אתם מוכנים לפרק 4?

StriX Starlight

New member
כי אדי חיוני להמשך העונה.

ברגע שההפקה זקוקה לו, הערסיות יכולות לסמן והלעלות אותו כמה שהן רוצות לחדר הניפוי.
השאלות יותאמו ובמקרה הצורך אף יהיו התערבויות של ממש כדי שלא יעזבו את הוילה.

העונה הזאת דלה מאוד במשתתפים "כובשי לבבות" והם צריכים לעבוד עם המעט שיש להם: אדי בתחום החמידות, ויקטור בתחום ה"מעורר החמלה" ואולג בתחום הWTF.
לאט לאט גם לדדי מתחיל להווצר תפקיד מפתח בפיתוח עלילה וזה חיוני להשרדות בהמשך.

matanbil

New member
זה נשמע long shot

אבל מההיכרות עם ערוץ 10 כאן ובהישרדות זה נשמע הגיוני לגמרי
יופי, זה נשמע מעודד

לא רק זה

שמת לב שבכל פרק, מי שהודחה פתאום התחילה לאבד את עצמה?

דנית צורחת כמו משוגעת בגלל שהעזו להעמיד אותה להדחה = בחוץ

מאי רבה עם הבן זוג שלה = בחוץ

ובפרק הקודם מוריה גם רבה עם הבן זוג שלה, גם הוציאה בוידויים משפטים שיש מצב שאפשר ללכת איתם לכלא, גם זילזלה במה שמבקשים ממנה ובכללי התבטאה בהרבה גסות, אלימות ובל נשכח גזענות. אז אם היא לא המודחת הבאה, אני באמת לא יודע מה העורכים חושבים לעצמם.

כי הן לא ברוב שם.

ברגע ששאר הבנות ישימו לב להתנהגות האיומה של מוריה, היא תעוף הרבה הרבה לפני אדי ומשי. רק חבל על נמרוד שנתקע עם בהמה כזו.

auah vfuxht

New member
שירלי נראתה לי ממש מתוקה

והגבר-חתיך שפיתח שרירים במקום שכל.אבל מוקדם עדיין לשפוט את זה

דווקא לא כזה נורא

במיוחד אצל גברים, אם יש אחד שהטיפשות דולפת ממנו, אפשר לדעת את זה מהמבט בעיניים ומהדיבור (לא רק אוצר המילים אלא גם הקול עצמו, וגם אוצר המילים שלו לא היה מזעזע). והוא ממש לא עשה רושם של מטומטם, אמנם לא אינטלקטואל אבל גבר שמוכן להשתפר, ובמיוחד אחד שלא יכפה את עצמו על אחרים.

StriX Starlight

New member
הבחור מאמן אישי בחדר כושר!

הוא מרוויח את לחמו מלעשות לאנשים חיים קשים.....
הם אמנם משלמים בשביל זה, אבל זה לא סותר.

auah vfuxht

New member
אהבתי את הפרק

חחחחחחחחחח ממש קרע אותי מצחוק
איך שהבנים ראיינו היה קורע...במיוחד זה ששאל את האדם הלא נכון איך זה להיות אשתו של יעל בר זוהר.

ziv86

New member
2 דברים על הפרק

1. הסיבה שהבנות לא היו במשימת הבנים זה כדי שלא נגלה ש..... סיוון קליין וסיוון של ויקטור זאת אותה אחת! מהרגע הראשון שראיתי את סיוון של ויקטור אמרתי שהיא דומה לקליין, והיום בכלל..

2. ממתי סוזן בויל מחלטרת בריאלטי בישראל..? ומתי היא הספיקה ללמוד עברית?

למעלה