בדידות בנישואין

Dani422

New member
היי,
אני מאוד בודד בנישואין לאחרונה. אישתי בכל ריב הופכת למפלצת עם ברוגזים אינסופיים שהורסים כל חלקה טובה.
כבר זמן רב שוקל לחפש מישהי אחרת רק שקשה לי בגלל הילדים.
מישהו חווה דבר כזה ?

מריוס זכריה

Member
מנהל
היי,
אני מאוד בודד בנישואין לאחרונה. אישתי בכל ריב הופכת למפלצת עם ברוגזים אינסופיים שהורסים כל חלקה טובה.
מישהו חווה דבר כזה ?
אם אתה באמת רוצה לדעת, אז לדעתי כמעט כל אדם נשוי, גבר או אישה, חווה משהו כזה. חלק יותר בעוצמה וחלק פחות, אבל בריב כל התסכול והכעס שהצטברו יוצאים. ככה זה.

והרבה מרגישים לבד, לפחות חלק מהזמן.

כשמתחילים להרגיש לבד רוב הזמן, אז הקשר מגיע לשלב הקריטי. ימינה טיפול, שמאלה רומן מחוץ לנישואין, ואם ממשיכים ישר, לרוב פרידה.

nothing but the truth

Well-known member
אם אתה באמת רוצה לדעת, אז לדעתי כמעט כל אדם נשוי, גבר או אישה, חווה משהו כזה. חלק יותר בעוצמה וחלק פחות, אבל בריב כל התסכול והכעס שהצטברו יוצאים. ככה זה.

והרבה מרגישים לבד, לפחות חלק מהזמן.

כשמתחילים להרגיש לבד רוב הזמן, אז הקשר מגיע לשלב הקריטי. ימינה טיפול, שמאלה רומן מחוץ לנישואין, ואם ממשיכים ישר, לרוב פרידה.

in bal1

Well-known member
היי,
מישהו חווה דבר כזה ?
מבינה אותך לגמרי.רק אל תמהר.נסה לשתף איתה פעולה שיש ילדים קטנים זה לא פשוט הכל סביבם הרבה פעמים הילדים לא משתפים פעולה איתה.
לדוגמא: שעות הערב מקלחת א.ערב "כנס להתרחץ" "עוד מעט" והעוד מעט נמשך שעה וכבר רוצים שהכל יהיה נקי ומסודר.
נסה לעזור לה.כנ"ל בבוקר קום עוד מעט....זה יכול לחרפן שזה נופל על בן אדם אחד.
הרבה פעמים גברים לא מבינים שהחיים השתנו...
הקטע הוא כללי לכולם לרגע אני לא אומרת שאתה לא בסדר.אני רק אומרת מה אמא עוברת.

אתה מדבר פה על בדידות קשה וכמובן שאתה מחפש לה כבר פתרון.
נשמע הגיוני לחלוטין שאדם רוצה להפסיק לסבול כי בדידות היא דבר נורא.
ברוגזים אינסופיים כפי שאתה מתאר אותם שמגיעים ממנה הם כנראה התוצאה אליה הגעתם שניכם. כנראה שיש ביניכם דברים עמוקים יותר ששווה ששניכם תדברו עליהם. אדם שבסיטואציה מסוימת מנתק עצמו מהאחר גם הוא זקוק לעזרה. כנראה שגם היא חשה קשיים כאלה ואחרים וזהו מנגנון ההגנה שלה עם עצמה וכמובן מולך.
דיברת על "חלקה טובה"...כנראה שיש ביניכם משהו טוב וחבל להרוס את זה.
שב עם עצמך רגע ותנשום..מציעה להימנע מקבלת החלטות פזיזות מבלי לטפל בהן קודם
בהצלחה

לא ממהרים לפרק חיי נישואין. היא בוודאי עוברת תקופה קשה, וצריך לעזור לה ולהשקיע בה. תן לה את המרחב שלה, אל תהיה אתה יותר מדי ויחד עם זה תהיה לצדה לתמוך בה ולשאול אותה על הקורה בחייה בזמן האחרון. השתדל לפתח אמון. כשנוצרת מריבה או היא עושה ברוגז, התרחק עד שהיא תירגע ונסה לפתור את העניינים בדרך שלווה ונעימה. תציע לה עזרה בדברים שונים בחיים.

למעלה