אתמול היומולדת נגמר ב
(ארוך)

rama1

New member
אתמול היומולדת נגמר ב../images/Emo7.gif (ארוך)

חייבת לפרוק ולשתף... אתמול חגגתי יומולדת 26, בתחילת היום היתה לי הרגשה נפלאה, הרגשתי אהובה ומאושרת. בעלי פתח את הבוקר בטלפון קטן לאחל לי מזל טוב עם הודעה חמודה ומצחיקה והקדשה מדהימה מפיו, וזרק עצם קטנה לגבי ההפתעה שהולכת להיות היום, "הולך להיות לך יום מיוחד שכולו שלך"... איזה כיף!! זה היום שלי להתפנק - מגיע לי - לא?? הייתי אצל ההורים שלי והוא לא הסכים שאחזור הביתה עד שהכל יהיה מוכן... טוב, חיכיתי - התרגשתי ורציתי כבר לראות מה הכין לי הבעל המקסים שלי!! בשעת ערב מאוחרת הוא הרשה לנו לחזור - כשהגעתי הביתה, הוא החשיך את כל החדר, שם לי את השיר "בלעדייך אני חצי בן אדם", שמחתי מאוד, חיבקתי ונישקתי אותו, אח"כ הדלקתי את האורות וראיתי חדר מקושט בבלונים, ובכרזת ימולדת שמח, שולחן מלא במתנות ו.. עוגת יומולדת - שמחתי והתרגשתי, אפילו שיחקנו במשחק "מצא את המתנה" והיה נחמד, הרגשתי שהוא באמת טרח ועבד כדי לשמח אותי, הרגשתי כי היום הזה הוא באמת היום המיוחד שלי עד המשפט הבא... טוב, עכשיו תכיני את האוכל ונשב לאכול - מרגע שהמשפט הזה נאמר, היום הזה כבר לא היה שלי, אלא ההיפך הגמור!!! איך שרצינו לשבת לאכול, נעם נזכר שגם הוא רוצה, וככה אכלתי והאכלתי בבת אחת(למדתי שיטה איך לעשות את זה) סיימנו לאכול ואני בתומי שואלת - אולי תמשיך את היום שלי, תשטוף אתה ת'כלים - אני עם נעם עכשיו... לא, אין לי כוח, תשאירי למחר... כן, בטח, רק אני אשאיר למחר - טוב עזבתי אותו - אולי הוא עייף מכל היום אני אשטוף אבל תחזיק את נעם שסיים לאכול, החזיק אותו, צחק איתו ושיחק איתו עד שלנעם נמאס והתחיל לבכות, טוב - תקום, תרגיע אותו, תעשה לו סיבוב בבית- אבל כלום!! האדון יושב ליד הטלויזיה ומחזיק אותו, הבכי התחלף לצרחות, והוא עוד יושב ובוהה במסך ונעם בידיים - איזו אמא יכולה לשמוע את הבן שלה צורח ולא לעשות כלום??? עזבתי את הכלים בכיור, עם המים והסבון ולקחתי אותו, תוך כדי זה שאני מנסה להכין לאיש אוכל למחר נעם ביד אחת והיד השניה מנסה לטגן חביתה, והוא... מתרווח לו בסלון ועוד רגע שוקע בשינה עמוקה שטרקטור לא יוכל להעיר!!! נעם מתחיל להתפתל ולהראות סימני אי נוחות ביד האחת שמחזיקה אותו, ואני כמעט מאבדת שיווי משקל, מעיפה מבט חטוף לסלון ומגלה שהאדון חטף חרופ רציני!!! אני מרגישה כמו שפחה בבית... די! נמאס לי
קח אותו! תרגיע אותו, אני חייבת לסיים במטבח, האיש עושה טובה שהוא פוקח עיניים ולוקח אותו, כמובן שעדיין ממקום מרבצו בספה - איך זה לא מפריע לו שהוא בוכה?? איך הוא יכול להמשיך לשבת??? אני חוזרת למטבח וכשאני רואה שבאמת הוא לא מתכוון להרגיע את נעם, אני לובשת את המנשא, מניחה את נעם בתוכו - עליי וממשיכה במלאכה!!! האדון רואה שהכל נרגע, מנצל ת'הזדמנות שהוא שוב לבד בסלון, עוצם עיניים ונרדם
כ"כ כ"כ נפגעתי ממנו
אחרי כמה דקות הוא מתעורר ועובר למיטה, ואז באמת התרגזתי
הלכתי אליו לחדר והתפרצתי עליו - "ככה אתה חוגג לי? חשבתי שהיום הזה הוא רק שלי, אבל עכשיו אני כ"כ פגועה ממך, חשבתי שאחרי האוכל נשב לכוס קפה ועוגה, נצחק ביחד, נסיים את היום היפה הזה כשנלך לישון ביחד ואולי- חשבתי - רק אולי שתעשה לי מסאג' שהבטחת כל השנה שאתה שומר לי ליומולדת, ובסוף מה??? אתה הולך לישון לבד???? נעם, שהיה עליי כנראה נבהל והתחיל שוב לבכות, אני שכ"כ נפגעתי הצטרפתי אליו ופרצתי בבכי קורע
, וככה שנינו מזילים דמעות כמים, האדון הסתכל עליי, מלמל משהו בסגנון "כל מה שעשיתי לך, לא יצא טוב והכל התפקשש", אמרתי לו שאני מעריכה מה שעשה ושאני אוהבת אותו אבל לא חשבתי שככה יגמר לו היום שלי, האדון הביט בי, עשה 2-3 סיבובים והיפוכים במיטה, ו..... נרדם!!! כאילו לא שמע כלום, כאילו לא הרגיש כלום, וכאילו לא אכפת לו, ואנחנו המשכנו לבכות, עד שנרדמנו מהבכי.. נעם נרדם לידי במיטה ואפילו לא היה לי כוח לקום ולהחזיר אותו למיטה שלו מצטערת על האורך, הייתי חייבת לפרוק
למי שהגיעה עד לכאן - ו
על ההתבכיינות פשוט - זה היה היומולדת שלי

kerenfr4

New member
גברים, גברים../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

הי חמודה, אין לי מה להגיש לך חוץ מאשר שכל הגברים (כמעט כולם) אותו הדבר !!! אין מה לעשות הם לא עשויים מאותו חומר שאנחנו, אין להם את זה בענק. הכי חשוה שלא נשאר כנועות וטוב עשית שפרקת את העול ובכית, זה גם עוזר לנו להתמודד. וצריך להמשיך להעיר להם לאט לאט הם משתנים.

אני לא מסכימה....

לי יש גבר (והוא לא אחת ממליון..יש הרבה כמוהו) ששם יד בכל מטלות הבית ועוזר עם עדי.. ומקלח ומנקה וביחד אנחנו עושים את הכל... לפעמים אני יותר לפעמים הוא יותר..אבל עושים ביחד! כשמשהו לא עוזר..פשוט אני אומרת וזה משתנה בשניה.. יש להם את זה...אולי פשוט צריך לכוון אותם לזה.

limooor

New member
איפה יש עוד כאלה????

כי בדיוק שבאתי לקנות נגמרו על המדפים... אוהבת את בעלי אבל הוא ממש לא עוזר

צר לי - זה עניין של חינוך

אני קיבלתי אחד מחונך מהבית למופת- גברים ונשים עושים הכל שווה בשווה בבית שלו. אמהות לבנים- שימו לב לחינוך הבן שלכן.... אני בכל מקרה מגדלת ילדה שוויונית.

גם אדם מחונך למופת!! ואני לא מבינה

איך בכלל מסכימים עם כזה דבר, רק מלקרוא את הדברים שלך אני משתגעת, אצלי הוא היה חוטף כזה בית ספר, שהוא לא היה הולך לישון כל כך מהר... סליחה - קודם כל יומולדת שמח. אבל דבר כזה לא צריך לקבל גם לא ביומולדת. מי שמבשל לא צריך לעשות כלים, לפחות לא באופן קבוע. ומי שעושה כלים לא מתעסק עם הילד - זה א.ב. של חיים ביחד...

liat ליאת

New member
לכוון אותם לזה?

לי זה מזקיר משהו בכיוון שונה לגמרי
והם מוצאים לשם את הדרך לבד

נכון גם בעלי מאוד עוזר עם איתן

ועוזר גם לפעמים במטלות הבית. לגבי מה קרה ביום הולדתך זה באמת מעליב,אבל יש גברים כאלה שבשבילם האישה עושה הכל במילה אחת שובניסטים. האם ידעת שהוא ככה? האם קבלת אותו כמו שהוא? אם התשובה היא כן אז למרות מה שקרה תסתכלי על הצד הטוב, תראי מה שהוא הכין בשבילך, זה רומנטי בעלי לדוגמא בחיים לא היה עושה את זה בשבילי, כי אין לו שום עצם רומנטית בגוף שלו. לפעמים צריך להסתכל על החצי הכוס המלאה מאשר על חצי הכוס הריקה.

קודם כל קחי ../images/Emo24.gif ועוד אחד |חיבוק

זה באמת הרגשה לא נעימה לסיים ככה את יום ההולדת. וזה באמת חוסר התחשבות מצד הבעל שהכל יהיה על כתפייך, נותן הרגשה לא נעימה, היום דיברתם?

מיכי2

New member
אויייי, קבלי ../images/Emo24.gif...

הבנים האלה פשוט לא מבינים שכשאומרים לנו שזה היום שלנו, הכוונה שלנו שזה באמת יהיה היום שלנו.. אוף אוף אוף לי בשבילך.... האמת, אני הייתי אומרת מלכתחילה, 'מה להכין, היום יומולדת שלי, בוא נזמין מבחוץ'... אוף , כל כך מרגיז לי בשבילך כי כל כך חיכית לזה... אין לי הרבה מה לומר חוץ מזה שזה מאוד אופייני לגברברים שלנו.. יש להם את הקטעים המיוחדים האלה... קבלי ממני
ענק וגם |נשיקוה| ומקווה שהיום יירד לו האסימון והוא יתנצל כמו שצריך...

minimousegi

New member
באמת גברים גרבים - אין מה לאמר

ככה הם וככה ישארו.
גדול והמון מזל טוב ונקווה לשנה הבאה יותר טובה

../images/Emo24.gif גדול גדול ו../images/Emo25.gif ליומולדת

שמח... באמת מעצבן. תתפסי איתו שיחה דחוף, אבל לא ליד הילד או כשהוא ישן ולא הולכיחם לישון עד שמתקנים את המצב

mishmish25

New member
אויי מתוקה כמה לא נעים!

בעלך התחיל בטוב וסיים ממש לא טוב! לא יפה מצידו כל מה שהיה אחרי אבל תתעודדי לפחות בזה שהיום הולדת 26 שלי היה הרבה יותר גרוע! קיבלתי מזל טוב קטן בבוקר אפ'חד לא התקשר חוץ מההורים שלי. כולם שכחו אותי כי שון נולד 5 ימים לפני זה. מתנה ליום הולדת לא קיבלתי, כמה ימים לפני זה היה היום נישואים ה 1 שלנו ולא קיבלתי כלום ולא עשינו כלום, ללידה שום דבר! לא חגגו לי ואפילו לא עוגה!!!!! אז ככה שמצבך טוב יקירתי.. קחי את זה בסבבה ותביני שלגברים יש פאק במערכת (לרובם) שזה נוגע לחגיגות ולימי הולדת. רק יכולה לאחל לך מזל טוב ושיהיו לך רק ימי הולדת מאושרים!

הייי גם אצלי היום נישואין סמוך ליום

הולדת...לדעתי צריך להחתים אותם שאין קשר בין שני הארועים ושהם מתחייבים לא לבייש אף אחד מהימים האלו

למה? כי זה גברים.....

אבל אני הגעתי למסקנה...אם אתה מחליט שצריך לאחד את הארועים אז אני רומזת בעדינות על מתנה כפולה... הנה למשל השנה רמזתי בעדינות על שרשרת יפה, קטנה ועדינה שקרצה לי אצל H. שטרן, ובבוקר היום הולדת פיצית החזיקה את המעטפה של שטרן אז הבנתי שהרמזים העדינים עבדו בהצלחה ואני הולכת לנצל את זה.

mishmish25

New member
הלוואי אצלנו זה לא עובד ככה

הוא אומר לי שהוא לא יודע מה לקנות לי ושהוא מעדיף שאני יבוא איתו לקניות! לא רוצה אני רוצה שהוא יחשוב וישקיע! מה רק אני יכולה לשבור ת'ראש מה לקנות לו? כל יום הולדת אני עושה לו הפתעות ומסיבות ומתנות.. מה איתי?! רמזתי ועשיתי כל מה שאפשר שיקלוט לבד ולא זז הגזר! מבאס !!!

HoGod

New member
גמצלנו יום הנישואין חל כשבוע לפני

היומולדת שלי... בהתחלה, בעלי בכלל רצה שנתחתן באותו יום ואמרתי לו שישכח מזה. החלטנו שליום הנישואין לא צריך מתנות, אלא נפניק את עצמנו כזוג. בינתיים, מי שיוזם את החגיגות, זו אני
לגבי מתנות, נראה לי שרמזתי (ברמזים עבים ביותר) שאני רוצה סדנת בישול, ספא, ספר - עד היום לא קיבלתי כלום
אני לא מתלוננת על בעלי, הוא אדם מקסים ושותף מלא בכל הקשור לבית ולרועי, אבל כשזה מגיע למתנות, חגיגות משותפות - אין עם מי לדבר (הוא טוען שהוא יפתיע אותי יום אחד. אולי היום הזה יגיע מתישהו
) אגב, מה התירוץ שלו לא להביא לי כלום בוולנטיין \ ט"ו באב וכו'
"אני לא צריך יום אחד לציין שאני אוהב אותך, אני אוהב אותך כל יום"
רק חבל שעדיין אני לא מקבלת פרחים גם בימים רגילים... מבאס, אבל שאלה יהיו הצרות שלנו...

לא נכון...לא יכול להיות...תרמזי חזק

יותר. מקסימום תשאירי פתק בשם שון ובו רשום מה אמא רוצה.

1 מ י כ ל

New member
יו.... גם אני חגגתי יום הולדת 6 ימי

ימים אחרי רוני שלי... וגם אצלי בדיוק אותו הסיפור!!!

למעלה