בדידות, דיכאון והשראה +

היי, טוב לראות אותך פה

אני מכיר את התחושה למרות שהרבה זמן לא חוויתי אותה. אני מודע לכל התופעות שציינת אולם נראה לי ש
אני מצליח פחות או יותר להעביר אותם הלאה. העובדה אני יודע בוודאות שאני מחולל שינוי לטובה ולו הקטן ביותר
גורם לי להרגיש סיפוק ועוזר להעביר מחשבות שכאלה. גם לאשתי האהובה יש חלק לא קטן, אני יודע שבזכותה אני
לעולם לא אהיה בודד, ותכלס היא כל מה שאני צריך. וכמובן הילדה הקטנה והמדהימה שלי שהצחוק שלה באמת נותן
את ההרגשה הכי טובה בעולם.
ובקשר להשראה, אני לא יודע אם זה קשור, אבל הסרט האחרון שיצא לי לראות הוא "מחפשים את שוגרמן". עם כל הכבוד
לסכסוך הישראלי פלסטינאי ולסרטים ה"ישראליים" שהשתתפו באוסקר, הסרט הזה בהחלט עולה על כולם.
סיפור מדהים, אחלה פס קול מומלץ ביותר.
ראיון עם במאי הסרט מתוך "60 דקות" :
www.youtube.com/watch?v=r0VI7TLLV3o

וכמובן שיר הנושא שיכול היה בקלות להיות בשורה אחת עם בוב דילן, לאונרד כהן וכו'...
www.youtube.com/watch?v=qyE9vFGKogs

hofit1980

New member
איש מתוק

תודה על המילים החמות.
הסרט בהחלט ברשימת הצפייה שלי!

לשמחתי אני בהחלט מעריכה ומוקירה את האיש שלי, שמחה על הבחירה שעשיתי בו. זה מי שנשאר לצידנו.
אבל בדידות (למעט בן הזוג) יכולה למוטט אדם......כל אחד צריך חברים אמיתיים, קרובים, מחוברים....לא?

מסתובבת כבר יום שלם עם גוש בגרון, מועקה מתישה.
מנסה בכל הכוח להתעודד עד שהאיש שלי יסיים משמרת וישוב לחבק אותי :)

אני קצת מוזר בקטע הזה

כי אף פעם לא הייתי ממש מוקף בחברים. תמיד זה היה אחד או שניים וזהו. כך שעכשיו אני ממש לא מרגיש בדידות ואפילו
לפעמים צריך את הלבד שלי בבית ואשתי יודעת את זה ומכבדת את זה. אולי זה שצריך להרגיש מידי פעם כדי שנדע להעריך
טוב יותר את מה שיש לנו.

www.youtube.com/watch?v=cwqhdRs4jyA

היי איש עולם

יופי של שיר

שומעת אותו בפעם הראשונה

אתה שמת אצבע על נקודה מאוד מעניינת:
"העובדה אני יודע בוודאות שאני מחולל שינוי לטובה ולו הקטן ביותר
גורם לי להרגיש סיפוק ועוזר להעביר מחשבות שכאלה. "
אז אחת הסיבות שגורמות לי להרגיש טוב עם עצמי, מרבית היום, זאת הידיעה שאני מחוללת שינוי לטובה, אפילו קטן, אצל הסובבים אותי, או אפילו הקוראים אותי, אפילו אצל אדם אחד, זה גורם לי להרגיש טוב יותר ומעביר לי את כל רגעי הפחד והחרדה מכל כאב אפשרי, ומפיג קצת את תחושת הבדידות...

ובשבילך
http://www.youtube.com/watch?v=cgKhisRh2Hw

Anna begins cc

New member
מאד מזדהה, חופית.

אני חושבת שכל אחד יכול להזדהות עם הבדידות הזו,
גם אם הוא מוקף אנשים.

יש ימים כאלה, לכולנו,
ואני יכולה רק לאחל שיחלפו כמו שבאו,
שקצת מנוחה ושקט וזמן איכות עם בן הזוג יהוו את הנחמה שאת זקוקה לה.

Aronsona

New member
שלום אנוצ'קה.......

ומה נשמע?
אני נורא שמח לראות אותך כאן, (נורא ושמח.....אוקסימורון), מאד שמח לראות אותך כאן.
מישהו זמזם לי שתהיי עסוקה הערב במשהו מאד משמח.

hofit1980

New member
תודה

מצטערת לשמוע שאנשים מזדהים בכזו קלות עם התחושות שתארתי.
אני לא מדברת רק על בדידות, שהרי בודאי שאדם מרגיש לא מעט רגעים מנותקים מכל בחייו ובעיקרון מתמודד לבד עם קורותיו.
אני לא מדברת על העובדה שמאז שעזבתי בועה ש"טיפחה" אותי 11 שנים אני יוצאת לשתות קפה או לבלות רק עם בן הזוג. אני גם לא מתלוננת על זה הוא אדם מדהים ואני זכיתי בכל מובן.
אני מדברת יותר על התנהגות שאינה ברורה לי, על הרצון להרגיש עליונות על האחר, על כפיות טובה, על אי דחיית סיפוקים, על קינאה מיותרת, על צרות עין, על שיפוט מהיר.....

אני מדברת על הקושי ליצור חברויות בגיל כזה, ועל הבדידות הנובעת מכך.
אנשים שמכירים אותי מחוץ לוירטואליה לא יאמינו שאני זו שכותבת את המילים האלו, יצור חברותי וחייכן, מלא אנרגיה והומור.

אני חושבת שההכרה הזו מהדהדת בי רק השנה, מחוץ לבועה שנטשתי. פתאום אני מבינה שכל היכרות לה הייתי עדה לאחרונה, כל ניסיון לקשר נבע מתוך אינטרס.

סתם עוד דוגמה קטנה לאוטיזם שאני סובלת ממנו:
אני אדם שאוהב מאוד להחמיא, כשאני מוצאת משהו יפה, מיוחד, מקורי, מחזק או מעצים אני חייבת לציין זאת, לא יכולה לעצור בעד עצמי....נהנית להחמיא, ובאמת עושה זאת מכל הלב.
במקום העבודה שלי מזה שלוש שנים גם ציינו זאת לגבי לא אחת, שאני מפרגנת מאוד, ושזה מפתיע ונדיר.
עם זאת, עם כל התכונות הנפלאות שבי אני כנראה לא ממש הנאה גדולה, כי אנשים מעדיפים להסתובב עם אילו שמרכלים מאחורי גבם, לקחת יד בזה.

היום הרגשתי כמו בתיכון שוב.....וזה הרי מגוחך בגילנו. גם כאן ברשת נתקלתי בכל לא אחת. שאני כיוונתי לומר משהו נחמד או לכל הפחות נייטרלי וראו בכך ניסיון לפגוע או להקניט.

הפכנו ציניים כ"כ? שאנחנו לא יכולים להנות מגילויי חיבה ואהבה? שאנחנו צריכים לחבור לאלו המקטינים אותנו? בשביל מה? בכדי להוכיח אותם? או מתישהו סופסוף לשאת חן בעיניהם?

בקיצור, כנראה שהבעיה בי. אבל התחברתי מאוד לניק, הבחור שהצגתי בסרטון, כי הוא מדבר על אהבה, כזו חסרת תנאים. זו שאני מרגישה לתלמידים שלי, למשפחה, לבן הזוג, ולעיתים לאנשים כאלו ואחרים....עד אשר אני מגלה כי גם הם לוקים בתסמיני החברה התיכונית הזו.

סליחה על החפירה :)

Aronsona

New member
המון כאב. הלוואי והכתיבה עוזרת לך.

תבואי לחפור לעתים יותר תכופות. גם בימים שמחים.

hofit1980

New member
תודה על ההזמנה

כתיבה תמיד עוזרת לי, אחת מההנאות הפרטיות שלי.

חפרתי פה בעבר הרחוק, כמו שציינתי, גם בוירטואליה אין לי כוח להתנהגויות האלימות והמתישות האלו לכן מגיחה מפעם לפעם :)

אבל קוראת לא מעט.

שוב תודה :)

Aronsona

New member
לשמחתי אצלנו, בדרך כלל

יש רק אנשים נחמדים, ואנחנו "משעממים תחת" את האלימים

אמרת תחת! ראה הוזהרת!

יאללה אני רצה לראות 'אמריקן איידול'
אני מקווה שקנדיס הפעם תפציץ, כי אם לא, היא בסכנת הדחה

אמריקן איידול רבותיי

איזה מזל שהחלטתי לצפות בתוכנית הזאת לקראת סופה

המועדפת עליי, שבוע אחר שבוע, היא קנדיס גלובר. היום היא שרה שיר של בילי הולידיי, פשוט ללקק את השפתיים

לא מצאתי אותו ביוטיוב כי כנראה עדיין אף אחד לא העלה אותו, אבל מצאתי ביצוע אחר שלה, יפהפה, ולפעמים קשה לי להאמין שהיא מתמודדת צעירה באיידול 2013 ולא כוכבת ענק משנות החמישים

http://www.youtube.com/watch?v=iqDgZuxvVQQ

רגע רק רגע

Active member
מודה. אף-פעם לא התחברתי לתכניות המוזיקה...

לא ראיתי 'כוכב נולד'.
לא ראיתי 'איל גולן קורא לך'.
גם לא ראיתי 'דה וויס'.
את 'היכל התהילה' ראיתי כשעוד חשבתי שזה בסגנון ה'אח הגדול' (כשעוד מצאתי בזה עניין).
שכחתי משהו?

מה כן אראה היום (האמת... מחר בבוקר)?
את גמר 'האח הגדול קנדה'!
מת לראות מי ינצח

אתה הורג אותי כל פעם מחדש

לא רואה 'כוכב נולד'
לא רואה 'דה וויס'
אבל את 'היכל התהילה' כן ראית??

האמת היא שאני יכולה להבין מאיפה נובע העניין בתוכנית הזאת. גם אני צפיתי בה והתאכזבתי מהזכיה, אבל לא חשוב...
הכי הצחיק אותי שאתה צופה ב'האח הגדול קנדה'! ואתה מתעקש לא לצפות ב'אח הגדול ישראל'

אני מודה. אני מכורה. אני מכורה לריאליטי. מוזיקה על כל סוגיה. הישרדות. מירוץ למליון. אח גדול. אח קטן. היפה והחנון. אמריקן איידול, כוכב נולד, דה וויס ועוד. רק את 'אייל גולן קורא לך' אני לא רואה. לא אוהבת מוזיקה מזרחית. ראיתי רק את הגמר האחרון והופתעתי לטובה. לפעמים צריך לדעת מתי לצפות בתוכנית מסוימת. הכי טוב זה לקראת הסוף כשרק הטובים נשארים וככה חוסכים את כל הטראש והזיופים.

למעלה