אשמח לעצתכם

אשמח לעצתכם

שלום לכולם. אנחנו בונים כעת בית(דרך פרוייקט של קבע) והייתי מאוד שמחה לקבל את עצתכם: 1) האם כדאי לבנות פרגולה? ואם כן האם כדאי לבנות לבד או דרך הפרוייקט של קבע שמציע לנו פרגולה מעץ ואו אלומיניום ואו ברזל ואו שילב של השלושה ב12500 ש"ח. כמה לדעתכם זה יעלה לבד? 2) האם כדאי לבנות מחסן גינה? האם מבטון או לקנות מפלסטיק מהום סנטר למשל? מה השיקולים? מציעים לנו דרך הפרוייקט מחסן בטון ואו בלוקים הכולל דלת, נקודת אור וחלון. גובה גודל 3.25 על 4 מ ב17500 ש"ח.(התשלומים כוללים מעמ ותשלומים נוספים כמו אגרות בניה, היתר והיטלים וצמודים למדד החוזה). כמה ךדעתכם זה יעלה לבד? אני מאוד אשמח לקבל את דעתכם והשיקולים. עלינו להחזיר תשובה כבר ביום ראשון. תודה רבה:)

BRONCO

New member
לגבי הפרגולה הפשוט ביותר זה לבדוק עם

כמה בעלי מיקצוע את עליות ההקמה ואז להחליט מה יותר כדאי לתת לך תשובה של טו אוצ לא נטוב דרך הרשת זה קצת קשה מה גם לא רשמת מידות של הפרגולה לגבי המחסן נראה לי קצת יקר בהתחשב בעובדה שניתן להשיג מחסנים מפלטות בטון מפרוק צריפים ממכרזים של הצבא גם יוצא הרבה יותר זול וגם לא פחות גדול ממה שנתנו לך מחסן גינה מפלסטיק של כתר יחסית טוב ויציב ומגיע עם ריצפה מוכנה ישנו עוד מחסן מחומר פולימרי חזק וטוב ולא יקר אבל גם זקוק לרצפה ומומלץ רצפה יצוקה יש את מחסני הפח שהם הכי חלשים בקטגוריית המחסנים וזקוקים גם לרצפה או לבמה ויש כמובן את המחסן הבנוי מבטון שהוא חזק ויציב לאורך שנים כול תלוי בדרישות שלך מה את הולכת לאפסן במקומך הייתי עושה קצת בדיקות והשוואות בהצלחה

למעלה