אשמח לעזרה

you never go

New member
אשמח לעזרה

טוב אמ... אז ככה: אני בת 13... לפני כשנה התחילו לקרות לי "דברים" ז"א התחלתי לחוש תחושות שלא חשתי בעבר... אני יכולה להרגיש מתי רוח נמצאת איתי מתי היא עוזבת... מתי היא כועסת.. שלווה... אני מרגישה את זה כיאילו אני היא... לפני חצי שנה חלמתי חלום בחלום אלוהים דיבר איתי ואמר לי שאני יכולה להיות כל מי שאני ארצה והראה לי מי הייתי בחיים הקודמים שלי... הייתי סופי, ילדה שמתה בגיל צעיר הרגשתי שאני זאת היא הרגשתי שכשמתתי (בתור סופי) שאני עולה מרחפת למעלה פשוט למעלה ולמעלה ויש אור חזק חזק כל כך עם כל כך הרבה כוח, כבר לא הייתי בכדור הארץ... הייתי במין שטח מוקף אור חזק והייתי לבושה במין כותונת כזאת לבנה וארוכה אחרי החלום הזה הרגשתי מצויין וכיאילו שהמלתי כוחות חדשים וטובים אבל... זה לא נמשך הרבה זמן.. אנשים התחילו להגיד שאני מוזרה, התחלתי לאבד חברים... הרבה חברים... אבל לא היה לי אכפת עד שפגשתי אותה... את החברה הזאת הרגשנו כיאילו אנחנו מכירות זאת הייתה הרגשה מוזרה ואז... זה קרה סבא שלה היה בחלום שלי ואמר לי: תסתלקו היה גשם והוא היה שחור ואפל.. ביום למחרת כשתיערתי לה אותו היא התחילה לבכות ואמרה לי שזה סבא שלה ( זה קרה בבית ספר) יכולנו לשמוע את הצעדים שלו בחול אבל לא היו עקבות... השאלות שלי: מה הן רוצות? מה הרוחות צריכות? עזרה? עם הן היו פוגעת בי הן היו עושות את זה מזמן.. אבל מצד שני אני מרגישה כיאילו הן צריכות עזרה אבל באותו זמן לוקחות לי את האנרגייה ואני נעשת חלשה יותר מכך שאני עוזרת להם... ועוד משו: אני יכולה לדבר איתן בעזרת המחשבה אני צריכה עזרה!!! בבקשה אל תזלזלו זה חשוב....

לא הבנתי כלום מהחלום אבל זה לא שכיח בכלל שילד

זוכר גלגול קודם לו אבל לא הבנתי איזה חברה ילדה סבא של מי? יכול להיות שיש לך ערוץ תקשור פתוח ויכולת אינטואיטיבית גבוהה לרוב בגיל 14 זה מתחיל אבל אולי אצלך זה הקדים מעט

y t z

New member
תקשיבי..

אל תספרי את זה לחברים שלך ולמשפחה שלך. אנשים לא יודעים לקבל את זה ולהבין מה את מרגישה, את תיראי להם שונה ולא בצורה טובה. אני לא יודע כמה ממה שאת חווה הוא אמיתי וכמה הוא מהדימיון שלך, בכל אופן הייתי ממליץ לך להפסיק להתעסק בזה, את צעירה בת 13 ותהני מהחיים הרגילים כמו כולם, תאמיני לי. אני לא מזלזל בך, אבל אני ממליץ לך להניח לנושא הזה לפני שיעברו השנים ותתחרטי שלא ניצלת את הזמן. אני גם עברתי וראיתי דברים מוזרים ומשונים, אבל לא סיפרתי על כך לחברים שלי וחייתי חיים נורמלים בכך שהכחשתי לכל מה שעברתי ועד היום אני ככה. את כבר אומרת שאיבדת הרבה חברים ושאנשים אומרים שאת מוזרה, חבל לי לשמוע את זה.

y t z

New member
לא אמרתי שצריך להתכחש

מהניסיון שלי, בגיל שלה עדיף לה לשמור את זה לעצמה ואולי לשתף חברה קרובה ובן/ת משפחה קרובים אחד... אני מניח שאת יודעת איך שמועות רצות בבית ספר בגילאים האלה ואנשים עושים מכל זבוב פיל, חבל לי בשבילה שהיא תקבל יחס אחר שלא מגיע לה.

גם אני בדעה שלא צריך לשטף כול אחד.

זה לא משהו שכול אחד יבין, חוץ מלאמא שלה צריך לספר בכול!!! אבל זה לא משנה כרע כי כבר עשית את זה, ואיבדת חברים. למרות שאני חושבת שאם הם היו חברים אמתיים הם היו נשארים ואם לא, אז לא צריך אותם - ומצד שני, בגיל הזה הפופולריות מאוד חשובה לביטחון העצמי, ואני גם חושבת שאפשר לתקן את המצב החברתי, וסתם לידע כללי, רוב האנשים הכי גדולים בהיסטוריה היו מוזרים, והיתה להם בעיה חברתית עקב כך.למזלך כול דבר בימנו ניתן לרכישה, גם להיות פופולארי בחברה, את יכולה לקרוא ספרים שיעזרו לך, ולנסות לדבר עם אמא - איך פותרים את זה, את תתפלאי כמה אמא יכולה לעזור וזה יקרב אתכן מאוד. בקשר לרוחניות שלך, אני חושבת שאת מבורכת, ומיוחדת, ומקסימה. רוחות לא מזיקות, ואים זה מפריע לך את יכולה לבקש מהן לעזוב אותך. אני בדעה שאין ישויות רעות, אילה כאילו שבאות ללמד אותנו שיעור מסויים. טוב ורע זו הגדרה של בני האדם והיא אינה קיימת בעולם הרוח החיות והצמחיה. למרות שיש לנו דעת, והגדרנו דעות מסויימות לטוב ורע, ורוחות הם לרוב בני אדם לשעבר. הן אינן רעות או טובות. מאחלת לך את כול הטוב שאת מאחלת לעצמך להתגשם.

למעלה