בגידה מהי!!!!

בגידה מהי!!!!

כל הכבוד רעיון ממש מוצלח לפורום שאמור להיות מאד מוצלח אז ככה מהי בגידה לפעמים היא מילה מגעילה,לפעמים היא די עוזרת לפעמים היא משנה השקפות, קו מחשבה, ככה אני חושבת..... בעקבות בגידה אפשר להבין לפעמים שהבן זוג האמיתי שווה וטוב בעצם פי יותר מאשר הסיכון הריגוש שזהו בעצם הרגשה זמנית ותו לא.........

../images/Emo140.gifמניסיון ,,,זה לא מועיל

הייתי שם, ואני יודעת שזה לא מוסיף כלום לזוגיות, ואת לא יודעת כמה נכונות השורות שכתבת

לא סתם כתבתי

ויש עוד משהו שמעניין אותי????? האם לפעמים לכל הבוגדים יש רגשי אשם? אפילו עם המצב מאד מאד רע וכאלו נראה שהפתרון היחיד זה הבגידה

ספיניקי

New member
שאלה לא פתורה

לעולם לא ניתן לחוש את עוצמת הבגידה מבלי לחוות אותה. לפעמים היא טראומטית, לפעמים לא לפעמים היא משחררת ולפעמים משעבדת. למה היא בכלל קיימת? האם זה היצר? האם זאת ההתרגשות לפני ואחרי? או האם זה......?

אולי התשובה לכך היא הכול

אולי כל האפשרויות שאמרת נכונות,לפעמים היא צורך,לפעמים היא תוצאה של דווקא מסוים,לפעמים היא מלמדת. אבל ברוב המקרים היא לא רצויה ןתמיד תמיד באיזה שהוא שלב היא גורמת לנקיפות מצפון

יש המון רגשי אשמה../images/Emo18.gif

תאמיני לי הרגשות כאלו מעורבים שאני מתבלבלת לא חושבת שאפשר להתעלם מבגידה או להדחיק אותה הצידה אבל מן הסתם היא מצאותית והכרחית במקרים מסויימים

amnon200

New member
הבוגדים והבוגדות שלום

כל עוד אין לנו ילדים הכל בסדר אבל בשביל הריגושים שלנו אנו הורסים לילדנו את החיים אני יודע מה זה להרגיש שאישתך מזדיינת עם מישהוא אחר זה קורע לך מאת הלב ולא משנה מה תגיד זה כבר לא יהיה אותו הדבר עד שבסוף החבילה תתפוצץ לך בפנים לכל הבוגדים תתרגלו לחור אחד ולכל הבוגדות הצינור של השכן לא ירוק יותר נק' למחשבה

ironiko

New member
רגש ובגידה

לא תמיד הבגידה מעורבת בסקס ישיר או עקיף . בגידה מעורבת לעיתים ברגש , כיפיות והרגשת אושר שאין לך עם בת הזוג .

יותר חשובה השאלה האם בגדת???

לפחות בהרגשה אם לא במעשים.... זאלה פילוסופית מעט נכון - אבל.... תעני עם יד על הלב....

מהי בגידה...

דיבורים עד שעה מאוחרת בצ'ט החלפת SMS במשך היום שיחות טלפוניות שהבעל לא יודע עליהן מחשבות מרובות עליו..תהיות- האם כדאי ולמה לא.. האם כל אלו נחשבות בגידה?....

ובכן - זה תלוי בהשקפת העולם

כפי הנראה זו בגידה ...... אז מה? כולם חוטאים? אני כן!!!

ronnnn

New member
בגידה מהי

יש רמות שונות בקשר וגם בבגידה בבחינה מסוימת אפילו מחשבה לרגע על מישהי אחרת היא בגידה בבחינה אחרת רק זיון עם אהבה אחרת. התשובה היא שיש רמות שונות. גם בקשר זוגי וגם בבגידה. קשר אידיאלי הוא מלא בלב ברגש בשכל ובגוף. ללא בגידות לא במחשבה לא ברצון וודאי שלא במעשה. הסתכלות על אחרת עם מחשבה היא כבר קצת מקלקלת אותו ולכן היא 'קצת' בגידה. נגיעה מכוונת היא יותר. דיבורים אינטימיים יותר... מספר הרמות אינסופיות. ברור לכולנו שאילו היינו יכולים לחיות עם בן זוג אחד ולהצליח אפילו לא לחשוב על אחר - בגלל שאנחנו אוהבים אותו - היינו יותר מאושרים ושמחים ושלמים עם עצמנו, ולזה אנחנו שואפים. אלא אם כן, התייאשנו (וחבל). אני לא צדיק בסדום (גם אני פה) אבל אם שואלים את השאלות לפחות שנדע למה לשאוף. אני יודע שרבים יחלקו עלי ויגידו שלפי זה החיים בלתי אפשריים.... אבל זו דעתי. וכן , אני חושב שכל קירבה שהיא קצת אינטימית / סקסית עם מישהו שאינו בן זוגנו היא בוגדת ומקלקלת את הקשר בינינו לבין בן זוגנו ולכן היא קצת בגידה. אז מה? נתייאש??? לא, נעשה כל מה שנוכל ליצור חיים מלאים וזוגיים וטובים ואוהבים. ואם מדי פעם אנחנו חושבים או אפילו יותר על מישהו אחר... אז נננסה לתקן ולהעביר את העוצמות משם אל בן זוגנו, אל הקשר שבינינו. בהצלחה לכולם.

למעלה