בדיקה עצמית לטיב הזוגיות

מצב
הנושא נעול.
בדיקה עצמית לטיב הזוגיות../images/Emo91.gif

בדיקה עצמית לטיב הזוגיות

האם הזוגיות שלכם בצרות !? ארגון משפחה חדשה בראשות עו"ד אירית רוזנבלום, מציע לכם שאלון קצר לבדיקה עצמית של חיי הזוגיות שלכם. ערכו לעצמכם את הבדיקה ומקמו את עצמכם בטבלת הסיכויים. קחו פסק זמן ובדקו, האם מערכת היחסים שלכם עלתה על שרטון יש להשיב לכל השאלות "נכון" או "לא נכון", כל תשובה מזכה ב 10 נקודות. בהצלחה !! 1.בדרך כלל אני חש/ה נח לשוחח עם בן/בת זוגי על ענייני היום המטרידים אותי נכון לא נכון 2. איננו נוהגים להאשים האחד את השני בדברים שונים נכון לא נכון 3.בדר"כ אני חש/ה כאשר בן/בת זוגי מעריך/ה את דעתי נכון לא נכון 4 שנינו מסכימים כי מערכת יחסים טובה כרוכה בהשקעה רבה נכון לא נכון 5.אני חש/ה שיש איזון בין הקבלה והנתינה במערכת היחסים שלנו נכון לא נכון 6. כאשר אין בינינו הסכמה בעניין מסוים אנו בדרך כלל מגיעים לכדי פשרה נכון לא נכון 7. לרוב יש בינינו הסכמה על נושאים עקרוניים כמו כסף דת נטילת אחריות וילדים . נכון לא נכון 8. כאשר אנחנו מתווכחים על משהו, לעיתים רחוקות בלבד נזכיר טעויות עבר שבאו לידי פתרון ביחסינו המוקדמים. נכון לא נכון 9. ככל שמדובר במערכת יחסים זוגית אנחנו מסכימים עם העקרון שאין התאמה מלאה. נכון לא נכון 10.אנחנו מסכימים ומבינים שאיננו צריכים להסכים תמיד נכון לא נכון ציונך________ כיצד לקרוא התוצאות, 90-100% יחסים בריאים וטובים 80-89% יחסים טובים בהחלט, מעל לממוצע ! 70-79% סימני אזהרה מוקדמים 60-69% כדאי לחשוב על ייעוץ זוגי! 59% או פחות סימני אזהרה חמורים ! כל הזכויות שמורות לארגון משפחה חדשה, הארגון לקידום זכויות המשפחה. פרטים נוספים: אתר באינטרנט www.newfamily.org.il דוא"ל [email protected] כמו כן צוות עוה"ד של הארגון יוכל להשיב לכם על כל שאלותיכם בטל´ 03-5282798

מצב
הנושא נעול.
למעלה