בבקשה כולם להכנס זאת הצבעה

אז הבחירה שלי

הסדר שלי הוא: מהחתיך למכוער, אותו דבר הבנות א. ריקרדו ב. אורי ג. איתי ד. תומר ה. יונתן א. יעל ב. מור ג. איריס ד. טלי

בובה1231

New member
אמממ

שאדםם הירששש (תומר) הואא הכייי כוסוןןן שםםם מילהה!! חבל שהוא לא בן 15

sapir inbar

New member
כן.. חבל מאוד (כנסו להמשך..)

אני מתה על אדם אבל חבל שהוא בן 17.. אוףףףףףףף והוא מירושלים.. (יש לי קשרים.. חח סתםםםם) רק חבל שהוא לא כ"כ מגיב על דברים.... באסההההההה

sapir inbar

New member
../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif|נשיקהיששששש סוף סוף!

אדם אתה כוסון אני חולה עלייך! יש לך כתובת אימייל?? כי יש לי את הכתובת אימייל שלך ואני לא בטוחה שזה נכון..... שלח לי הודעה באימייל שלי פליזז מאמי [email protected]
מוווואה ביוש

sapir inbar

New member
לכל שחקני ראש גדול!!../images/Emo23.gif

גור מורד-אתה אחלה של בן אדם! אדם הירש-אתה המלך!
אלמה בן זאב-את משחקת טוב.. את נשמה! ספיר דרמון-את הכי חמודה שם! מיכאלה אלקין -טול מתים עליך
רועי ויינברג -חמודדדדד בטירוף!
תם גל- אתה ילד חמודד שרון דנטר-אתה שחקנית טובה! יונתן שיינברג - כולם פה מתים עליך
תחזירו תשובה פליזזז ותתיחסו!

SiM GirL

New member
../images/Emo41.gifשלי../images/Emo41.gif

עשיתי את זה בהדרגה בשביל שיהיה יותר ספציפי: לפי יופי- בנות: 1. טלי 2. מור 3. יעל 4. איריס בנים: 1. איתי 2. תומר 3. ריקרדו 4. אורי לפי הערצה- בנות: 1. מור 2. יעל 3. איריס 4. טלי בנים: 1. ריקרדו 2. איתי 3. אורי 4. תומר תבינו, זה רק בסדרה, אני לא יכולה להגיד בהכרח את ההערצה שלי במציאות, כי אני תקשרתי עם השחקנים רק שבוע

inbar222

New member
איתייי וטלייי../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חמוטלוש

New member
לדעתי וזאת רק דעתי!

אוןקי בנים ב-רור שריקרדו בנות יעל היא ילדה מהממת לדעתי..

למעלה