באפי ואנג'ל - שרשור חופשי (ספוילרים לא מוסתרים!) של תמונות, סרטונים, וכל השאר.

Lhuna3

Well-known member
שימו פה כל מה שכיף לשתף אחרי שמסיימים את 2 הסדרות.

didalf

Well-known member
פיזית יהיה לי קשה לא להסתיר ספוילרים זה מנוגד לכל האינסטיקטים שלי:-D
אולסו אני מרגישה שהיה כדאי לחכות יום עם השרשור הזה קודם למצות את הדיון בפרק האחרון של אנג'ל (זה נשמע מאד קורפרייט מה שכתבתי עכשיו חח)
אבל כבר פתחת אז לא נורא.

Aranel Nenharma

Well-known member
ללא תיבת ספויילר, איזה מוזר זה, מרגיש לי עירום כזה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז מסתבר שאני לא מצליח ללכת לישון.

אבל מצאתי כבר סרטון אחד מעולה שמסכם יפה את באפי דרך אחת הסצנות הכי קשות בסדרה:
שווה לראות

Aranel Nenharma

Well-known member
בין הדברים הראשונים שהלכתי לחפש זה את השיר הזה
המנגינה שהושמעה כל פעם שהיה סצנה של באפי ואנג'ל
אני בוכה רק מלשמוע אותה|מאוהב|;-(
הייתי מדי פעם חוזרת לפרק שאנג'ל נהפך לאנג'לוס רק כדי לשמוע את השיר הזה ברקע

* לונה נראה לי את לא ידעת על מה אני מדברת פעם שהזכרתי אותה, אז זו המנגינה

didalf

Well-known member
אוף אני כל הזמן אומרת כמה השיר YOYOK של טיילור מתאים לבאפי והיה סרטון שנתקלתי בו לפני כמה זמן ששמרתי לאחכ ובינתיים הוא נמחק ביוטיוב:-(
אז אני מחפשת ולא מוצאת עריכות אחרות כמעט. מצאתי 2 שלא היו לטעמי כ"כ.
זה נחמד אבל לא מושלם

didalf

Well-known member
רשימת כל הספוילרים שידעתי לפני הצפיה.
חלקם מהצפיה של לונה שזכרתי, חלקם מדיונים אחרים בפורום לאורך השנים וחלקם מדברים מפורסמים באינטרנט.
הרבה דברים גם חשבתי שידעתי אבל ערבבתי או זכרתי לא נכון אז עדיין הופתעתי.
וגם קראתי בתגובות של לונה מפעם הרבה דברים שכבר קראתי כבר ולפעמים אפילו הגבתי אליהם ועדיין לא זכרתי בכלל.

(אני יודעת שזה שרשור חופשי עדיין קשה לי לא לכסות טקסט ככ מספיילר)
1. אנג'ל הוא ערפד חח נזכרתי שלקח להם כמה פרקים לחשוף את זה ושיעל לא ידעה את זה.
2. סת' גרין הוא אוז. ווילו תצא איתו וכשהוא נפרד ממנה זה הדבר שהכי שבר למיקי את הלב. לא ידעתי מתי זה קורה.
3. ווילו תהיה לסבית ותצא עם מישהי בשם טארה (לא ידעתי איך היא נראית) ומתישהו טארה תמות. משומה הייתי בטוחה שמעורב השיר מיי אונלי סאנשיין, מסתבר שזה משוייך לטרגדיה אחרת, מעניין למה חשבתי ככה|תוהה|. לא ידעתי באיזה עונות קורים הדברים האלה. חשבתי שנפגוש את טארה מאוחר יותר. חשבתי שהיא תמות בעונה 7.
4. שמעתי על דארק ווילו אבל אחרי שפגשנו את ווילו הערפדית חשבתי שהכוונה אליה. לא היה לי מושג כמה דארק ווילו תהיה.
5. ספייק הוא דמות אהובה והוא נמצא לאורך זמן. אז מאד הופתעתי כשהוא נעדר כל עונה 3 חוץ מפרק אחד. מיקי ולונה צדקו כשהן צפו שאני ממש אוהב את ספייק. מקווה שאתן מרוצות:-D
6. בעונה שש ספייק ובאפי הולכים מכות ושוכבים בבניין נטוש מתפרק, מיקי ולונה חושבות שזה סקסי. ממש חיכיתי לזה ולמרות שאהבתי גם טיפה התאכזבתי כי ציפיתי למשהו קצת אחר, לא יודעת מה בדיוק. וציפיתי להתלהב יותר.
7. ספייק מנסה לאנוס את באפי. כל עונה 6 הייתי בחשש מתי זה יקרה כדי שנעבור את זה.
8. ספייק ימות, ויצוץ באנג'ל. וואי אבל חשבתי שהוא מת לפני הפרק האחרון הייתי בלחץ במשהו כמו חמישה פרקים אחרונים בסוף הוא מת ממש בסוף וגם בגבורה.
9. לספייק תהיה נשמה מתישהו.
10. באפי מתישהו תתאהב בספייק. הנחתי שהוא ימות ברגע שהיא תגיד לו את זה|שפם| זה בערך מה שהיה.
11. אמא של באפי תמות. באפי מוצאת אותה פשוט מתה. לפרק קוראים דה בודי והוא נחשב מאד עצוב. לא ידעתי באיזה עונה.
12. מתישהו בעונות מתקדמות לבאפי צצה אחות משומקום בשם דון ומשחקת אותה הזאת מהסרט של ההחלקה על הקרח. לא יודעת חוצמזה מה הסיפור שלה ומאיפה היא צצה.
13. באפי תצא עם מישהו בשם ריילי. ריילי נשוי לדיוזה. חצי עונה 4 חשבתי שהוא משקר לבאפי כי הוא כבר נשוי עד שהבנתי שכנראה מתישהו הוא עוזב וחוזר נשוי.
14. יש פרק מחזמר בעונה שש בשם וואנס מור ויט א פילינג. לא ידעתי את מספר הפרק.
15. יש פרק בשם האש שכולו בשקט. לא ידעתי יותר מזה וגם לא באיזה עונה.
16. קורדי תעבור לסדרה של אנג'ל.
17. כריסטיאן קיין משחק באנג'ל, יש לו שם של בת ומתישהו הוא שר בבר עם מפלצות. משומה הנחתי שזה יקרה בעונה 4 אז טיפה התאכזבתי שזה קרה בעונה 2 כי זה אומר שהעזיבה שלו סופית. לא היה לי שום מושג שהוא יחזור בעונה 5. אגב הוא היה בפרק הראשון והאחרון של אנג'ל יפה לו.
18. יהיה לאנג'ל בן בשם קונור ולניק ולונה יש אי הסכמה קשה לגבי משהו שקורה איתו, לא ידעתי מה. משומה חשבתי שקורדיליה תהיה האמא. גם משומה הנחתי שהוא טינאג'ר. איכשהו. אוקי מסתבר שהוא אכן טיאנג'ר לא דמיינתי. כשהוא היה תינוק כבר חשבתי שטעיתי ולא זכרתי נכון. אוקי המוח שלי ערבב דברים של עונה 3 ו4
19. כי קורדי אכן הייתה בהריון וזה היה קשור לקונור אבל לא כמו שחשבתי.
גם ידעתי שמתישהו השחקנית של קורדי הייתה בהריון וג'וס התעלל בה. אולי כי ידעתי את זה הנחתי שהיא האמא של קונור כי ידעתי שמתישהו היא תהיה בהריון.
20. כשפרד צצה לראשונה זכרתי ששמעתי על דמות בשם הזה אז הנחתי שהיא תהיה משמעותית יותר בהמשך.
21. גם זכרתי את השמות ווסלי ודרלה, ושדרלה זאת ריטה מדקסטר. ולכן הופתעתי שהתפקידים שלהם בבאפי היו יחסית קטנים, אבל לא ידעתי שווסלי יהיה באנג'ל.
22. יש לאנג'ל סיפור עם קללה שבגלל זה יש לו נשמה ומתישהו הוא מאבד אותה ומתישהו הוא מאד ביסורים אבל אף פעם לא כזה הבנתי מה הסיפור עד שצפיתי.
23. אניה גם היה שם מוכר אז כשהיא צצה לראשונה ידעתי שהיא תהיה משמעותית יותר בהמשך.
24. פרד מתישהו נהיית רעה וקוראים לה איליריה - זה בגלל ניק. באיזה שרשור לא מזמן הוא שם ציטוט שלה בלי לכתוב מאיזה סדרה זה אפילו אז הסתקנתי וחיפשתי ונתקלתי בתמונה של פרד במראה מרושע בשם איליריה.
25. נראה לי אבל לא הייתי בטוחה שווילו תמצא מישהי חדשה בעונה 7. נראה לי שהיא די שנואה. או שזאת מישהי אחרת אבל בעונה 7 יש מישהי שניק אמר פעם שהיא היחידה שהוא באמת שנא בכל הסדרה (אכן זאת הייתה קנדי).
26. תמיד הנחתי שקורדיליה ערפדה כי זה שם מוזר וערפדי. קצת כמו דרוסילה כזה. גם דרוסילה הייתה שם מוכר.
27. יש פרק הלוואין שבו הם הופכים לתחפושות שלהם.

דברים שלא ידעתי: כל השאר.
בין השאר לא ידעתי כ-ל-ו-ם על ג'יילס.
לא זכרתי בכלל את השמות גאן ולילה ולורן, שזה מוזר כי את השמות פרד וקונור כן זכרתי.

Aranel Nenharma

Well-known member
והנה רשימת הספויילרים שאני ידעתי לפני הצפייה
בשרשור של פרק 1X04 של באפי כתבי את כל מה שידעתי על הסדרה
לאנג'ל הולך להיות סדרת בת משלו - ולכן אני מניחה שהוא הולך להיות דמות משמעותית
אבל אני לא יודעת באיזה שלב של ההפקה של באפי הוא קיבלת סדרת בת
ואני גם לא יודעת מי מסדרת המקור הולך להיות אם בכלל בסדרת הבת

ודבר שני אני יודעת שווילו הולכת להיות בשלב מסויים עם בת, לא יודעת אם היא יצא מהארון או אם זה היה רק משהו חד פעמי
בנוסף תוך כדי צפייה נזכרתי שגם ידעתי:
- סת' גרין הולך להופיע בסדרה (בגלל פרק שהוא מופיע בHIMYM)
- הולך להיות פרק שקשור לשקט (בגלל this is us)

ולא היה לי מושג שאנ'גל הוא ערפד
וזהו!

Lhuna3

Well-known member
חחח כן זה ממש מוזר להצליח לא לדעת את זה, כל הכבוד ליעל.
3. ווילו תהיה לסבית ותצא עם מישהי בשם טארה (לא ידעתי איך היא נראית) ומתישהו טארה תמות. משומה הייתי בטוחה שמעורב השיר מיי אונלי סאנשיין, מסתבר שזה משוייך לטרגדיה אחרת, מעניין למה חשבתי ככה|תוהה|.
איזה דבר משונה לזכור (לגבי השיר)
5. ספייק הוא דמות אהובה והוא נמצא לאורך זמן. אז מאד הופתעתי כשהוא נעדר כל עונה 3 חוץ מפרק אחד. מיקי ולונה צדקו כשהן צפו שאני ממש אוהב את ספייק. מקווה שאתן מרוצות:-D
בד בוי שמבפנים הוא רגיש ומתאהב בבחורה והם הופכים מאויבים לאוהבים??? ממש "מפתיע" שאהבת! :-D:-D:-D
6. בעונה שש ספייק ובאפי הולכים מכות ושוכבים בבניין נטוש מתפרק, מיקי ולונה חושבות שזה סקסי. ממש חיכיתי לזה ולמרות שאהבתי גם טיפה התאכזבתי כי ציפיתי למשהו קצת אחר, לא יודעת מה בדיוק. וציפיתי להתלהב יותר.
|שפם|
אני בצפיה הראשונה שלי ידעתי רק שיש סצינת אונס כלשהי, אבל הנחתי שזה יהיה אנג'ל(וס).
זה הכי מעצבן אותי שידעת.
12. מתישהו בעונות מתקדמות לבאפי צצה אחות משומקום בשם דון ומשחקת אותה הזאת מהסרט של ההחלקה על הקרח. לא יודעת חוצמזה מה הסיפור שלה ומאיפה היא צצה.
אוקי גם זה. כי זה כזה רגע WTF ענקי ומצחיק כשהיא מופיעה!
13. באפי תצא עם מישהו בשם ריילי. ריילי נשוי לדיוזה.
מצחיק שזכרת שזאת דיוזה.
18. יהיה לאנג'ל בן בשם קונור ולניק ולונה יש אי הסכמה קשה לגבי משהו שקורה איתו, לא ידעתי מה. משומה חשבתי שקורדיליה תהיה האמא. גם משומה הנחתי שהוא טינאג'ר. איכשהו. אוקי מסתבר שהוא אכן טיאנג'ר לא דמיינתי. כשהוא היה תינוק כבר חשבתי שטעיתי ולא זכרתי נכון. אוקי המוח שלי ערבב דברים של עונה 3 ו4
גם ידעתי שמתישהו השחקנית של קורדי הייתה בהריון וג'וס התעלל בה. אולי כי ידעתי את זה הנחתי שהיא האמא של קונור כי ידעתי שמתישהו היא תהיה בהריון.
20. כשפרד צצה לראשונה זכרתי ששמעתי על דמות בשם הזה אז הנחתי שהיא תהיה משמעותית יותר בהמשך.
21. גם זכרתי את השמות ווסלי ודרלה, ושדרלה זאת ריטה מדקסטר. ולכן הופתעתי שהתפקידים שלהם בבאפי היו יחסית קטנים, אבל לא ידעתי שווסלי יהיה באנג'ל.
את יודעת/זוכרת שדרלה מופיעה בסצינה הראשונה ביותר של הסדרה באפי?
26. תמיד הנחתי שקורדיליה ערפדה כי זה שם מוזר וערפדי.
לגמרי.
דברים שלא ידעתי: כל השאר.
בין השאר לא ידעתי כ-ל-ו-ם על ג'יילס.
לפחות זה.
לא זכרתי בכלל את השמות גאן ולילה ולורן, שזה מוזר כי את השמות פרד וקונור כן זכרתי.
מן הסתם חפרנו פה הרבה יותר על הסיפור של קונור ועל פרד.
(גאן תמיד היה הדמות הכי פחות מעניינת שם בעיני)

Lhuna3

Well-known member
בשרשור של פרק 1X04 של באפי כתבי את כל מה שידעתי על הסדרה

בנוסף תוך כדי צפייה נזכרתי שגם ידעתי:
- סת' גרין הולך להופיע בסדרה (בגלל פרק שהוא מופיע בHIMYM)
- הולך להיות פרק שקשור לשקט (בגלל this is us)

ולא היה לי מושג שאנ'גל הוא ערפד
וזהו!
זה מאוד שימח אותי שראית בלי לדעת כמעט כלום! |כן| אפילו פחות ממה שאני ידעתי במקור (שזה גם היה די מעט).

Lhuna3

Well-known member
אוקיי זה סרטון שגיליתי רק ממש לפני כמה ימים, זה פרק מאחורי הקלעים של ONCE MORE WITH FEELING הידוע גם כפרק המחמזר.
התלבטתי קצת אם להביא לכן מהסיבה שיש שם גם הרבה ג'וס ווידון כמובן אז זה קצת מעצבן, אבל אם מתעלמים ממנו ככל האפשר - יש שם גם כמה רגעים כל כך יפים וחתיכיים של ג'יימס, של אנתוני, ושל עוד אז אני אהבתי:
(ואתם במילא גם הייתן מוצאות את זה לבד, אם עוד לא מצאתן כבר)

keren or5

Well-known member
תגובות לעדי (אני לא שמה בספוילר!)
אוקי, זה בין הדברים הבודדים שבאמת ידעתי כשהתחלתי לצפות בסדרה ממש בהתחלה (היו דברים שספליירתי לעצמי במהלך הצפייה כי אני אני טיפשה, אבל כשממש התחלתי זה בין הדברים הבודדים שידעתי, אולי חוץ מזה שיש ערפדים בסדרה ושבאפי קוטלת אותם).
הסיבה היא שלמרות שלא ראיתי את שתי הסדרות בזמן אמת, ראיתי המון טלוויזיה בניינטיז וגם ראיתי בין היתר סדרות בערוץ סטאר (נדמה לי שככה קראו לו) שניק אמר שהוא גם ראה שם. אז, כמובן לא ראיתי אז את באפי או אנג'ל, אבל לא יכלתי להתחמק מהפרומואים שהם הריצו לסדרות האלה בטירוף בערוץ, אז ידעתי שיש סדרה של אנג'ל ושהיא סדרת בת של באפי וגם הראו אותו בפרצוף ערפד שלו בפרומו אז גם היה לי ברור שהוא ערפד. אז כשהתחלתי לראות באפי כמובן שידעתי את זה. (למרות שכשאני חושבת על זה, יכול להתחיל את באפי כשהוא אדם רגיל והופך לערפד במהלכה, אבל לא חשבתי על זה). מה שכן לא ידעתי זה ששתי הסדרות מתרחשות במקביל. משום מה הייתי בטוחה שהסדרה של אנג'ל כולה מתרחשת בעבר או משהו כאילו בימים לפני שהוא פגש את באפי. לכן התחלתי את עונה 4 של באפי כרגיל (תכננתי לסיים את באפי ואז לראות את אנג'ל), ובאחד ה"פריווסלי" של אחד הפרקים של באפי הראו קטעים מהסדרה אנג'ל, אז לא הבנתי מה קורה, אז חקרתי באינטרנט והבנתי שהן משודרות במקביל (ואז חזרתי לראות את אנג'ל עד איפה שהגעתי והמשכתי לראות את באפי ואנג'ל במקביל, עם רמאויות פה ושם, כי ידעתי מתי יש קרוסים).
2. סת' גרין הוא אוז. ווילו תצא איתו וכשהוא נפרד ממנה זה הדבר שהכי שבר למיקי את הלב. לא ידעתי מתי זה קורה.
אווווו.... |לב| חשדתי שאת יודעת את זה, אבל זה חמוד שזכרת את זה. ואכן מרוב הדברים העצובים בסדרה זה מסיבה כלשהי באמת היה אחד הרגעים הכי קשים לי.
אני כמובן לא ידעתי כלום מזה. ברגע שהוא הופיע התלהבתי כי הכרתי את השחקן, ודיי מהר הבנתי שהוא כנראה הולך להיות חבר של ווילו כי נדמה לי שכבר בפרק הראשון שרואים אותו יש קטע שהוא רואה את ווילו ואומר "מי זה הבחורה הזאת". ומה זה שמחתי וכ"כ חיכיתי לזה. איך זה עיצבן אותי שלקח כ"כ הרבה זמן שהם ידברו, כאילו עברו פרקים שלמים עד שהם אשכרה ניהלו שיחה. ואז כשהוא הפך לאיש זאב גם הייתי דיי בטוחה שיסיימו את הקשר אבל כ"כ שמחתי שהבהירו כבר באותו פרק שזה לא יקרה! גם בקטע שהוא תופס אותה בוגדת בו עם זאנדר הייתי חייבת לברר אם הם יפרדו אז הלכתי לקרוא בויקיפדיה 🤦‍♀️(ובאמת הייתי צריכה רק לחכות פרק אחד של המשאלה ופרק אחרי זה הם חזרו, אבל אפילו את זה לא יכולתי לחכות). זה גם השלב שגיליתי על הדרך בטעות שווילו תהיה לסבית בהמשך.
עוד דבר דיי נוראי שעשיתי, זה שאחרי הפרק ההוא שהוא עוזב אותה אחרי שוורוקה והוא שוכבים, הלכתי ל-IMDB לראות אם הוא עוד יופיע בסדרה וישר קפצתי לפרק שהוא חוזר והוא ו-ווילו נפרדים (אז כמובן שידעתי מי תהיה טרה בסדרה בעקבות זה), ואז אחרי לילה שבכיתי את עצמי עד שנרדמתי שבו ראיתי את הסצנה האחרונה שלהם בואן בריפיט (כשמסיבה מסויימת המשפט הזה - I was waiting. I feel like some part of me will always be waiting for you. Like if I'm old and blue-haired, and I turn the corner in Istanbul and there you are, I won't be surprised. Because... You're with me, you know?"
גרם לי הכי הרבה לבכות). (ראיתי גם ב-IMDB שהוא יופיע בפרק האחרון של עונה 4 (הפרק עם החלומות), ואכן היה לו תפקיד קטן שם למי שלא זוכר, אבל את הפרק הזה כבר ראיתי בסדר המתאים וחוץ מלדעת שיהיה לו תפקיד שם לא היה לי מושג על מה יהיה הפרק.)
3. ווילו תהיה לסבית ותצא עם מישהי בשם טארה (לא ידעתי איך היא נראית) ומתישהו טארה תמות. משומה הייתי בטוחה שמעורב השיר מיי אונלי סאנשיין, מסתבר שזה משוייך לטרגדיה אחרת, מעניין למה חשבתי ככה|תוהה|. לא ידעתי באיזה עונות קורים הדברים האלה. חשבתי שנפגוש את טארה מאוחר יותר. חשבתי שהיא תמות בעונה 7.
אני ידעתי שווילו תהיה לסבית אבל רק בערך באיזה אמצע עונה 3 (כבר הסברתי מתי ולמה) אבל לא מההתחלה ידעתי.
נדמה לי שידעתי גם בשלב כלשהו שטארה תמות כי גם את ספיליירתי לעצמי בטעות (אבל שוב גם לא ידעתי מראש אני לא זוכרת באיזה שלב בצפייה קראתי את הספוילר הזה).
4. שמעתי על דארק ווילו אבל אחרי שפגשנו את ווילו הערפדית חשבתי שהכוונה אליה. לא היה לי מושג כמה דארק ווילו תהיה.
לא ידעתי על שום דבר מאלה.
חחחח כמובן שאנחנו מרוצות! לי לא היה מושג שתהיה דמות שיקראו לה ספייק ועד כמה גדול יהיה התפקיד שלו כשהתחלתי לראות. אבל נדמה לי שידעתי שהוא יהפוך לשחקן קבוע באיזה שלב וגם אני דיי בטוחה שידעתי שיהיה משהו בינו לבין באפי לפני שזה קרה (אבל לא ידעתי איך ומה). אני דיי בטוחה שקלטתי את זה כשראיתי בפעם הראשונה וחיפשתי כתוביות ובעונות המאוחרות היה ליד את הכתוביות את העטיפה של ה-DVD, וראו שם רק את באפי וספייק לידה, אז דיי הסקתי מזה. (למה הם כל הזמן שמים אותו בעטיפות של דברים שקשורים לסדרה? :-[). אני זוכרת שגם בשלב מסויים, לפני עונה 7 אפילו של באפי, ידעתי שהוא יהיה בעונה 5 של אנג'ל. לא ידעתי שתהיה לו נשמה, אבל נשבעת לכם שהייתי 95% בטוחה שזה מה שהוא הלך להשיג בסוף עונה 6 ושכל הקטעים שעשו שהוא הלך לשד וניסו כאילו לרמוז לנו שזה בשביל הצ'יפ, הייתי דיי בטוחה שהולכים לעבוד עלינו ושבסוף נגלה שהוא הלך להשיג נשמה. אבל אני מודה שהקטע האחרון שהשד אומר לו שהוא יחזיר לו את הנשמה כן קצת בלבל אותי, כי הם לא עשו את זה ברור שזאת הייתה המטרה שלו כל הזמן ולשניה חששתי מה שהרבה הבינו שהוא הלך להסיר את הציפ וקיבל נשמה במקום (כאילו עדיין הייתי דיי בטוחה שלא, אבל הייתי חייבת אישור). אז קראתי דיונים אחרים הפרק ומישהו אכן כתב שהם שהיוצרים אישרו שהוא הלך מראש כדי לקבל נשמה. אני עדיין שונאת על איך שהם עשו את הטוויסט הזה, זה כ"כ מטומטם שהם לא קלטו שזה יכול להתפרש שזה קרה בטעות, אפילו לי היה ברור איך היה אפשר לתקן את הקטע הזה בכזאת קלות, פשוט שספייק היה אומר בסוף שיתן את מה שהוא בא בשבילו, שיתן לו את הנשמה, במקום שהשד יגיד את זה. זה היה חוסך כ"כ הרבה בילבולים מעצבנים! :-[
כן, פחדתי שלא תתלהבי מזה באותה מידה, אבל הייתי גם בסדר אם זה היה קורה. אני חייבת להודות שממש הפתיעה אותי התגובה של לונה לסצנה הזאת (ובכלל לכל מה שהיא חשבה על ספייק לאורך כל הדרך שהיה דיי אחד לאחד מה שאני חשבתי על ספייק), איכשהו הייתי בטוחה שהיא ממש לא תאהב את הקשר שנוצר בין באפי וספייק בעונה 6 והייתי ממש מופתעת לגלות שטעיתי!
לא היה לי שום מושג שזה הולך לקרות והייתי קצת בהלם כשזה קרה. לא ראיתי את זה בא אני מודה. חשדתי באופן דיי גדול שאת יודעת על זה, כי אני דיי בטוחה שאני ולונה דיברנו על זה ארוכות. וגם אני הייתי בחרדה שתגיעי כבר לקטע הזה ורציתי כבר כ"כ הרבה זמן לעבור אותו כי פחדתי שתשנאי את ספייק אחרי זה (בין אם ידעת ובין אם לא). זה היה ממש עינוי לפעמים לחכות שתגיעי לשם במיוחד כשכתבת דברים על ספייק לפני הסצנה הזאת וידעתי שזה יקרה ושאני לא יכולה להגיד לך או להתייחס בשום אופן לעובדה שזה יקרה ולא לרמוז בטעות איכשהו, לפעמים ממש חשבתי כמה פעמים על ניסוח כשהגבתי לך כי פחדתי שאני אגיד אפילו משהו שירמוז על זה.

keren or5

Well-known member
המשך תגובות לעדי (כי ההודעה הייתה ארוכה מדי):
8. ספייק ימות, ויצוץ באנג'ל. וואי אבל חשבתי שהוא מת לפני הפרק האחרון הייתי בלחץ במשהו כמו חמישה פרקים אחרונים בסוף הוא מת ממש בסוף וגם בגבורה.
לא ידעתי שהוא ימות. ידעתי שהוא יהיה בעונה 5 של אנג'ל. (וזה אפילו לא כזה בילבל אותי כשראיתי שהוא מת לאור מה שידעתי כי בסדרות האלה תמיד אפשר להחזיר דמויות מהמתים).
אותו כנ"ל על מה שכתבתי בסעיף 7. כ"כ הרבה פעמים כשהתלוננת על משהו בקשר אליו רציתי להגיד- אבל אין לו עוד נשמממהההההה זה לא נחשב!!!!!!! ולא יכולתי, למרות שהייתי דיי בטוחה שגם את זה את יודעת |שפם|. ולגבי עצמי- אז כמו שכבר כתבתי בסעיף 5, לא ידעתי, אבל אחרי ניסיון האונס, וכשהוא הולך לשד ההוא הייתי כמעט בטוחה לשלם זה הולך בלי שום ידע קודם, רק מזה שלא ראיתי שום היגיון שלא יתנו לו רידמפשן ארק אחרי מה שקרה. (אם הייתי טועה הם ממש היו הורסים לי את הדמות).
11. אמא של באפי תמות. באפי מוצאת אותה פשוט מתה. לפרק קוראים דה בודי והוא נחשב מאד עצוב. לא ידעתי באיזה עונה.
תיארתי לעצמי שאת יודעת. אני חושבת שגם קראתי ספוילר בטעות שגרם לי לדעת לפני הזמן שזה יקרה. אבל לא נראה לי שידעתי שזה יהיה בפרק שכולם כ"כ יתלהבו ממנו וכל זה, נראה לי רק שידעתי שהיא תמות ולא ידעתי איך ומתי.
וואלה? את זה ידעת? אני כמובן לא ידעתי כלום על זה וגיליתי את כל הדברים הקשורים תוך כדי הצפייה.
13. באפי תצא עם מישהו בשם ריילי. ריילי נשוי לדיוזה. חצי עונה 4 חשבתי שהוא משקר לבאפי כי הוא כבר נשוי עד שהבנתי שכנראה מתישהו הוא עוזב וחוזר נשוי.
:-D:-D איזה קטע. טוב כמובן שלא ידעתי כלום. לא היה לי מושג מי זה ריילי וכמובן שראיתי את ה-100 הרבה אחרי ראיתי את באפי וזיהיתי מיד את דיוזה משם (אבל לא הכרתי את השחקנית לפני הפרק שבו היא הופיעה בבאפי).
14. יש פרק מחזמר בעונה שש בשם וואנס מור ויט א פילינג. לא ידעתי את מספר הפרק.
נראה לי שידעתי שיהיה פרק מחזמר. לא חושבת שידעתי מתי הוא יהיה או איך קוראים לו.
15. יש פרק בשם האש שכולו בשקט. לא ידעתי יותר מזה וגם לא באיזה עונה.
16. קורדי תעבור לסדרה של אנג'ל.
17. כריסטיאן קיין משחק באנג'ל, יש לו שם של בת ומתישהו הוא שר בבר עם מפלצות. משומה הנחתי שזה יקרה בעונה 4 אז טיפה התאכזבתי שזה קרה בעונה 2 כי זה אומר שהעזיבה שלו סופית. לא היה לי שום מושג שהוא יחזור בעונה 5. אגב הוא היה בפרק הראשון והאחרון של אנג'ל יפה לו.
כל הדברים האלה כמובן שלא ידעתי (מאוד הופתעתי כשראיתי את קורדיליה באנג'ל).
אני לא ידעתי, כשראו אותה לראשונה לא היה לי מושג שהיא תהפוך לשחקנית ראשית. למעשה אני חושבת שהצלחתי להימנע מספויילרים לגבי כמעט כל מה שקשור לסדרה אנג'ל. נראה לי שהדבר היחיד שידעתי זה שספייק יהיה בעונה 5 (ועל כמה קרוסים שבדקתי בתקופה שצפיתי בהם במקביל כי לפעמים רציתי להמשיך עם סדרה אחת יותר, אבל כמו שאמרתי ביררתי את הקרוסים כדי לראות אותם לפי הסדר).
טוב, את כל שאר הדברים לא ידעתי.
ידעת דיי הרבה! אני אתן לאחרים לכעוס עליך, כי לי לא ממש אכפת שידעת דברים.

Lhuna3

Well-known member
אני עוברת על סרטון של "עובדות שלא ידעתם על הסדרה אנג'ל" (יש גם על באפי כמובן), והאמת שרובן לא כאלה מחדשות או מעניינות, אבל נתקלתי פתאום באחת שכן: קריסטיאן קיין במקור נבחן לתפקיד של... ריילי!! :eek:

didalf

Well-known member
כל הכבוד!:-D

איזה דבר משונה לזכור (לגבי השיר)
נכון? אני ממש תוהה למה. כאילו ממש זכור לי איזה מיני דיון בנושא ובכלל לא היה כזה בדיונים שלך אז מאיפה זה בא לי בכלל?

בד בוי שמבפנים הוא רגיש ומתאהב בבחורה והם הופכים מאויבים לאוהבים??? ממש "מפתיע" שאהבת! :-D:-D:-D
ובנוסף הוא חתיך, בריטי וקורע מצחוק? שוקינג אני יודעת:-D

זה הכי מעצבן אותי שידעת.
אוקי גם זה. כי זה כזה רגע WTF ענקי ומצחיק כשהיא מופיעה!
סורי|מובך|
מצחיק שזכרת שזאת דיוזה.
טוב אם זה קשור למאה בטח שאני אדע:-D

את יודעת/זוכרת שדרלה מופיעה בסצינה הראשונה ביותר של הסדרה באפי?
ידעתי כי ניסיתי לצפות בפרק הראשון לפני כמה שנים, אבל אני לא זוכרת כבר אם זכרתי את זה או לא.

(גאן תמיד היה הדמות הכי פחות מעניינת שם בעיני)
כן סורי בשבילו אבל כן.

תגובות לעדי (אני לא שמה בספוילר!)
מורדת:-D

אולי חוץ מזה שיש ערפדים בסדרה ושבאפי קוטלת אותם).
דווקא לגבי זה אז אני רוצה להגיד שדווקא מאד הופתעתי כמה שדים אחרים יש בסדרה. חשבתי שזה רק ערפדים.
וגם הופתעתי מאד מכל ענייני הכישוף לא חשבתי בכלל שיהיו דברים כאלה.

אווווו.... |לב| חשדתי שאת יודעת את זה, אבל זה חמוד שזכרת את זה.
כי דיברת על זה די הרבה פעמים חח

ודיי מהר הבנתי שהוא כנראה הולך להיות חבר של ווילו כי נדמה לי שכבר בפרק הראשון שרואים אותו יש קטע שהוא רואה את ווילו ואומר "מי זה הבחורה הזאת"
נכון

הייתי חייבת לברר אם הם יפרדו אז הלכתי לקרוא בויקיפדיה 🤦‍♀️(
את יותר גרועה ממני:-D
(אוקי טוב אני כן הלכתי לבדוק אם ג'יילס נעלם לחלוטין. אבל את עדיין יותר גרועה:-D)

אני ידעתי שווילו תהיה לסבית אבל רק בערך באיזה אמצע עונה 3 (כבר הסברתי מתי ולמה) אבל לא מההתחלה ידעתי.
נדמה לי שידעתי גם בשלב כלשהו שטארה תמות כי גם את ספיליירתי לעצמי בטעות (אבל שוב גם לא ידעתי מראש אני לא זוכרת באיזה שלב בצפייה קראתי את הספוילר הזה).
טוב ראית את זה הרבה יותר מזמן.
זה אחד הדברים הכי מדוברים בסדרה הזאת, אפילו יעל ידעה קצת.
וגם דיברו על זה בהקשר של קלקסה אז בכלל ידעתי.

לא ידעתי על שום דבר מאלה.
יש קטע באיך פגשתי את אמא שלילי הולכת כמו עומאר בסמויה מאיים כזה וכל התגובות היו: "דארק ווילו":-D (לפני שבכלל התכוונתי לראות באפי ראיתי את זה)

חחחח כמובן שאנחנו מרוצות!
|זורו|

ובעונות המאוחרות היה ליד את הכתוביות את העטיפה של ה-DVD, וראו שם רק את באפי וספייק לידה, אז דיי הסקתי מזה. (למה הם כל הזמן שמים אותו בעטיפות של דברים שקשורים לסדרה? :-[).
חחחחחחח מה יהיה איתם?:-D

אני עדיין שונאת על איך שהם עשו את הטוויסט הזה, זה כ"כ מטומטם שהם לא קלטו שזה יכול להתפרש שזה קרה בטעות, אפילו לי היה ברור איך היה אפשר לתקן את הקטע הזה בכזאת קלות, פשוט שספייק היה אומר בסוף שיתן את מה שהוא בא בשבילו, שיתן לו את הנשמה, במקום שהשד יגיד את זה. זה היה חוסך כ"כ הרבה בילבולים מעצבנים! :-[
נכון אנחנו כועסים על הטוויסט!:-[:-D

כן, פחדתי שלא תתלהבי מזה באותה מידה, אבל הייתי גם בסדר אם זה היה קורה. אני חייבת להודות שממש הפתיעה אותי התגובה של לונה לסצנה הזאת (ובכלל לכל מה שהיא חשבה על ספייק לאורך כל הדרך שהיה דיי אחד לאחד מה שאני חשבתי על ספייק), איכשהו הייתי בטוחה שהיא ממש לא תאהב את הקשר שנוצר בין באפי וספייק בעונה 6 והייתי ממש מופתעת לגלות שטעיתי!
הייתן ממש באותו ראש זה היה חמוד לראות:-D
אני די קרובה אליכן סה"כ.

חשדתי באופן דיי גדול שאת יודעת על זה, כי אני דיי בטוחה שאני ולונה דיברנו על זה ארוכות.
גם אתן וגם זה דובר בפורום בכל מיני שרשורים אחרים לאורך השנים.

וגם אני הייתי בחרדה שתגיעי כבר לקטע הזה ורציתי כבר כ"כ הרבה זמן לעבור אותו כי פחדתי שתשנאי את ספייק אחרי זה (בין אם ידעת ובין אם לא).
אני לפעמים הרגשתי את החרדה שלך לגבי איך אני אגיב:-D
אוף וממש פחדתי לשנוא את ספייק גם ואיך אפשר?|מאוהב|

המשך תגובות לעדי (כי ההודעה הייתה ארוכה מדי):
אהבתי איך השקעת בכל סעיף|לב|

כ"כ הרבה פעמים כשהתלוננת על משהו בקשר אליו רציתי להגיד- אבל אין לו עוד נשמממהההההה זה לא נחשב!!!!!!! ו
חחחח אבל עדיין הוא היה הרבה יותר אנושי מאנג'לוס גם בלי נשמה אז יש דברים שעדיין קשה לי לקבל גם אין לו נשמה. זה לא אשמתי שגם בלי נשמה הוא כזה חמוד!!!!

ולגבי עצמי- אז כמו שכבר כתבתי בסעיף 5, לא ידעתי, אבל אחרי ניסיון האונס, וכשהוא הולך לשד ההוא הייתי כמעט בטוחה לשלם זה הולך בלי שום ידע קודם, רק מזה שלא ראיתי שום היגיון שלא יתנו לו רידמפשן ארק אחרי מה שקרה. (אם הייתי טועה הם ממש היו הורסים לי את הדמות).
מזל שצדקת|מזיע|

נראה לי שידעתי שיהיה פרק מחזמר. לא חושבת שידעתי מתי הוא יהיה או איך קוראים לו.
זה גם מהדברים הממש מפורסמים. זה אפילו היה פעם כותרת של סיכום חודשי.
אבל שוב ראית הרבה לפני.

ידעת דיי הרבה! אני אתן לאחרים לכעוס עליך, כי לי לא ממש אכפת שידעת דברים.
חחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D
אבל תראו כמה לא ידעתי!!!!!!
לא ידעתי כלום על ג'יילס כולל ג'יילס וג'ני. לא ידעתי על זה שבאפי מתה (פעמיים). לא ידעתי שווילו מתחרפנת ברמה שהיא רוצחת והופכת לנבל, לא ידעתי על פרד ו-ווסלי. לא ידעתי גם בכלל שווסלי חוטף את קונור לא זכרתי שהוא היה במרכז אי ההסכמה של ניק ולונה (כי לא זכרתי שהוא בכלל באנג'ל). לא ידעתי שקורדי נהיית מרושעת, ועוד מלא מלא דברים!!
אה נזכרתי שגם ידעתי על פיית'. כאילו לא ידעתי הרבה רק שיש דמות כזאת, מיקי ממש אוהבת אותה וזאת השחקנית ממעודדות צמודות.

אוקיי זה סרטון שגיליתי רק ממש לפני כמה ימים, זה פרק מאחורי הקלעים של ONCE MORE WITH FEELING הידוע גם כפרק המחמזר.
התלבטתי קצת אם להביא לכן מהסיבה שיש שם גם הרבה ג'וס ווידון כמובן אז זה קצת מעצבן, אבל אם מתעלמים ממנו ככל האפשר - יש שם גם כמה רגעים כל כך יפים וחתיכיים של ג'יימס, של אנתוני, ושל עוד אז אני אהבתי:
(ואתם במילא גם הייתן מוצאות את זה לבד, אם עוד לא מצאתן כבר)
יאאאא אני אצפה מחר!!

didalf

Well-known member
לראשונה מזה שנה אני לא יודעת מה תוכניות הצפיה שלי לערב, מרגישה אבודה:-D

למעלה