אתמול בצאלים

ZeusMan

New member
אתמול בצאלים

חיממתי את סוליקו בסט מתוחזק בטיונים החדשים שהורדתי... לסוליקו היה קשה לי להתחבר... מין סט היפ הופ דאנסהול עם נגיעות של רגאיי בקטנה... מישהו כאן מתחבר אליהם ? נ.ב גם אקסום עלו לשיר, ובמילה אחת אם יורשה לי "אלופים" איזה פלאו, איזה מילים !!! אני מצפה לרבות מהחבר'ה האלו... מה דעתכם אליהם ?

ZeusMan

New member
למחוברים לסולסיק בקשה...

האם למישהו מכם יש את אחד מהשירים של אקסום ?

eviaman

New member
סוליקו

אני אישית נהנתי מהוויבז , מבחינת בחירת הטיונים שלהם , היה לי ברור שהם יכניסו מוסיקה שחורה לסט , כך גם בפעם הקודמת שהם היו בצאלים הסט היה פחות או יותר אותו דבר, בהתחלה הם הפציצו באחלה רגאיי!!!! בכל מקרה , מאוד נהניתי אקסום אלופים צריכים להמשיך לשרוף!!! וגם אנשים נורא נחמדים וסימפטיים הרבה כבוד.

טובא

New member
הנה דעתי-לאחר העדרות ארוכה מהפורום.

טוב אז נלך פרה פרה. סוליקו-ללא ספק אחד מהסאונד סיסטמים הכי חמים שיש קרגע בארץ! ללא ספק אלופים!!!! פשוט קבוצה של חבר'ה מוכשרים בטירוף,גם בתור תקליטנים וגם בתור מוזיקאים.צריך לשמוע הפקות שלהם כדי להבין באמת אמרת שהם הכניסו מוזיקה שחורה לשסט שלהם?מממ אני מנסה לחשוב על זה קצת...רגאיי זה לא סוג של מוזקה שחורה?
ולגבי אקסום? אין מה לומר-החבר'ה מוכשרים בטירוף.ורואים את זה על תגובות של הקהל ומהענות שלשירים שלהם. הם כותבים מעולה ומבצעים את הטיונים שלהם בצורה השורפת ביותר! בהחלט מצפה לגדולות מהצמד הזה! שהיה שופשבוע נעים בנתיים

ZeusMan

New member
יותר אונשס מה ביקשתי ../images/Emo13.gif

לא אמרתי מוזיקה שחורה... אמרתי היפ הופ, ואני ציפיתי להרבה יותר קונשס...

ZeusMan

New member
קונשס ו...

שמע אני אוהב מאוד היפ הופ, זה הרקע המוזיקלי שלי... אבל כשקוטי עלה עם חולצה של ג'אמייקה ישר ציפיתי לשמוע יותר רגאיי...

Dtiup

New member
תיקון קטן

היפ הופ זו תרבות שכוללת בה 4 אלמנטים לא מוזיקה.

xXx Shiraz xXx

New member
5 אלמנטים וראפ הוא אחד מהם

כמובן שהקשר לרגאיי הוא חזק מאוד כי אף ילד לא שוכח מי הניק אותו.. חחח מקווה שהבנתם את הדימוי כל טוב

ZeusMan

New member
אחת הסיבות שהתרחקתי מהיפ הופ היא...

המלל הבעייתי... יותר מידי קללות, ומשם אני לא ינקתי... אני אישית הגעתי מההיפ הופ, ועכשיו כשאני משמיע לעצמי שירי היפ הופ ולאחר מכן שם רגאיי, אני מבין איפה אני צריך להיות... אין ספק שרגאיי עושה לי את זה פי אלף מהיפ הופ בימים כתיקונם... טיון טוב לשים לאחר סט היפ הופ הוא, Bunny & Ricky - Bushweed Corntrash קצת להירגע...

SaBaGMaN

New member
ehhh

יש טיונים של בוג'ו,קארטל,באונטי,סיזלה,קפלטון שישרפו כל שיר סלאקנס של ראפרים אז גם ברגאיי המלל לא תמיד נקי! לא חסר "מלל בעייתי" באף אחד מהסיגנונות,כמובן שברגאיי יש זרמים יותר מתונים,אבל עדיין לא חסר אמנים שמלכלכים את הפה אני דווקה הכרתי את ההיפ הופ מהרגאיי ואני עדיין חושב שהיפ הופ לא מיתקרב לרגאיי,אבל בהחלט יש דברים מעניינים שיצא לי לישמוע בזמנו כמו בון טוגוז,נאס,וו טאנג,ביגי,פאק ועוד..

xXx Shiraz xXx

New member
אין מלל בעייתי ברגאיי?

מה עם שאבה ראנקס בעל הפה "הנקי"? או עם סיזלה שמקבל כל אדם "עם העדפותיו המיניות באשר הן"?? בכל דבר יש אמנים מסויימים ו טיונים מסויימים עם מסר שכדאי לא להתייחס אליו כמובן שאתה יודע להבחין בין טוב ורע וזה לא חייב להיות מוחלט וחד משמעי - רגאיי זה נקי מקללות וראפ זה מלוכלך. יש ויש. יום טוב חבר'ה :)

ZeusMan

New member
אחת הסיבות שביגללם אני לא שומע שאבה

דאנסהול וכל שאר הירקות... סטריקטלי רוטס

SaBaGMaN

New member
שום דבר לא חינם

סיזלה הוא בובו! ויש להם הלכה ותורה כמו שלנו היהודים יש.. והשינאה הזאת לא באה סתם..זה קשור לאיידס זה קשור לתקופה שנאנסו ילדים בג'מייקה ויש עוד המון סיבות(שקשורות בעיקר לדת) שרוב הג'מייקנים מחרימים הומואים! עכשיו לא ניכנס לדיון מיותר אם זה מוצדק לא מוצדק כן נכון לעשות או לא נכון לעשות וכו'..(היה כבר דיון כזה תריצי חיפוש בפורום) הבובויים נורא אדוקים באמונה שלהם כמו אחינו הדוסים,אז או שתחקרי את הנושא לעומק ותגיעי למסקנות (כן את לא חייבת להסכים איתם) או שתיתעלמי מהעסק ותישמעי רק את השירים בהם הוא לא קורא ליזרוק את הבאטי מאן לתוך המדורה

DuBsYs

New member
אם משהו גזען במסווה של אדם דתי

זה אומר שהוא צודק? בין אם הוא יהודי, בובו, מוסלמי, נוצרי, בודהיסט או עובד אלילים. כל קריאה להעלות קבוצות שלמות על המוקד היא פסולה ופוסלת. מילא הייו מוציאים שיר נגד פדופיל שאנס ילדים וקוראים לחתוך לו את הז*ן, אבל לשרוף כל הומו כי הוא הומו, זו גזענות מהסוג הדוחה ביותר. לא סתם לא נותנים להרבה בובואים להופיע בכל מיני מדינת בארה"ב או באירופה. אני לא אומר שהג'מייקאים הם חובבי הומואים, גם ברוטס יש שירים שמדברים בשלילה על הנושא, אבל בד"כ ברוטס מעבירים את המסר בצורה קצת יותר מעודנת, מדברים על סדום ועמורה ועל איך שאלוהים החריב את שתי הערים. לדעתי יש הבדל גדול בין לספר איך הוחרבו הערים בעבר (והמסר הוא קריאה לראסטות לחיות חיים "נכונים" יותר בשביל שלא יחריבו את הערים שלנו היום) לבין לקרוא להעלות אנשים על המוקד.

Dtiup

New member
אני לא חושב שזה כך בדיוק

זה לא עניין של גזענות, כשבנאדם הולך לפי האמונה שלו לרוב הוא עושה ומקיים את כל המצווה עליו( זו המטרה כמובן) כבובו הוא אדם מאמין ההולך לפי התנך, ובתנך הומואים זהו דבר שגוי שנוגד את האמונה באלוהים, זהו משהו פסול והם יעשו הכל כדי שזה לא יהיה כי הם מאמינים שכך זה לא אמור להיות. אתה רואה זאת מצד אחד אבל אתה צריך לנסות להכנס לצד שלו אמנם לך זה קשה כי אתה לא חושב כך אבל יש 2 צדדים למטבע. תחשוב על זה כך.

xXx Shiraz xXx

New member
הדבר הנשגב ביותר שהאלוהים נתן לנו

או מבין הנשגבים ביותר, ולא רק לנו כיהודים אלא לנו כבני אדם זה להבחין בין טוב לרע. לפעמים זה קשה, לפעמים סותר את הדת שלך, אבל עצם העובדה שסבגמאן אמר שבובואים הם מאוד א ד ו ק י ם הוא הדגיש עד כמה זה רע... לפני כמה ימים נתבקשתי לפרש לחברה את המונח אדיקות אמרתי שזה ממ כמו דתיוּת מאוד מאוד, רק שלא אומרים דתיות. אדיקות זה להיות מאוד מאוד דתי, על גבול הקנאות, הקיצוניות. וקיצוניות היא אף פעם לא טובה, לא משנה באיזה צד אתה. ללכת עיורו אחרי התנך שלך בלי לחשוב פעמיים על כל אמונה ואמונה זה למאות שעברו. אולי בגלל שהראסטפרי היא דת יחסית צעירה, זה עוד לא עבר ממנה... אני חס ושלום לא מזלזלת בדת שלהם אני מזלזלת בחוסר היכולת של האנשים להבחין בין מה פסול ומה לא... וזה לא שנאת חינם?! אם זה לא שנאת חינם אז מה כן !? איך אמר צ'ולו "על שנאת חינם חרב הבית השני, ועל אהבת חינם הוא יבנה..." BLESS

למעלה