באג בשווי שחקנים בליגה הישראלית?

eshak

New member
באג בשווי שחקנים בליגה הישראלית?

שלום לכולם, אני משחק עם העידכון 9.3 עם מכבי חיפה בטלאי העברי, ויש שם בעיה מוזרה שכל מחירי (השווי) שחקני הליגה הישראלית לא הגיוניים? (כולל מכבי חיפה) במיוחד זה בולט בנוער שיש שם הרבה מאוד שחקנים שהשווי שלהם כמה מיליונים. בעיה ידועה? יש דרך לפתור את זה? תודה מראש

המחירים שלהם בעדכון 9.3

שונים מהמחירים שלהם במשחק בלי העדכון? לא ראיתי עוד אבל זה בהחלט מוזר... אם זה באמת מוגזם ברמה של באג, אני באמת לא מבין את הראש שלהם... זה כבר תיקון שלישי למשחק שעוד מעט כבר לא יהיה רלוונטי כי יצא חדש. מה הם מתכננים להוציא עוד פאץ? כל הבעיות האלה לא היו צריכים בכלל להגיע אלינו כי המשחק היה מוכן הרבה לפני שהוא יצא לחנויות, והיה להם מספיק זמן לתקן ליקויים. וגם אם פספסו משהו, מספיק פאץ אחד כחודש לאחר יציאת המשחק שיתקן הכול, וזהו. אני חושב לעצמי, למה שאני אקנה משחק שיש בו כל כך הרבה באגים? למה שאני אשלם על המשחק ואצטרך לחכות כל פעם שיתקנו משהו אחר? אני אנסה לבדוק את העיניין של המחירים.

eshak

New member
זה דופק את כל המשחק!

זה הופך את כל המשחק ללא הגיוני האמתי לא בדקתי בכלל מה קורה בלי העידכון, ישר שהתקנתי את המשחק התקנתי גם את העידכון.

omer73

New member
מצטרף לשאלה

אני גם משחק עם העדכון השלישי והמחירי שחקנים מוגזמים, כאילו הוסיפו אפס או שתיים לכל שווי השחקנים. יש משהו שאפשר לעשות?

למעלה