אתמול היה רק חצי יום לימודים

een ogenblik

New member
אתמול היה רק חצי יום לימודים

בפועל, היום יום הלימודים הראשון מבחינה מעשית. אי לכך ובהתאם לזאת, הסטריית הילדה שונאת השינויים שלי יצאה היום. היא ישבה במכונית (החל משבוע הבא תצטרך להתנייד בתחבורה ציבורי) ובכתה מכל מיני סיבות עלומות. טוב, לא לגמרי עלומות, אך לא חשובות למטרות הסיפור.
כמעט עשרים דקות אחרי עשר, בסוף הפסקת הבוקר, היא שלחה לי אסאמאס:
im safe
יופי. ילדה אחראית. מרגיעה את אמא, ועושה זאת באנגלית, שזו שפה קלה יותר לאמא לקרוא בה הודעות על הטלפון מפלמית (לא ממש, אבל כך הילדה חושבת, אז איני מפריעה לה להתאמן באנגלית). עניתי שאני שמחה שהיא בסדר, ושאלתי האם יש משהו שהיא צריכה ממני לפני סוף היום. היא לא תראה את ההודעה בכל מקרה לפני הפסקת הצהריים, אבל לפחות זו הפסקה של חמישים דקות ולא רק עשר דקות, כך שיהיה לה זמן לבדוק, ואולי גם לענות.
אבל אחרי שעניתי לה בזריזות, בתקווה שלפחות תראה את תגובתי לפני שתכבה את הטלפון שוב, הלכתי לבדוק בהיסטרייה אתרי חדשות.

לכו תסבירו לילדה פלמית שאני ישראלית, והודעה ככה סתם באמצע היום שהכל בסדר, גורמת לי מייד לחשוש שקרה משהו המצריך הודעת הרגעה.
(לא, לא קרה כלום, בדקתי את כל אתרי החדשות המקומיים, כמו גם של המשטרה ובית הספר.)

rona73

New member
כנראה חשבה עלייך באותו הרגע והחליטה לכתוב.

יכול להיות שכן חוותה משהו חדש.
הייתי שואלת בערב מה קרה שהחליטה לכתוב.
גם הילדים שלי התחילו לכתוב לי באנגלית.אין להם עברית בטלפון והרבה יותר נוח להם ככה,אני זורמת.
ושיהיה בהצלחה!

een ogenblik

New member
בינתיים כבר אמצע הפסקת צהריים

הילדה ענתה שאינה זקוקה לכלום ממני.
בסדר גמור מבחינתי.

אולי היא רצתה להגיד לך שהיא בסדר

אחרי הבוקר הסוער, ובחרה מילה שהיא יודעת לכתוב באנגלית?

הרגת אותי עם ללכת לבדוק באתרים מה כבר קרה
אפשר להוציא אותנו מישראל, אבל לא את הישראליות מאיתנו
כל כך מבינה את זה

למעלה