בבקשה את דעתכן / דעתכם

לב ו זהב

New member
בבקשה את דעתכן / דעתכם ../images/Emo13.gif

השבוע החלפתי כמעט את כל הצילומים שלי בחנות החגורות, על חלק הוספתי כיתוב וזה נראה מאוד קטן על המסך, השאלה אם זה יוצר סקרנות דווקא ללחוץ על אותו פריט ואם זה בכלל נראה טוב לדעתכן ? השאלה היא האם להשאיר רקע לבן ואחיד כמו שיש כרגע בשאר התמונות, או להמשיך עם הכיתובים? אשמח לשמוע.

הי ורד!

לטעמי האישי הכיתוב מיותר - שלא לדבר על זה שאטסי לא אוהבים את זה לעמוד הראשי יש תמונות חדשות עם טשטוש מסביב לאבזם - איפה שהאבזם מופיע גדול יותר זה די מוצלח, אבל בקטנים יותר פחות הייתי מוסיפה עוד תמונות על דוגמנית - ולא בובה - משהו שיקי ואופנתי! זה יוסיף גם מגוון לפלטת הצבעים וזה טוב לאוצרות

Lilach O

New member
מסכימה עם גלית

בקשר לכיתוב ולטישטוש מסביב לאבזם אבל אני אוהבת את התמונות הנקיות שלך עם הרקע הלבן - נקי וברור לגבי הדוגמנית אני בעד לצלם על דוגמנית אבל לשים את התמונה כתמונה נוספת למוצר ולא כתמונה ראשית כדי להמחיש פרופורציות וצורה כללית של החגורה אבל זה כבר עניין של טעם... בכל מקרה החגורות שלך מקסימות!!! הייתי חייבת להוסיף

החנות נראית מצויין!

יש כמה חגורות שיש בהם יותר מידי אפקט "בלור", טישטוש כזה. זה טוב, רק מכיון ששאלת על "מאוד קטן על המסך", אז יש אחת לבנה ( Cream Skinny Belt )שהטישטוש מוגזם. והאמת אהבתי שהן חדות וברורות. בכללי, מקסים בעיניי :)

RolyzCreations

New member
לדעתי התמונות בלי הכיתוב יותר טובות

אם את ממש רוצה כיתוב תעשי אותו קטן בתחתית התמונה במקום קבוע.

אלונה114

New member
לדעתי התמונות שלך מדהימות!!!

ואני חושבת שהכיתוב לחלוטין מיותר!! לדעתי, חבל לשנות את התמונות!!! בהצלחה!

החנות שלך מדהימה !! קטונתי מלהעיר על התמונות

גם כי הפריטים נראים מעולה בתמונות וגם כי אני עצמי עדיין לומדת לצלם נכון.. בכל אופן יפהפה בעיניי..

lilo4

New member
התמונות מדהימות

אני אוהבת את אפקט הטשטוש שעשית בחלק מהתמונות, לדעתי זה טוב מאוד בשביל התמונה הראשית כדי ליצור עניין, בשאר התמונות הייתי שומרת על קו יותר ענייני ופחות ערוך. הצורה שבה צילמת את החגורות כשהן מגולגלות מצטלם מאוד מאוד יפה, אבל אני מצטרפת להמלצה להשתמש בדוגמנית, או לפחות לצלם יותר על הבובה, זה ממחיש קצת יותר ונותן מושג ברור יותר לגבי החגורה. במקרה הזה אני חושבת בתור קונה, בגלל שכבר שמתי עין על חלק מהחגורות
[קצת לחוצה תקציבית, אחרת כבר הייתי מבצעת איזו רכישה]- בגדול אני יכולה לקרוא את התיאור ולהבין איך החגורה, אבל כשאני רואה אותה על בובה/דוגמנית זה באמת עוזר להמחשה ומעודד אותי לקנות, כי אני כאילו "מבינה" טוב יותר מה אני קונה. אישית העניין של הכיתוב גם קצת הפריע לי, כי גם בתמונות הפנימיות לא הצלחתי לקרוא ולהבין לגמרי מה כתוב, וזה היה נראה לי קצת מיותר. בסה"כ החנות נראית פשוט מקסים.

החנות נראית מצויין, אני לא חושבת

שהטשטוש מוסיף וגם לא הכיתוב. התמונות מדהימות ואהבתי את הרקע הלבן.

סיגליתא

New member
החנות נראית מקסים, אוהבת מאד

את הרקע הלבן, הטשטוש והכיתוב מיותרים בעיני ,אבל קטונתי, החגורות מצולמות נהדר

Schickimickis

New member
בעיני התמונות טובות,

לגבי הכיתוב נדמה לי מיותר כי זה באמת יוצא קטן מדי כדי לקרוא... לפחות לי היה קשה לגבי הטשטוש דווקא הוא נחמד בעיני, אבל צריך אולי יש תמונות שהוא מעט מוגזם מדי, כמו החגורה הלבנה והחגורה הסגולה. אני לא חסידה של רקע לבן, אבל ברב התמונות הוא יוצא יפה. מאחר ויש לך הרבה חגורות לבנות ובהירות הייתי מנסה את חלקן לשים על משטח אחר כמו עץ למשל שגם עוזר לתת עומק לתמונה. בכל מקרה אני בעד :)

nonibam

New member
דעותיי...

את הרקע הלבן - אני מאוד אוהבת! הכיתוב - דווקא נחמד בעיניי. אם את מחליטה בכל זאת להשאיר, למרות הדיעה הרווחת פה - אז תגדילי את הפונט כדי שאפשר יהיה לקרוא גם בפורמט של אוצר. בכל מקרה - זה לא חייב להיות אחיד שלכל הפריטים יש או אין כיתוב. אפשר חלק עם ואפשר חלק בלי. לגבי הטשטוש - אני אישית אוהבת טשטוש שנובע מ"עומק השדה" - כלומר, מה קרוב למצלמה ומה רחוק מהמצלמה. זה טשטוש "טבעי". טשטוש לצדדים נראה לי קצת יותר מלאכותי ומזכיר לי כלות מלאות במלמלות....

למעלה