אשמח לחוות דעתכם

אשמח לחוות דעתכם

אנחנו ארבעה אחים,מעל גיל 30 עם ילדים.כל שבת,מגיעים להורים.לנו יש שלושה ילדים בני 6,3,2,לאחים שלי אין ילדים,אבל אחד מהם,אשתו בהריון.
מאד מאד מתסכל אותי,שאחי מגיע להורים בשבת,הוא לא מרים אלי או לאחים האחרים טלפון,ומיידע אותנו על בואם.הילדים שלי מפספסים דו ודודה,וחבל לי.ניסיתי לדבר איתו על זה,הוא אמר אין בעיה את צודקת נשתדל יותר,וכל עם אני מגלה שהם מגיעים להוריי,בלי להודיע.אני ממש נפגעת וכועסת כל פעם מחדש.למה לא נאה להם לשבת גם איתנו?ויתרה מכך,אין בעיה שהם ישבו לבד עם ההורים,אבל תרימו אחרי שעה טלפון ותגידו שאתם מחכים לנו,גם לאיזו שעה.פשוט מבואסת:((

אין מספיק פרטים: אם אתם ואחיך ואשתו

באים בשבת להורים, אז איך אתם לא נפגשים? תגידי להורייך שיידעו אותכם מתי האח ואשתו באים ותבואו באותה שעה. כלומר, אם הוא מודיע להורים. תעשו פעם פגישה אצלכם עם כל האחים וההורים

היי אפונה.

להורים שלי לא נעים להקלע לאמצע העניין הזה.אחי לא מודיע לפני שהוא מגיע עם אישתו...והשעות כל פעם משתנות....אני חושבת שאני פשוט ארים טלון כל שבת בבוקר,גם אם זה לנדנד לו.

mykal

New member
כמה דברים,

1)המשפט הזה 'ההורים לא רוצים להיות באמצע'
עליו אני בהחלט מעריכה את הוריך. אבל--זה רומז יש סיבה
שאת לא מודעת לה, והם לא רוצים להיות באמצע.
2)לא ברור לי למה את לא קובעת עם אחיך מפגש קפה קצר, אפילו באמצע היום ביום חול,
קרוב אליו, כדי שלא תהיה לו סיבה 'להתחמק' ותשאלי באופן ישיר,
"איציק, מה קרה שאי אפשר להפגש אצל ההורים, אני מתגעגעת, הילדים,
רוצים להיות עם דוד ודודה--קרה משהו? אנחנו מפריעים?"
אולי אשתו נפגעה ממך, ויש רצון להמנע, אבל ניתן לתקן?
אולי באמת הם לא מתוכננים וסתם 'קופצים' כשבא להם, אז תבקשי שירים טלפון ותגיעי.
3)אגב, למה את לא מזמינה אליך? אלא להפגש דוקא אצל ההורים?
אולי זה מה שהם מרגישים שלך אין ענין בהם?

מאחלת לכם שדברים יסתדרו.

הדסהש1

New member
בוקר אור זה קורה כמעט בכל משפחה

גם בנותי לא נפגשות אצלינו תמיד ..לכל אחת יש את משפחתה ועיסוקים.
ובארועים שקובעים מראש מתקבצים יחד...כל שבוע זה אולי
לא מתאפשר...

mykal

New member
את התכונת לענות לפותחת השרשור, נכון?

את כותבת בהרבה פורומים, ותמיד את עונה לאחרון,
אבל זה לא תשובה אליו.
זה לא מסובך לענות למי שאת מעונינת ולא לאחרון בשורה.
את פשוט עומדת על ההודעה שאת רוצה להגיב, ויש למטה את האופציה של תגובה.

אלאורלי

New member
שלום לכולם, מצטערת להודיע לכם שהאחינית

שלנו נפטרה אתמול בערב לאחר מאבק קשה של שבוע ימים ויותר.

שיהיו בשורות טובות לכולםנו. היתה בת 43 זל.

הדסהש1

New member
אלאורלי משתתפת בצערכם..יהי זיכרה ברוך.

mykal

New member
משתתפת בצער המשפחה.

עצוב לשמוע, כואב,
אבל גם לסבול זה כואב גם לה וגם לסביבה.
מאחלתלכם התגברות ושמחות.

היי.תודה על תגובתך:)

אחי גר במרחק של שעה נסיעה ממני ועובד מהבוקר עד הלילה.הוא לא יקבע איתי באמצע יום חול:)
אבל דיברנו על זה בטלפון,והוא אמר שהוא ממש ישתדל להודיע כשהם מגיעים,ולא קרה כלום,פשוט לא תמיד הם חושבים על זה.
לדעתי הם שוט רוצים לשבת בשקט עם ההורים שלי,כי הילדים שלי מאד אוהבים לשחק איתם,והם רוצים שקט.....
3.הם לא אוהבים לבוא אלי.....אמרו בכל מיני הזדמנויות שהבית שלנו צריך להעיף חצי מהדברים שבו כי הם ישנים וכו וכו....

אלאורלי

New member
לפעמים אנשים אוהבים את עצמם יותר ממה שצריך

אך בעתיד כאשר יהיו להם ילדים הם יבינו את הצורך להפגיש
בין הילדים שלכם לילדים שלהם , אז הם גם ידאגו לידע אתכם
כאשר הם יגיעו להורים.

בינתיים תפתחי את מערכת היחסים עם אחיך וגיסתך בשעה שאת יכולה
לדבר איתם , תדברו על נושאים שונים וכך ישמר הקשר עד שהם ירגישו
שהם מוכנים להיפגשת אתכם ביחד עם ילדיכם, ופה אני שואל האם יתכן
שיש מצב שהם מקנאים על שלכם יש ילדים ולהם עוד אין?

אלאורלי

New member
תודה למייקל ולאפונה, לראות ילד קטן בן 10

אומר קדיש על אמא זה קורע את הלב.

ממקרה שהיה ביני ובין אחי (אז לא היו לא ילדים)

הילדים שלי היו בגיל 6 הבכור והצעיר - בן שנתיים. התארחנו אצל אחי ואשתו לכוס קפה עם המשפחה כולה: ההורים שלנו, ההורים של אשתו, ואחותה של אשתו. ראיתי שאחי לחוץ שהילדים ישברו משהו,יגעו במשהו ועקב אחריהם. הם היו ילדים טובים,לא משתוללים אבל לא פסלים. הבן הבכור ראה שיש על השולחן קערה קטנה עם סוכריות ולקח לעצמו סוכריה. פתאום אחי התפרץ בכעס נוראי: איך הילד מעיז לקחת סוכריה בלי לבקש.

אחרי כמה וכמה שנים, לאחי נולדו ילדים והבן שלו (הצעיר שבין שלושת הילדים) לא היו לו גבולות. עלה על שולחנות וקפץ מהשולחן לריצפה.
כמה פעמים עשיתי לו בייביסיטר - הוא בא אלינו והיה ממש ממש פרוע. התחיל ליילל שהוא רוצה מחשב, ולנדנד ולצעוק שהוא רוצה את "אמא" מיד. האמא אמרה שתבוא לקחת אותו ב7 והיא באה שעה אחרי. אי אפשר היה בכלל לדבר איתו.

בקיצור, עד שאין ילדים,יש אנשים שבאמת לא מבינים מה הם ה"יצורים" האלה שצורחים ורוצים אוכל ומנדנדים ומעצבנים ובכל זאת אי אפשר בלעדיהם.
ילדים של אחרים לפעמים הם מיטרד למישהו אחר שלא מבין על מה המהומה.

justanotherme82

New member
באמת שאי אפשר לדעת כלום אבל אני רוצה להציע אופציה

שיכול להיות שהיא נכונה ויכול להיות שאין לה שום קשר למציאות שלכם
לאח של בעלי יש 2 ילדים שמתים עליו, כל פעם שיש מפגש משפחתי הם קופצים עליו ורוצים שישחק איתם וההורים שלהם ששמחים לקצת שקט רק מעודדים אותם שילכו לשחק איתו ככה שיוצא שאני יושבת עם כל המשפחה של בעלי בזמן שהוא במקום אחר משחק עם הילדים ובכלל לא מצליח להיות עם ההורים שלו.
יכול להיות שאח שלך או אישתו מרגישים כמו ביביסיטר שכל פעם שהם באים להורים שלכם את זורקת עליהם את הילדים? יכול להיות שהם פשוט רוצים לשבת עם ההורים בשקט?
שוב, אין לי שום דרך לדעת, רק מציעה את האפשרות.

למעלה