ארוחת
1 - עם החיפאי במזללה

לבייב זו רק דמות להמחשה

פטריק קים-האיש שלא ידע חת ומורא בעל הידיים המסוקסות והמיובלות.
לב לבייב-טייקון רבכ מעללים, עשיר שהתחיל מכלום וטיפס עד לפסגה הפיננסית
מר ליברמן=פוליטקאי נכלולי, ערמומי ומניפולטיבי.
את כל המעלות או החסרונות הללו מגלם אדם אחד ששמו:ולדימיר פוטין.

googaf16

New member
תקשורת על טבעית

אני לא יכולה להתאפק אבל זה מאוד מעניין שדווקא בשרשור שלי מדברים על פוטין. מחשבות על קריאת מחשבות ועל תקשורת על טבעית באינטרנט.

לכל אחד מבני משפחתי ישנו כינוי.

מסיבות שונות אני זכיתי לכינוי המפוקפק -

הדיקטטור.

אני מקווה שאת נהנית מהספר

אכן מקריות שכזו.
התכוונתי לספר צילה שמופיע בחתימה ש'ך, בערב שהעניקו את פרס ספיר יצא לי לשמוע את הסופרת בראיון בגלי צה"ל, היא דיברה על היצירה הזו מעומק ליבה, סיפרה שצילה זו הסבתא רבה אם אני זוכר נכון, ציינהה שאיבדה יד או רגל וצירפה לתא המשפחתי את המאהב שלה.

בכל מקרה היא ציינה שהיא כבר לבושה לטקס המכובד כמו כלה רק שהיא לובשת מכנסיים ולא שמלה, עקב הראיון המרגש איתה ציפיתי בלילה לשמוע מי הזוכה בפרס והתחוור לי שזו איזו עיתונאית לשעבר ולא יהודית קציר.

googaf16

New member
אכן, סיפורה המשפחתי

של הסופרת יהודית קציר עומד במרכז הרומן ״צילה״.
קראתי עד היום את כל ספריה. האמת היא שרק התחלתי אותו, וחבל שהיא לא הוסיפה בתחילת הספר עץ משפחתי (כמו במאה שנים של בדידות) כי הלכתי כבר לאיבוד בבליל השמות.
נראה לי שהוא יישאר בחתימה שלי זמן רב כי אתקדם איתו לאט...

מחר מאד תתמצאי בדמויות.

אותי זה עניין כי ענף אחד במשפחה היה רמת-גני. אבי הענף [בנה של צילה, יוסקה מרגולין] היה פעיל מאד בצופי ר"ג, כל חייו וכל ילד רמת-גני הכיר אותו. האמת, שאחרי שקראתי למעלה מחצי ספר, התחיל להתיש קצת. ארוך מדי.

אם "יזדמן" לך להגיע למאוריציוס

צור עמי קשר לפני. יש לי שם חבר שפתח קייטרינג ביתי ומכין אחלה דברים....
מה שמצחיק הוא שמבחינת חומרי גלם, על אף שהם "חור נידח" באוקיאנוס ההודי, המחירים הם כמחצית מהארץ, שלא לדבר על דגים, סרטנים ושאר פירות ים שהמחיר שלהם מצחיק.

bruno01

New member
סמואל, תודיע לי כשאתה שוקל לנסות אותו

יותר מדי זמן לא אכלתי אותו!

זרקת רעיון לא רע, תן לחשוב חחח

זה עלול להתחיל שם ולהמשיך בבורקס אצל הטורקי , בישיבה בבסטה ולסיום בקניית קשקבל בשוק הכרמל. מבטיח להודיע לך אם אזדמן לאזור נחלת בנימין

Remirat

New member
וולרונה בצבעים משתנים!

אכלנו שם וולרונה בצהוב שהייתה מדהימה - במקום תותים היה פלח אננס טרי מקורמל שעשה לי את החודש!
קינוח מדהים!!

החתולית

New member
על הדיווח

קרואסון בולנז'רי הוא אחד הדברים היותר טעימים שאני מכירה :)

googaf16

New member
אכן, זה מה שאומרים...

הוא אמר שאם כבר לטעום מוח אז את המנה הזו ואם זה לא טעים לו כנראה שהוא פשוט לאאוהב מוח.

למעלה