מה שמגישים לך.
יש בנושא הזה הרבה בורות. ופייסבוק בעצמם רימו את המשתמשים שלהם כשבכל מיני מקרים חייבו אותם להתקין אנטי וירוס שמכרו, בטענה שאם לא, הם יכולים להזיק לאתר שלהם ולמשתמשים אחרים.

ולייתר בטחון, כשאתה מנגן קיבצי וידאו תשתמש בנגן VLC או MPC וזה ימנע את אפשרות של מקרה חריג ונדיר שלא ראיתי שקרה אף פעם, שמחשב נדבק ממזיק בגלל הפעלה של קובץ וידאו.

דגלמנגל

Well-known member
יש בנושא הזה הרבה בורות. ופייסבוק בעצמם רימו את המשתמשים שלהם כשבכל מיני מקרים חייבו אותם להתקין אנטי וירוס שמכרו, בטענה שאם לא, הם יכולים להזיק לאתר שלהם ולמשתמשים אחרים.

ולייתר בטחון, כשאתה מנגן קיבצי וידאו תשתמש בנגן VLC או MPC וזה ימנע את אפשרות של מקרה חריג ונדיר שלא ראיתי שקרה אף פעם, שמחשב נדבק ממזיק בגלל הפעלה של קובץ וידאו.
אם פייסבוק רימה את לקוחותיו - בהצלחה, אני מניח - מה אתה חושב שאני, איזה סופר גאון באבטחת נתונים?
אני בטוח, שמי שרוצה בכך, יכול לרמות אותי ואני פשוט נזהר, כמיטב הבנתי.

רוב הזמן נח

Well-known member
אם פייסבוק רימה את לקוחותיו - בהצלחה, אני מניח - מה אתה חושב שאני, איזה סופר גאון באבטחת נתונים?
אני בטוח, שמי שרוצה בכך, יכול לרמות אותי ואני פשוט נזהר, כמיטב הבנתי.

המשתמשים של פייסבוק כאלה מטומטמים שלא נראה בכלל שאיכפת להם מה שפייסבוק עשה להם במקרה הזה.

דגלמנגל

Well-known member
אבל אין מספיק. הרי הרוב בפייסבוק והרוב רואים האח הגדול
(אני לפעמים מדבר על האח הגדול, אבל אני לא ממש צופה בתוכנית)
רק הרוב שאתה מכיר
ורק בישראל.
פייסבוק הוא רשת כלל עולמית.
אז מה אתה אומר, שכל מיליוני המשתמשים בארה"ב, גם הם צופים בפח הגדול?! !

רוב הזמן נח

Well-known member
מה ההבדל בין זה לwmp?
התוכנות של מיקרוסופט תמיד פחות מומלצות.

כי צריך נגן שהוא רק נגן. אני לא יודע מה קורה היום עם הנגן של מיקרוסופט. פרשתי ממנו אם אני זוכר נכון בגרסה 10.
בעבר הנגן של מיקרוסופט היה כלי בעייתי שגם החדיר מזיקים למחשב.

גם קודי יכול להיות בעייתי. היה שם איזה עניין עם מזיק שהיה בקובץ כתוביות. רק לא ברור במי זה פגע, כי כנראה זה דרש שימוש בעוד כלים בשביל שהמערכת תיפגע.

למעלה