באיזה תיכון אתם?

ובסופו של יום

גם שהמשמעת נוראית כביכול (אבל לא באמת), ועם כל התלונות, זה התיכון הכי מושלם בעולם! זאת הפעם הראשונה שאפשרו לי לחשוב עצמאית, לחוות דעה ולהטיל ספק בדברים. יש סגל מורים מדהים והשקעה ניכרת מאוד בתלמידים. אני ממש ממליצה על רבין.

איזה שטויותתתת

רבין זה תיכון מעולהההה!!!!! המשמעת בסדר גמור אז תפסיק להמציא. אני לא מתחרטת לרגע שאני ברבין.

NatiLola

New member
את מזה טועה.....

כרגע סיימתי ללמוד ברבין וזה אחלה בצפר... המורים אחלה.. האנשים אחלה... אני מאוד נהנתי... ובקשר למשמעת זה לא יותר משאר התיכונים.... לא יהרוג אותך להפגין קצת כבוד כלפי המורים! נטלי...

ShaniNaor

New member
:)

באיזה תיכון אתם? גלילי!!! האם אתם מרוצים? אהא P: מגמה (אם יש): לא :) הערות נוספת: מזה הנידוי הזה?!?! הא עדי?! איתי אי אפשר להפגש בגדר?! :'( אבל בכללי. מישו יכול לספר לי איך הטיול גיבוש הזה שנקרא "מכינת שילוב"? :)

Hadarmitt

New member
המכינת שילוב...

דבר ממש ממש שווה... בדר"כ לקחו לגבעת חביבה...הפעם לוקחים אותכם לבית שאן =/ בכל מקרה...יש מלא פעילויות גיבוש וגם זמן לעשות שטויות חחח יש מצב אני אהיה "מדריכה" שם =]

אני אני!!

באיזה תיכון אתם? שפיראאאאאאא האם אתם מרוצים? מאוד. העיקר בלי פיזיקה,ביולוגיה וצרפתית. (אין יותר נכשלים) מגמה (אם יש): תקשורת שיווק ופרסום 10 יח'ל הערות נוספת: אני מפחד [...]

qtgirl

New member
אל תדאג... אחלה מגמה אחלה ביצפר!

אבל איזה כיף שאני כבר מסיימת...

אה עוד לא.

את יודעת עכשיו יש כל מיני מבחנים. (היום זה המבחן האחרון למי שרוצה לשפר את הציונים בתעודה. מבחן בלשון..) הם אמרו שבימים הקרובים הם יתחילו לסדר כיתות ולשלוח מכתבים לימי גיבוש. אגב, את זוכרת מה היה יום הגיבוש של השכבה שלכם?

ba r2 0 1 0

New member
אתה מפחיד פה אנשים אם לא איכפת לך!

ShaniNaor

New member
אה...

בר!!! שמע אני צריכה לדבר איתך. אבל אני נוסעת לסמינר ההוא עד יום שישי. אז צפה לטלפון ממני! זה בקשר לכיתה המדעית! (לא אם אני הולכת אלא אם אתה הולך!) אני חוזרת לארגן את חפציי ובנימה זאת- שבוע טוב לכולם!

ba r2 0 1 0

New member
הייתי היום במפגש היכרות עם הצוות

החינוכי ב"גלילי"... זה דווקא נשמע בית ספר ממש נחמד!

למעלה