בבקשה אני צריך עזרה

בבקשה אני צריך עזרה

שלום לכולם.
אני נער מלא עם עודף משקלוקשה לי ואני צריך עזרה.
קשה קשה לקחת את עצמך בידיים ולהגיד לעצמך לא משנה מה אתה הולך לרדת.
מתסכל שכל פעם אתה יורד אבל אתה עולה במשקל אפילו יותר מהמשקל הקודם ועוד פעם לנסות.
קשה שאתה בא לכיתה וכולם מסתכלים איליך כהר אדם אני כותב את זה פה בפורום כי אני חושב שתבינו אותי אני ישמח לטיפים רעיונות מקוריים כי באמת זה מתסכל

תודה בברכת שבוע טוב ושקט

Ron W

New member
קודם כל תמיד לחייך

כמו שהראת לכולם בסוף ההודעה. אם תחשוב שזה קל זה יקרה בקלות - אבל בכל מקרה לוקח זמן
והשמירה על הרגלי אכילה תימשך גם הלאה אז לא ממש לקחת בידיים אלא לעשות מה שנדרש
חלק לך את היום לארוחות בשעות קבועות . פעילות של הליכה כל יום בסבלנות והתמדה בלי להילחץ
בהצלחה

ברוך הבא

אין ספק שלרדת ולשמור על המשקל הוא תהליך קשה מאוד לאנשים רבים. אתה לא לבד בתהליך הזה, ולא יוצא דופן במובן הזה.
בגילך הצעיר מאוד חשובה התמיכה המשפחתית. איך המשפחה שלך מגיבה לניסיונות שלך לרדת ולשמור על המשקל?
אתה מדבר איתם על זה? מספר להם שעכשיו אתה מנסה לרדת במשקל, מי שמבשל בבית-דואג להכין לך מזונות בריאים ולא עתירי קלוריות?
ניסית פעם להיות בקבוצת הרזיה (שומרי משקל, חלי ממן)?
ספר לנו עוד על עצמך ועל מה אתה עושה כדי לרדת במשקל ולשמור עליו...

מינהר

New member
יש גם את אכלני יתר אנונימיים, רמת גן, ללא כוונת רווח,

ארגון יעיל ונחמד מאוד.

אני לא בטוחה

שבגיל של הכותב-14 - זה מתאים.
הוא עדיין לא מגובש-מבחינת זהות, מבחינת כוחות... ולהדביק על עצמו עכשיו תוית של "אכלן יתר" בעיני מיותרת, כי זה לא בהכרח נכון.
הוא עוד צעיר ויכול ללמוד הרגלים תזונתיים ורגשיים בריאים , ולדבוק בהם.

SUMMER1975

New member
דניאל היי, ראשית כל הכבוד שכתבת פה

זה כבר מראה שיש לך נכונות ורצון לעזור לעצמך!
מבינה מאוד ללבך ומזדהה עם מה שאתה כותב, אבל כדי לשנות דברים צריך לשנות גישה... גם אני מתמודדת עם זה ומנסה לשנות... בסופו של דבר הכל בא מהראש!
צריכים להבין שאימרה כמו "קשה לי" גורמת לנו לחשיבה שלילית ומובילה אותנו לכישלון.
תאמץ לך משפט מנטרה יומי וכל יום תגיד אותו 100 פעם לעצמך !!!
לדוגמה: "אני אתמיד ואצליח".. גם אם אתה לא מאמין בזה בהתחלה, במשך הזמן אתה תתחיל להאמין וזה ייתן לך כוח.
אל תשתמש במילה "דיאטה", אלא ב"שינוי אורח חיים". דיאטות של זבנג וגמרנו לא יעילות, ובסופו של דבר מחזירים את כל המשקל בחזרה, לפעמים עם ריבית.
תאכל ארוחות קטנות כל 3 שעות, תאכל לאט... לוקח לאדם להרגיש שבע רק 20 דקות אחרי תחילת האכילה...
תשתה המוןןןןןןןןןןןן מים!!! מאוד חשוב לחילוף החומרים ולניקוי הגוף.
והכי חשוב תעשה שינויים קטנים בחיים, כל פעם תוריד משהו קטן, תשנה משהו קטן... תסגל לעצמך הרגלים חדשים ובריאים.
ועוד כמה שאלות:
האם אתה פעיל בחוגים חברתיים ?
האם אתה מתנדב באיזו עמותה או עושה פעילויות מחוץ למסגרת ביה"ס ?
מה התחביבים שלך והאם אתה עוסק בהם בשעות הפנאי ?

למעלה