בארבי - הזוי

ditiii

New member
זה בטוח, אבל בעיניים כשאני יוצאת

לבלות עם בנות 15 , קשה להתעלם ממהרגשה המוזרה שעברתי כבר כמה פאזות מוזיקליות מאז שהייתי בגיל הזה.

NICE!!!!!

אחחח היה חם אתמול, כ"כ חם שקיבלתי פלאשים מהסילבסטר הקודם בבארבי! אתמול באמת הבנתי שהרגאיי כאן, חם, ובעיקר להשאר, בעיקר לאור כמות הילדודס שהגיעו! זה פשוט היה לא בריא לראות כ"כ הרבה קטינות.. כבוד עצום לA-MAR ו RUDE BOY שכל פעם מפוצצים עם ספיישלים וטיונים בדיוק בזמן ומקום! MUCH RESPECT!!! יוניטי הכ"כ מקוריים וחדשניים! רק כבוד! בעיקר על התמקדות בישראליות! כבוד! MY LORD רוב ההזמן היתי בחוץ כי כבר האוזניים שלי לא יכלו יותר... ממה ששמעתי זו בהחלט תהייה השנה שלכם! תודה לח'ברה שלי שהיו איתי, אוהב אתכם! שנה אזרחית נפלאה! חג חנוכה שמח! ONE LOVE FOR EACH N EVERYONE OF U!!!!

yaarasta

New member
צריךשעה בשביל לקרוא את רצף ההודעות!

מה אנשים יושבים פה כל היום על המחשב? אנ'לא מבינה..... קודם כל לגבי הבארבי שלשום.. (ואני יודע שחלקכם לא יסכימו איתי אבל בכל זאת...) חירמונים? סקס באויר? על מה אתם מדברים?! אתמול עוד היה רגוע ביחס למה שקורה שם בדרך כלל... לשם שינוי לא היה טור ארוך (כל-כך) לשירותים (כמו בד"כ, ואתם יודעים למה..) אז נכון שמלא מלא (המון) ילדות קטנות (בירורים ועדכונים אמרו לי שהרב הגדול היו בשכבות ה-י') התחרעו שם על הבמה, עד שבשלב מסויים היינו חייבים קצת להוריד אותן.. (אתם חייבים להבין דבר אחד: פטיפון+קפיצות על הבמה= פול אפ לא מבוקר, ובטח שבטח שלא רצויי!!!) כל מי שהיה בבארבי ש G-FORCE מ- STONE LOVE התארח בפסח האחרון בטח ובטח יכול להעיד שאם הוא היה שלשום והוא היה קורא לבמה לבחורות לרקוד איתו, הן היו שוחטות אותו ורומסות אותו, ולא ההפך....
אישית אני פשוט חושב שכולם הגיעו כי לא היה משהו אחר לעשות!!! יש המוןןןןןןןןןןן קהל של רגאיי שהולך להופעות לדוגמאת שוטי הנבואה, מוש בן-ארי, שבע, גאיה ולפסטיבלים, ובסילבסטר לא היה משהו מיוחד ואלטרנטיבה אחרת באזור ת"א חוץ מההופעה בג'ה-פן. במיקרה בררתי אצל חלק מהקהל החדש מאיפה לעזאזל הוא צץ פתאום (ביטוי מדוייק) ותתפלאו לדעת מאיפה הם שמעו על המסיבה.... מתחיל באחים ו/או אחריות גדולים ששומעים רגאיי בבית, דרך האתר של הבארבי, דרך ה- SMSים שהם מקבלים חודשית על המסיבות, הפלייר הג'מייקאני למדי שהיה הפעם, המלצות ברדיו (איפה ??!!) ועוד מלאאאאאאאא מקומות......... אין ספק שהיה ערב משובח מבחינה "מוזיקאלית"..!! איימאר הפציצו בהפתעות על ימין ועל שמאל, ולמרות שאני כבר לא מופתע מספיישלים שלהם (אני פשוט יודע שיש להם בערך 100 ארנבים בכובע), אפילו אותי הם הצליחו להפתיע.. רודבוי סאונד לא נשארו עדישים, וסוף-סוף הרגשתי שטבאסקו ה REAL FAYA MAN של הקהילה שורף עם המיקרופון... RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR MI A SEH!!! הספיישל של בזוקה עם השיר "נחש צפע" מעולהההההההההההההההההההההה יוניטי סאונד מבחינתי נתנו את השואו של הערב.... ספשלים של גאיה, שימי תבורי, מה קשור....... פשוט ה- MIGHTY CROWN הישראלים!!!! NO MORE NO LESSSSSSSS & BLESSSSSSSS את הסט של מיי-לורד דיי פספסתי, אבל לקראת הסוף הם הנחיתו וואחד ארלי דאנסהול איכותי, ומיושן 18 שנה!! אח"כ איימאר שוב עלו, בשלב הזה כבר נגמר לי הפחית ספריי השניה כבר (don't try this at home!!!) והם פשוט ניסו להתיש בכוווווח את הקהל שיילך כבר!! אבל זה לא עזר.. מוקי וש"ס עלו לשיר משותף ושרפו לכל ה LIKKLE LADIEZ את המוח.. רודבוי שווווב עלו ולא נתנו רגע לנוח, ואז יוניטי נתנו את הנייסנס על אחד הרידמים הכי מרגשים שלהם.... ואז אירוח קטן של קאשי על המיקרופון, ואז שוב איימאר ניסו בכוח לשלוח את האנשים הבייתה... (אני לא צוחק) כנראה שהקהל הורגל היטב לפול-אפים, מיקרופונים, חתיכה של טיונים באמלע, קיטועים וכדומה, כי משומע זה לא הזיז לאף אחד, ואנשים המשיכו לרקוד שם גם בפאקינג 4:00...!!!!! חחח.... (לכל הסאונדבויז, אמרתי לכם שהיום הזה עוד יגיע, לא?
..) ערב הזוי לחלוטין כמו שחברי המלומד שידן אמר, אמנם יותר מדי ילדות שיכורות (שאמנם לא הן קנו את הבירות אבל מסתבר שכל החרמנים שכן מותר להם לקנות בירה עשו להן את העבודה בשבילן) אבל באותה נשימה אני אומר שזה לא שהמסיבות בבארבי מעבדות מהקסם שלהן. זה הקהל החדש (ומה לעשות הצעיר) שמגיע בתחלופה אמנם, אבל לומד את המוסיקה הזאתי, את אופי המסיבה, את אופי הדאנס, וגם את הוויב!! זה נכון שאי אפשר להשוות את הפאסה פאסה בקיוב לפני שנה לפאסה פאסה שבקינגסטון. קודם כל זה מצויין שהיו שם איזה כמה עארסים עם יותר ג'ל על השיער מאשר שערות, שלא הפסיקו לשרוק במשרוקיות. למה מצויין? כי הם אחר כך הולכים לחברים שלהם ומספרים להם: "וואי וואי כמה כוסיות היו שם, וואי וואי איזה מוסיקה מגניבה וואי וואי" ואז כן תהיה סלקציה מחוץ למסיבות. לערבב בין חבר'ה גילאי 16-17 עם 20-22 זה לא הכי מומלץ, לא רק לא חוקי, וואלה לא מעניין אותי לרקוד אם בחורה, בזמן שחברות של אחותי בכיתה י' עומדות ומסתכלות, או להיפך! זה יכול להיות משעשע במצבים מסויימים, אבל שזה מגיע לממדים כאלו יש איזשהו סוג של REALITY CHECK שצריך לעשות... לגביי "המסחור" של הרגאיי..... ומה שסאבלימינל עשה... אני פשוט אגיד את זה ככה: מבחינת סאבלימינל אם זה דורש ממנו "למכור את עצמו" לשוקו בשביל לבנות אולפן הקלטות/הפקות ולהפיק אלבומים לכל משפחת ט.א.ק.ט, ולחיות בשביל המוסיקה שלו, אז כל מי שחושב אחרת יכול להמשיך לשתות חלב!!!! לי אישית לא יצא לראות את הקוקומאן, אבבבבבבבבבבבבל: בדאנס הבא שאני יעשה, כל מי שמביא 10 חבילות גמורות של קוקומאן, מקבל כניסה חינם, ושתיה עלי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מי ייתן ובשנה הבאה ANTHONY B ישיר FAYAH PON TEL-AVIV בהופעה חייה בבארבי בסילבסטר........................!!!!!!!! שתיה לכולם שנה אזרחית נפלאה, (לא לשכוח שכבר חגגנו שנה חדשה לפני 3 חודשים) רוווית דאנסים, רוווית הפתעות, ורוווית REGGAE MUSICCCCCCCCC!!!!!!! FE REGGAE MUSIC HEAAAAAAALLLLL DA WORLD!!!!!!! -יער

yaarasta

New member
הצמד המלכותי של הרגאיי הישראלי!

רון ואלן SISTAH ELLEN & RENKING LEVI!!!! my LOOOOOOOOOOOOOOOOOORDDDDDDDDDDD have mercy!

yaarasta

New member
RUDE-BOY SOUNF DOIT DIFFERENT!

המלך גראמי, והנסיך טבאסקו!!!!!!!!!!!!!

yaarasta

New member
FAYAHH FE REALLLL

אנא השאירו את עבודת האש למקצוענים!!! טבאסקו בפעולההההההה!!!

yaarasta

New member
איפה אפי?

A-MAR INNA CONFUSION ACTION STYLE!!!!! אני לא יודע מי היה יותר מבולבל על הבמה... הבנות מהטיונים, או הטיונים והסאונדים מהבנות.....

yaarasta

New member
האנרגיות!!!!!

זה מה שקורא שמנגנים טיון שנקרא: WELCOME TO ISROCK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תודה רבה ליהונתן שגב על התמונות!!! -יער

yaarasta

New member
הבעיה היחידה>>>>

שמנעה ממנה להיות באמת אחד הדאנסים הכי חזקים של סאונדסיסטמים, לפחות מבחינתי ומבחינת חבריי, הייתה עניין הגיל. אבל זה לא מזהו שגרם לי להנות פחות!!! RESPECT!!!!!! בגלל זכולם יודעים שזה לא הגיל, זה התרגיל... (חבר שלך אמר את זה באיזה שיר.... לא?
)

חבר של מי?

את האמת שלא מפריע לי הקטע של הגילאים, נראה לי שזה מה שיפה ברגאיי שאפשר לראות אנשים בני 30 ואנשים בני 15 :)

עניין הגיל זה באמת היופי...../images/Emo24.gif

אני גם חושבת שלא משנה אם אתה בחור בן 15 או אישה בת 38 נגיד, זה שהמוסיקה הזאת לא נוגעת בחתך מסויים של גיל מסויים, אלא נוגעת בכל אחד ואחת שמספיק "חכם" בשביל להעריך ולאהוב ת'מוזיקה הזו... למוזיקה הזו אין גיל מסויים, ואני מרוצה מזה לגמרי
Jah live... שני.

מצטערת שאני משרשרת אליך

פשוט זה שרשור מפלצתי ואני לא הולכת עכשיו לחפש לאיפה אני אמורה לשרשר.. זה נושא בעייתי מה שאתם מעלים פה, כי מצד אחד אני מבינה לאללה את אלו שאומרים שכל האוירה של האובר-סקס וזה לא מתאימה. ואני גם מסכימה איתם כי חלק מהעניין מבחינתי במסיבות האלו שלא מתעסקים רק בזה
מצד שני אני כולה בכתה י', זה אומר שצריך להגביל בגילאים גם את המסיבות שלא הגבילו עד עכשיו? ואני אשאר בבית עם הדיסקים?
לדעתי יש בחורות בנות 17-18 שמתנהגות יותר גרוע מילדות בנות 15-16 :] סה"כ זה לא כזה הבדל גדול וזה בעייתי לעשות את ההבדלים האלו לפי גיל.

למעלה