אשמח לעזרה בנוגע להרמת סינוס ושתלים

מצב
הנושא נעול.

יש לי 4 שיניים צמודות שאני צריכה לעקור (כירורגית) כי הן שבורות לגמרי ואני חייבת הרמת סינוס כדי שישימו לי שם שתלים. השאלה היא: בגלל שזה יקר כל כך, החלטתי ללכת על תותבת. האם אני צריכה גם אז לעבור הרמת סינוס? ואם אחרי שנה ארצה לשים שתלים, האם אפשר אז לבצע הרמת סינוס ולהישאר עם תותבת עד ששמים שתלים סופית?
דבר נוסף - שמעתי שיש שיטה חדשה שמכניסים צינורית מהאף כדי להרים סינוס. כך שלא צריך לחתוך כלום. האם זה מאושר ע"י משרד הבריאו? האם זה מוכר? יעיל?
אשמח לעזרה. מודה מראש!!

הרמת סינוס שיטות שונות

יש לי 4 שיניים צמודות שאני צריכה לעקור (כירורגית) כי הן שבורות לגמרי ואני חייבת הרמת סינוס כדי שישימו לי שם שתלים. השאלה היא: בגלל שזה יקר כל כך, החלטתי ללכת על תותבת. האם אני צריכה גם אז לעבור הרמת סינוס? ואם אחרי שנה ארצה לשים שתלים, האם אפשר אז לבצע הרמת סינוס ולהישאר עם תותבת עד ששמים שתלים סופית?
דבר נוסף - שמעתי שיש שיטה חדשה שמכניסים צינורית מהאף כדי להרים סינוס. כך שלא צריך לחתוך כלום. האם זה מאושר ע"י משרד הבריאו? האם זה מוכר? יעיל?
אשמח לעזרה. מודה מראש!!
הרמת סינוס שיטות שונות
ראשית חשוב שתביני שאם יעשו לך תותבת אין צורך לבצע השתלת עצם
שנית , אם תמתיני עם התהליך תוכלי לעשות את התהליך בעתיד.
ישנן שיטות שונות להרמת סינוס סגורות ופתוחה והשיטה שאת מתארת היא אחת השיטות להרמת סינוס סגורה.
האם הציעו לך את השטיה? מי הציע ? והאם הרופא המבצע הינו מומחה?

היי:)

הרמת סינוס שיטות שונות
ראשית חשוב שתביני שאם יעשו לך תותבת אין צורך לבצע השתלת עצם
שנית , אם תמתיני עם התהליך תוכלי לעשות את התהליך בעתיד.
ישנן שיטות שונות להרמת סינוס סגורות ופתוחה והשיטה שאת מתארת היא אחת השיטות להרמת סינוס סגורה.
האם הציעו לך את השטיה? מי הציע ? והאם הרופא המבצע הינו מומחה?
היי:)
תודה על התשובה:)
אגב, לא הציעו לי את השיטה. ראיתי באיזה מגזין פרסומי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה