באתי לברך.

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif לי לא נראה../images/Emo70.gif

אומנם יש לה קול, אבל האישיות שלה די רדומה, אין לה את האנרגיות שיש לריטה על הבמה...(אפילו עדיין שריטה "נרגעה" מאיה לא מגיעה לאנרגיות שריטה "מפזרת" על הבמה)

../images/Emo41.gifדברים כאלה לוקחים זמן..

היא רק בתחילת הדרך.. תראה את בריטני.. בהתחלה היא היתה עומדת על הבמה ובקושי זזה.. עכשיו היא מרימה קהל של עשרות אלפים עם הריקוד והנוכחות שלה על הבמה.. דברים כאלה לומדים עם הזמן.. ולדעתי יש למאיה את היכולת לעשות את זה..

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif אין קשר...

האנרגיות של ריטה הם הרבה מעבר לתזוזה על הבמה...

../images/Emo41.gifברור שהיא לא תהיה כמו ריטה..

אבל יש לה את היכולת להגיע לאותה רמה.. לאותה מידת הצלחה.. להיות זמרת בקנה מידה של ריטה..

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif לאאאאאאא

אף זמרת |שלמה הוא זמר| לא יצלחו לאכול את קסריה בלי מלח כמו שריטה עושה...

Golden apple

New member
../images/Emo60.gifאיכסה

מה הקשר לערסית הזאת וריטה
ושרית חדד הייתה אולי הופעה אחת שתיים... ריטה ושלמה מחזיקים קריירה של שנים אף אחד חוץ מהם לא הצליח לחזור כ"כ הרבה פעמיים לקסריה... בע אבל מאיפה הוצאת את הקבקזית הערסית הזאת

../images/Emo41.gifעם כל הכבוד שיש לריטה..

ויש המון המון המון כבוד.. לא צריך לזלזל בשרית חדד בקול שלה.. היא שונה מריטה 180 מעלות.. אבל הקול שלה לא פחות טוב.. ואני רואה את, לא כמוך, באובייקטיביות.. הרי אני לא מעריץ אף אחת מהן.. אבל מעריך מאוד את שתיהן.. להגיע לקיסריה זה כבר משהו.. אני לא יודע כמה פעמים כל אחד עשה את זה.. אבל ראיתי 2 מהמופעים של שרית והם היו פשוט מעולים
אז יקיר.. לא ללכלך..

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif אמרת משפט אחד נכון../images/Emo70.gif

הם שונות... הטקסטים של שרית לא מגיעים לטקסטים של צרויה להב
גועל נפש
בא לי להקיא...

../images/Emo41.gifהטקסטים אולי לא שנונים כמו..

"לאלף נמר".. אבל יש לה קול אלוהי והיא משתמשת בו לשירים קלילים שעושים שמח בלב וזה מה שחשוב

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif דווקא לא התכוונתי לאלף נמר

ואם כבר הזכרת את "חמצן" האחרון יש את השיר המחאה (דבר ששרית חדד לא מכירה הרי היא רק מכירה כפרות ואני יודע מה..) "מלבד אהבה" מילים עם הרבה עומק והקשר למציאות שאנחנו חיים...

The Juck

New member
../images/Emo19.gifמה אתה משווה??!!?!!?---> כנס!!!

שתיהן דבר אחר בבתור מעריץ לשעבר של שרית אני חושב שיש לה קול מהמם (הרבה פחות מריטה) רק הטקסטים שלה מזעזעים!--> וזאת הסיבה שהפסקתי להעריץ אותה (לפני 4 שנים)...כבר היה נמאס לי מהטקסטים הזולים שלה..זה כ"כ צרב לי באוזן..פשוט זוועה! אני מעריץ אץ ריטה כבר 9 שנים (מגיל 6) וכבר השנים שאני מעריץ אותה זו כבר סיבה לקול והסקסטים המדהימים שלה! זה שהיא ממלאה את קיסריה (ובקושי) פעם בשנה זה לא אומר כלום! והייתי פעם בהופה שלה בקיסריה, והיו מלא מקומות לא מלאים, ואצל ריטה לעומת זאת מפוצץ עד אפס מקום! ריטה ממלאה את קיסריה יותר בפעמיים בשנה!+היכל התרבות בת"א שהוא גם ענק (בהפרש של 500 מקומות מקיסריה) ובהיכל התרבות היא הופיעה בשנה האחרונה 3 פעמים+ (4 הופעות סגורות) אז למה אתה בכלל משווה את ההצלחה שלה לעומת זאת של ריטה? שרית מכרה 120 אלף עותקים מאלבום הבכורה שלה? (ריטה כן) כל נער/ה מתבגרים שמעריצים את שרית, זה שיגעון חולף...אני לא חושב שיש מעריץ אחד של שרית (נער) שמעריץ/יעריץ אותה שנים...... ואצל ריטה זה בדיוק להפך..אצלה מי ששמעריץ, מעריץ אותה למשך שנים... קח לתשומת ליבך...

../images/Emo41.gifהכי מצחיק זה..

שאני לא השוותי בינן.. רק אמרתי שלא צריך לזלזל בה.. ומצטער.. אני עדיין חושב שהיא לא פחות טובה מריטה.. הגון שלה שונה.. השירים שונים.. אבל היא משהו מיוחד.. וככה גם ריטה.. וככה גם מאיה.. (שמפה הכל התחיל..)

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif ועכשיו אתה גם פוגע במאיה../images/Emo35.gif

שרית חדד אפילו בז'אנר שלה לא מצליחה להצטיין, אומנם זהבה בן טיפשה, אבל היא היחידה בארץ שמצליחה לשיר או קולתום... שרית חדד זה לא מוזיקה, זה אוסף משפטים של קללות שהיא יודעת טוב מאוד שככל שהיא תרד ברמת הטקסטים כך חשבון הבנק שלה יטפח... הדוגמא עם זהבה היה בלי קשר, אבל מפה ולהשוות אותה לאחת הזמרות המוכשרות בארץ

../images/Emo41.gifיקיר..

תעשה לי טובה.. אתה ממש לא אובייקטיבי.. אין לזה טעם.. אני אגיד משהו.. אין סיכוי שתסכים לו.. אז עדיף שנוותר.. היא פשוט זמרת מעולה.. וזהו..

TheImpactBoy

New member
אויי באמת!!

איך אתה משווה את האיכות המדהימה להפליא של ריטה לשרית חדד הצווחנית איך??????????????????????? זה פשוט אבסורד!

למעלה