אתם יודעים מה?-רדו מזה...

MOSHIKU

New member
אתם יודעים מה?-רדו מזה...

לא משנה...יש דברים הרבה יותר מופלאים ממשחקים ישראלים והרבה יותר דברים איכותיים ממשחקים ישראלים. אתם צודקים בהכל...פיפוש 1,2,3,4 כולם מחורבנים. הכל חראאאא אחדדדד גדווווווווול. אנחנו בכלל...צריכים ללכת לחיות מחוץ לארץ! מחוץ לארץ הכל טוב ויפה ובעיקר משחקי מחשב איכותיים עם חמישה כוכבים עם גרפיקה מופלאה וכל משחק מחשב ישראלי, הכל פשוט נורא אצלנו...פשוט נורא.

מישהוא

New member
אתה צודק

אצלנו הכל חרא אחד גדול ודי לתרגם את חוברות המשחקים אם שגיעות אפילו לא יודעים איך לפרש כאן אדיף לא לפרש אותם אצלנו איכות משחקי החשב גרוע

ilanos

New member
מה הקשר????

אתה אומר שפיפוש הוא משחק יפה בגלל שהוא ישראלי. אני לא אמרתי, אפילו לרגע, שהוא חרא של משחק בגלל שהוא ישראלי. הוא חרא של משחק. נקודה. בישראל עשו אחד כזה השנה. בחו``ל עשו מאות משחקים מחורבנים. זה לא משנה. בישראל הצליחו לעשות משחק שזכה להצלחה בינלאומית. קראו לו יו.אס.איי.אפ, סימולטור שזכה להצלחה יפה בארצות הברית. יש כאן אנשים עם כשרון. כל מה שחסר זה כסף.

ilanos

New member
באמת...

הוא נראה נורא. הקווסטים הישנים של לוקאסארטס הם דוגמא טובה איך עושים קווסט דו מימדי. פיפוש הוא ממש לא. הסיפור דבילי. אותי אישית הוא לא מצחיק. הדיבוב גרוע. הרמה הטכנית שואפת לאפס... מוזיקה? מה זה בכלל... להמשיך?

zell

New member
נכון

ואני הייתי רוצה לחיות ביפן!!!!! לעזאזל..כל חברות המשחקים הגדולות....and square! שמייצרות משחקים פי סנטיליון יותר טובים ממה שאנחנו עושים ..אבל אלו הישראלים....מה אפשר לעשות חפיף...זו מילת המפתח שמנחה פה את כולם

ilanos

New member
כי יש להם כסף!!!

לא כי הם חכמים יותר. לא כי הם יפים יותר. לא כי הם מבינים במחשבים יותר מאיתנו. לא כי הם מבינים במשחקים יותר מאיתנו. יש להם כסף!! זה כל ההבדל! עזוב כבר את השטויות של ה``חפיף``. הישראלים לא גרועים יותר בכלום מכל עם אחר. משחקים זה פשוט ענף לא משוקע בארץ, ובגלל זה הוא לא הולך רחוק...

roy x

New member
גם אני הייתי מת לחיות ביפן

ולא רק בגלל משחקים

ilanos

New member
שניכם לא יודעים על מה אתם מדברים.

מחירי הנדל``ן ביפן גובהים מאוד - רוב הסיכויים שהייץם גרים בבית בגודל של שני חדרי שירותים. מוצרי החשמל,זולים, אבל המוצרים הבסיסיים (אוכל, מים, חשמל) יקרים פי כמה מבישראל. הטלוויזיה שם מחורבנת. היפנים בעצמם אנשים מכוערים ומגעילים. אם חשבתם שלאמריקאים איכפת רק מכסף, חכו עד שתכירו את היפנים. תאמינו לי, מניסיון (הייתי שם בעצמי לאיזה שבועיים, ודיברתי עם אנשים שחיו שם שנים). יפן היא מקום שכיף לבקר בו. להנות ממה שהפריירים האלה עושים בשבילנו. אבל לא לגור שם. בהחלט לא.

למעלה