אשמח לעוד עיצובים לשיר העצוב,

אשמח לעוד עיצובים לשיר העצוב,

בנוסף לעיצוב המרגש של מלאכית,(כשמה כן היא).תודה רבה ורד חיוך של מלאכים© ורד מנדלסון בסער עלית לשמיים עם חיוך של מלאכים בדהר הפכת לפרח שקפא בערוגת הפרחים אתה הבן של כולנו מלאך בשמי כוכבים אתה הבן של כולנו אותך כולם אוהבים והלב כואב והלב דואב כי פרחים שגדלים בטבע לא נקטפים בגיל 27 פרחים נדירים עם אופי פרחים מיוחדים עם יופי פרחים פורחים ומחייכים פרחים על לב כה גדול צריכים לחיות לצמוח ולגדול ואתה תגדל בן ואתה תחיה בלב של כולם ואתה תמיד תשאר הבן האהוב בעולם.

מלאכיית

New member
בקשה..

נקיבלתי את המסר.. שמחה שהרעיון נגע לך, והתחברת ואהבת. זאת המטרה שלי:) עכשיו ניסיתי עוד שני דברים כמו שביקשת. ואנסה להסביר לך למה בחרתי דווקא את זה.. בתמונה הראשונה אין כ,כ הסבר פשוט מלאך (כל אחד יכול להבין את זה אחרת: אולי הוא המלאך? אולי מלאך ששומר עליו? אולי מלאך שנולד בעקבות מותו?) מקווה שעזר לך ואהבת

מלאכיית

New member
עיצוב 2

[בקשר לעיצוב הראשון- אם תקטיני יראה יותר טוב ופחות מטושטש]. ובקשר לעיצוב הזה, רציתי משו מיוחד שיהיה "מעבר" כמו שאומרים. הכנתי לך עין ש"כאילו" בעין רואים "מלאך". אני חושבת שזה מעביר המון. ראייה של מלאך.. מה אתה רואה בתוך העין.. מקווה שגם התחברת, ושהצלחתי לעזור.

מלאכית מדהימה

המון המון תודה, גם על העיצובים המרגשים שכל אחד לוקח לכיוון אחר, וגם לגבי ההסברים המיוחדים. אכן מלאכית כשמך כן את, אמסור את העיצובים לחברתי שתמסור למשפחה, מעריכה מקול הלב ומודה ורד

מלאכיית

New member
בקשה.. ../images/Emo189.gif

קיבלתי את המסר שלך:) ואמרתי לעצמי שאני אענה לך כבר פה..
מקווה שזה טוב (האמת לא מצאתי תמונה שלדעתי היא "ואווו" אבל אם אהבתם הכי חשוב.. מקווה שעזר, ואני באמת שמחה לעזור אז אל תתבישי לבקש!!

מלאכיית

New member
ועוד אחד שחשבתי שמתאים..

כאילו מלאך עומד מעל בית קברות.. אני מאמינה שמצאת את ההקשר.

זה עיצוב חזק...

הניגוד בין המלאך הגבוה לקברים הרבים.... כמה עצוב כמה אמיתי מודה לך מלאכית יקרה, את מקסימה ,ורד

אני אהבתי את כולם...

ואת זו כמובן, אמסור לחברתי ,באמת את מלאכית מקסימה, ותודה על כל העיצובים, תודה על ההשקעה הרבה הקשבה והרצון הטוב לעזור - מעריכה ומודה ורד

מלאכיית

New member
אין בעד מה!! ../images/Emo23.gif

כל עוד הצלחתי לעזור, מה יותר טוב מזה? מקווה שהחברה תאהב!

למעלה