אשמח לקבל המלצה על מחשב צלילה

דולפינה

New member
אשמח לקבל המלצה על מחשב צלילה ../images/Emo19.gif

וייפר (סונטו) או אלאדין? מה מומלץ מבחינת פונקציות, מחירים וכ"ו?

קותי

New member
מחירים תשאלי בחנויות ../images/Emo13.gif

אני מעדיף את התצוגה של סונטו ולכן ממליץ על וויפר. היתרון האמיתי של הוייפר על האלדין הוא בלוג הנמצא על המחשב. יש לך גישה ישירה לבערך 50 הצלילות האחרונות שעשית, לראות את הפרופילים שלהן מבלי להצטרך להוריד אותן למחשב. כדי לעשות את זה עם האלאדין את צריכה להוסיף קניה של מתאם (תבדקי את המחיר עם המתאם). לצוללי ניטרוקס מתקדמים, הצוללים צלילות ניטרוקס פרועות (הרבה ביום, עם אחוזים משתנים), נדמה לי (ואל תתפסי אותי במילה) שלאלאדין יש יתרון בתחום של מדידת שעון החמצן (O2 CLOCK). שניהם נחשבים למחשבי צלילה טובים.

ר פ י

New member
מחשב וויפר סונטו

לי יש אחד כזה וברצוני לתן אותך קותי ידידי, המחשב שומר על הפרופילים של 36 שעות צלילה שזה בשבילי 60 צלילות, אך המחשב יודע גם לשמור על צלילות שלא במסגרת זו ע ל 100 שעות צלילה צלילה בטוחה רפי

lalali

New member
מחשבים

דולפינה אלדין זה אחלה מחשב אבל תלוי לאזה צלילות כשהוא נילחץ {עומק זמן וכו} מתחילים ב "דיסקו מאנייק" יש למחשב הזה פשוט אלפי עם לא מאות אלפי צלצולים ורעשים ואותות חירום למיניהם וחוץ מזה זה אחלה מחשב יש לי כזה כבר 3 שנים וזה סיפור אהבה

עדיף וייפר של סונטו

עדיף וייפר של סונטו. גם מבחינת מחיר וגם מבחינת הפונקציות הקיימות הכוללות נייטרוקס וצלילה חופשית ואפשרות חיבור ממשק למחשב לניהול לוגבוק. כמובן שאם יש לך כסף עודף אז באמת כדאי את האלדין עם המשדר למד לחץ . מחירים: סונטו-וייפר באילת אפשר להשיג במחיר של כ- 1600-2000 ש"ח אלדין-להכפיל בכ-3. עדיף לרכוש באילת אם את מעוניינת בעזרה והנחה את מומנת לפנות ל-E-MAIL שלי. אמיר דרור

עדיף וייפר של סונטו

עדיף וייפר של סונטו. גם מבחינת מחיר וגם מבחינת הפונקציות הקיימות הכוללות נייטרוקס וצלילה חופשית ואפשרות חיבור ממשק למחשב לניהול לוגבוק. כמובן שאם יש לך כסף עודף אז באמת כדאי את האלדין עם המשדר למד לחץ . מחירים: סונטו-וייפר באילת אפשר להשיג במחיר של כ- 1600-2000 ש"ח אלדין-להכפיל בכ-3. עדיף לרכוש באילת אם את מעוניינת בעזרה והנחה את מומנת לפנות ל-E-MAIL שלי. אמיר דרור

למעלה