בא לי גם להמציא סיפור שכזה. O:

KrIvInE

New member
בא לי גם להמציא סיפור שכזה. O:

סיפור משירי היפהופ וראפ בלבד. [אם אני אעשה עוד אני אעשה מסגנונות שונים, אבל בא לי היפהופ. :)] איזה אושר! אתמול יצאתי עם מישהי והיה לה כזה גב סקסי! היא הלכה וקנתה לשנינו מילקשייק. אמרתי לה לתת לי את זה, והיא לא רצתה. כעסתי והיא אמרה לי לא לאבד שליטה, אז נרגעתי ואמרתי לה לקנות עוד כמה בשביל האנשים שלי. "דקה אחת, בנאדם" היא אמרה והלכה לבר. אגב, אני עובד ככורה זהב. פתאום עברה לידי האקסית שלי. חשבתי כמה שהיא כלבה, אבל מתוך נימוס נתתי לה חיבוק. "אני נורא חמה", היא לחשה לי באוזן. "תתעוררי!", אמרתי. "יש שם מזגן.", והצבעתי לפינה הרחוקה של החדר. מה היא חושבת, שאנחנו כמו בניו-יורק, בוגדים כל הזמן? בכל מקרה, חברה שלי חזרה עם המילקשייקים וממתק. יצאנו החוצה, והייתה שמש חזקה. אמרתי לה שאנחנו נשרפים, כי הטמפרטורה נורא גבוהה. אמרתי לה שאם היא תישרף העור שלה לא יהיה אף פעם אותו דבר, אז רצינו לשבת בצל. לא הייתה לנו שמשיה אז תקענו מטרייה בחול. הייתה רק מגבת אחת אז נתתי לה לשבת עליה. היא אמרה שאני הג'נטלמן המושלם. פתאום היא התחילה לבכות, שהיא מופקרת ושהיא לעולם לא הייתה מגיעה למצב הזה אם היא הייתה ילדה עשירה. טוב, כל אחד והבעיות שלו. אם תרצו להפגש, קוראים לי עמית, ואני חייב קשר. אני מרגיש שאני פשוט מאבד את זה, את מגע הקסם שלי. ביי בנתיים. :) [כן, יצא עלוב, אבל שיהיה. 22 שירים. בהצלחה.]

אני לא מאמין

שלא הכנסת באיזה מקום "היי, גבירותיי!", כמחווה לביסטי בויז. התרגום לעברית משעשע אותי מאוד.

למעלה