בבקשה עזרה

kaka654321

New member
בבקשה עזרה

אני לא יהודי סבתא שלי נוצריה וסבא שלי אין לו דת אז ככה סבא רבא שלי מצד סבא שלי ביקצור אבא של סבא שלי היה יהודי וסבא שלו היה יהודי וככה עד שמגיעים לתחילת היסטוריה אז ככה תמיד התעניתי במורשת היודית שלהם של המשפחה יום אחד אני עשיתי קצת מחקר וגילתי שהמוקר שלהם מפולין ואז הם עבר לבלרוס ואז לרוסיה ואז לאוזביקיסטן בכול מקרה יום אחד אני חולם על בן אדם עם זקן וחלוצה ישנה קרועה ועם טלית עתיקה והוא נוצן לי את הטלית ומסתכל עליי כיאלו שהוא מצפה שאני אישה בחירה חשובה בחיים שלי עוד מעט יש לי גיוס לצהל? יכול להיות שזה קשור לזה? תמיד רציתי להתגייר יכול להיות שזה קושר לזה? בקקשה אני צריך עזרה בפיתרון החולם הזה תןדה לעונים

Tal_Ya_Tal

New member
לום קאקא- כל הדתות הן אחת../images/Emo70.gif

אז מה זה משנה אם אתה יהודי או לאו???? בעצם, כל מתחילי הדתות היו נאורים. הם ראו את האור וניסו להסביר זאת לאנשים שבקרבם הם ישבו בשפה שאותה הם יבינו. לכן נוצרו גרסאות שונות לאותם דברים עצמם. המפרשים, תלמידיהם של אותם מורים נאורים לא תמיד היו נאורים כמותם ולכן דבקו בדרכם בקפדנות ובכך יצרו הבדל, שוני ופירוד, במקום ליצור אחווה ואחדות . לגבי החלום שלך, אתה הוא זה שצריך לפענח את החלום. בעקרון הטלית מסמלת טוהר. אולי הרמז הוא שעליך להיטהר??? אם אתה חושב שהרמז שלך הוא להתגייר, אולי זה הרמז בשבילך. מפני שלכל אדם יש את הסימבוליקה הפנימית שלו ואם טלית קשורה אצלך ליהדות אז לך תתגייר. אני חושבת שזה תהליך מיותר ומכאיב ולא יתרום לך הרבה מבחינת הגשמת היעוד הרוחני שלך. אך זאת לא חכמה לשמוע את זאת מפי, היות שנולדתי יהודיה. (בין אם אני רוצה בכך או לאו) אך כגבר, הגיור אמור לכלול את ברית המילה, שלי יש כיום ספק לגבי נחיצותו. אילו היה לי הידע הזה כשבניי נולדו יתכן שלא הייתי מסכימה שימולו אותם.
L&L TALYA

למעלה