אתר שמביא מחשב תמורת הפניית אנשים

zoomzom

New member
אתר שמביא מחשב תמורת הפניית אנשים

כן תשמעו עד הסוף באתר www.atidcom.com (אתר ישראלי) יש מלא מכירות עכשיו אתם נרשמים למוצר מסויים שאתם רוצים ומקבלים קוד הנחה את הקוד הזה אתם נותנים לחברים שגם ירשמו לאתר וירשמו עבור מוצר מסויים עבור כל חבר שמציא הצעה על מוצר יש לכם 10 אחוז הנחה על המוצר הזה זאת אומרת שאם הבאתם את הקוד של ההנחה לשלושה חברים שנרשמו עבור שלושה מוצרים אתם יכולים לקנות מחשב ב 10 אחוז בלבד זאת אומרת במקום 4000 שקל 400 שקל להציע הצעות לא עולה כסף ובסוף נגיד שיש לכם 40 אחוז הנחה על מוצר מסויים אז שואלים אותכם אם אתם רוצים לקנות אותו או לא ורק אם אתם רוצים לוקחים ממכם פרטים לתשלום נשמע גדול לא אז מי שמציע הצעה עבור מוצר מסויים שיכניס את הקוד שלי בבקשה שתהיה לי הנחה הקוד שלי הוא 487 אז בבקשה תכניסו אותו אני מחכה לתגובות

dundybar

New member
כל ההודעה שלך מלאה סתירות

"עבור כל חבר שמציא הצעה על מוצר יש לכם 10 אחוז הנחה על המוצר הזה זאת אומרת שאם הבאתם את הקוד של ההנחה לשלושה חברים שנרשמו עבור שלושה מוצרים אתם יכולים לקנות מחשב ב 10 אחוז בלבד זאת אומרת במקום 4000 שקל 400 שקל": אם אני מקבל 10 אחוז עבור כל חבר, אז כדי לזכות במחשב ב-10 אחוז מחיר אני צריך להביא 9 חברים ולא 3 ! כל ההודעה של מלאה סתירות !

למעלה