ארנון הר לב מבי"הס "עגור" הואשם בגניבה

mi16turbo

New member
ארנון הר לב מבי"הס "עגור" הואשם בגניבה

ליפניי כשנתיים ניגנב לי גלשן אויר מסוג למינר קטן היום בבוקר הגעתי בליווי משטרה לביה"ס עגור שנודע לי שהגלשן מאוחסן שם ארנון ניסה להתחמק בכל מיני תירוצים מצוצים מהאצבע אך לבסוף נישבר הוא הובא לתחנת המשטרה שם הגשתי תלונה רישמית כנגדו ולבסוף בליווי מישטרתי הגלשן ה"גנוב" הוחזר לי. אין לי מה לומר לכם חברים חוץ מלהיזהר מאדם זה שלוקח את החוק לידיים. כמובן שתוגש תביעה בבית דין כי אינני מוכן לטוס על גלשן שהיה אצל ארנון ולא טופל. בברכה וטיסה בטוחה טל בן אברהם.

liav swisa

New member
ארנון הר לב הינו אדם ללא דופי!!!

אתה הזוי לחלוטין!!! מהכרותי עם ארנון כחניך שלו וכמי שרק לפני יומיים סיים קורס בסיס וגובה. אני זוכר אותך טס איתנו ביום שישי לפני מס' שבועות במבוא חמה. מאוחר יותר באותו היום פירסמתה כי נגנב לך גלשן מאתר הנחיתה במבוא חמה. אפילו הצעתה פרס כספי של 1000$ למוצא הישר ולאחר מס' ימים פרסמתה שהוא נמצא!!!!?????? לקוראים אני אספר כי הגלשן נמצא עי המתלונן!!!(לא פחות ולא יותר) בשיחים באתר הנחיתה במקום בו שכח שהניחו!!! לך אני מציע לשתות מים קרים, להרגע ולהתגבר על משבר : "ילד שנשאר פגוע" (כמו בשיר של רמי קליינשטיין) במדינה יש חוק ואתה עובר עליו! הוצאת דיבה זה דבר חמור מאוד!!! אז אסכם בזאת שאציע שתתנצל או לחילופין תתמוך את הטענות בעובדות ולא במעשיות!!! שבת שלום בברכה ליאב סויסה

למעלה