בגדים

בגדים../images/Emo35.gif

בבית ...הכי נח זה ללבוש עם ה"סמרטוטים" ...(מה לא
) אז איך אצלכם/ן אתם נשארים ב"סמרטוטים" או טורחים ומחליפים בגדים ושלא לדבר על איפור וכו'...

אויייייייייייי......כואב........

אז בהתחלה היתי רוב היום בסמרטוטים....עד שבן הזוג העיר שאני מיתאפרת ומיתגנדרת רק לאחרים ואף פעם לא לו..... מאז....אני כימעט כל בוקר מיתאפרת....

jole

New member
יש מערכון של אחד הסטנדפיסטים

לא זוכרת כרגע של מי על איך כל כך הרבה בנות שונות שמוציאות ים כסף על בגדים גומרות תמיד אחרי החתונה עם ה T שירט של הבעל
אז נכון שכמו בכל מערכון הדברים מובאים בהקצנה אבל מניסיון אישי שלי וגם של חברות סביבי....זה מה שקורה. בתקופה שאני עבדתי מהבית, וגם, אחרי שגילעד העיר לי ,הפסקתי ללבוש סמרטוטים. ולא רק בקטע של עבודה אלא בכלל, גיליתי שברגע שיצאתי מהסמרטוטים הכל נראה שונה בבוקר. הרגשה שונה, החיוניות שונה. זה כמו לשים את כוסות היין היפות בצד לאורחים ובבית לשתות ממה שיש, אז אני כבר לפני כמה שנים החלטתי שאין דבר כזה, וכשאני יושבת לשתות כוס יין בערב במרפסת אני שותה אותה בכוסות הכי יפות שיש לי. מה יש? אני לא שווה את זה??
אז על אותו עיקרון. כשמורידים את הפיג'מה, שוטפים פנים ומתחילים יום חדש, עם אנרגיה חדשה, זה עושה איזה שהוא switch במוח ואני חושבת שתפוקת העבודה מובטחת להיות טובה יותר.

bell2002

New member
אני לא מתלבשת בסמרטוטים

באופן כללי כשאני בבית, אני בלבוש נוח שזה יכול להיות ג'ינס או מכנסיים אחרים וחולצה פשוטה. כשאני יוצאת לעבודה אני תמיד מתאפרת ומתלבשת נחמד ומשאירה את כל הצרות בבית. בימים שאני לא עובדת אני מאוד מקפידה להתלבש, לא להשאר בטרינינג או פיג'מה. טייצים וכאלה זה רק לספורט, וזה...
. בעניין האיפור, אני לא טורחת להתאפר בבית. אגב, אחת ההחלטות שלי היא שאני מתחילה להתעמל בחדר כושר ומנסה להוריד 10 ק"ג - אשריי המאמין

תשורה

New member
מחליפה את "הסמטרטוטים" מידי יום../images/Emo9.gif

אני חושבת שזה אחד הדברים שהכי מתסכל אותי כשאני בבית. כשאין לי לאן ללכת, אני לא מרגישה צורך להתגנדר. וכשאני ב-down, אני לובשת בגדי יציאה (חהחהחה) ומתאפרת. וכשבני הקטן חוזר מהגן ורואה אותי מטופחת, הוא שואל אותי: "אמא, לאן את הולכת?"

דפנה מי

New member
../images/Emo66.gifאני עונה בשם בעלי

הכי נוח לו בבגדי בית - הוא טורח לקום כל בוקר בשעה קבועה (8:15) ומדליק את המחשב ב 9:00. זה לא לגמרי סמרטוטים, אבל הכי נוח שאפשר, הקיצר כן. הוא ממש לא קם למקרר כל הזמן ואוכל בשעות קבועות (אני תמיד צוחקת שכל מה שהוא אוכל אני משמינה - הוא רזה נורא). ומסיים לעבוד מתישהו בערב -18:-19,תלוי בעומס. המחשב בדר"כ נשאר עוד פתוח לשיטוטי אינטרנט,הורדות קבצים, בשבילי ולפעמים כבה מוקדם.

עדי 4

New member
דואגת לרדת מסמרטוטים ולעלות על בגדי

א'. בעצם צמידי יום אני מתלבשת ויוצאת לעבודה ולכן מתלבשת ומתאפרת. ביום החופשי שלי אני עוזרת לבעלי לארגן את הילדים לבית ספר ולגנים ואז אני נשארת לבד, עם הקפה, המחשב ועוד קצת עם הסמרטוטים ורק לאחר שאני מרגישה שמיציתי את ההרגשה שלו צריך להתלבש ולהתאפר על הבוקר אני מתקלחת מחליפה בגדים ומתאפרת.

סאני2

New member
וואוי זה חסר לי

בתקופה שעבדתי איך שהייתי נכנסת הביתה הדבר הראשון שהיית עושה הוא להוריד ממני את הבגדים איתם הייתי בעבודה. ולהיכנס בחדווה למדי ה-ב' בימים אלו שאני בד"כ בבית זה כל כך חסר לי הקימה בבוקר להתלבש להתבשם ולהתאפר. ולכן בימים אלו יציאה פשוטה לסופר-פארם (לקנות לבנותי אוכל) בשבילי זו חגיגה ואני לובשת את מיטב מחלצותיי ומתאפרת, כדי להרגיש טוב. בתקופה זו של חיי השרוולים הצבעוניים תופסים מקום מכובד. לבגדיו של בעלי עדיין לא הגעתי (למזלי).

anat30g

New member
נושא כאוב

ראשית - כשעבדתי מחוץ לבית היו לי בגדים אחרים לגמרי מסוג הבגדים שאני לובשת עכשיו בבית ואני לא לובשת סמרטוטים... אבל את כל החליפות והבגדים היפים (שרבים כבר לא עולים עלי וגם שלא מתאימים לעבודה מהבית) אני לובשת רק ליציאות ואירועים... פעם זה היה בגדי יום יום שלי. אני מתלבשת - כל בוקר. יש 4 ילדים שצריכים להגיע לגן ולבית הספר - אני יוצאת מהבית, אני צריכה להכניס אותם לגן - אז אני צריכה לצאת מהאוטו... בקיצור אין ברירה. אבל אני מתאפרת רק באירועים מיוחדים של ממש.

חחחחחחח../images/Emo6.gif

שאמרתי "סמרטוטים" ..חחח...התכוונתי לבגדי ב' ..טייץ או טרנינג +חולצה זרוקית!!!

zimes

New member
אצלי? חגיגי ../images/Emo8.gif

(אולי הגזמתי, אבל רק טיפונת)

ריגשית

New member
אצלי היום לא מתחיל לפני שאני עושה

מקלחת טובה. לא משנה עם אני עובדת בחוץ או בבית, אני חייבת להתחיל עם מקלחת כדי להתחיל את היום עם רגל ימין. בדרך כלל בבית אני מעדיפה ללבוש בגדים קלילים, פשוט כי זה מאוד נוח ומתלבשת כשיוצאת, גם אם זה לגינה עם הילדים. בקשר לאיפור, אז ככה, מהיום שנולדה הגדולה הפסקתי להתאפר באופן קבוע ואני מתאפרת רק כשאני יוצאת לבד או עם בעלי. מאוד לא נוח לי עם האיפור כשאני עם הילדים, תמיד נדמה לי שאני מורחת אותם או שהאיפור עלי כבר מרוח.

רותם111

New member
תלוי אם אמור להגיע לקוח או לא

בימים בהם לא אמורים להגיע לקוחות אני ניראת כאמא טיפוסית עם טרנינג ונעלי ספורט. בימים בהם מגיעים לקוחות או צריך לצאת לסידורים אני מתלבשת טיפ טופ.

zimes

New member
קראתי את השרשור,

ואני כמעט מרגישה צורך להתנצל... בשגרה, ג'ינסים לא כ"כ נוחים לי, אז אני ממילא בנאדם של שרוואלים. החולצות שלי, ממילא, רובן טריקואים (במידה זו או אחרת של יושן...). ובעצם, הסמירטוט העיקרי שאני מפרגנת לעצמי בבית ולא בחוץ (חו מזה שלא אכפת לי ללבוש חולצה עם כתמים של נזלת, מילקי, ואבוקדו) הוא - שאני מוותרת לי על חזיה (פריט הלבוש הכי לא נוח בעולם!)

הכי נוח לי בבית להיות עם גופיה

ומכנס קצר, אני לא אוהבת להיות לבושה בבית ובמיוחד עם חזיה להרגיש מחנק, רק ככה אני לבושה תמיד בבית בחופשיות

אה, ועוד משהו

לא אוהבת להתאפר שאני בבית, רק במקרים מיוחדים שאני יוצאת לאנשהו

עדי 4

New member
וכשהיא יוצאת היא נראית פיצוץ

תאמינו לי,אני מכירה אותה.

למעלה