בדיקות דם...

בדיקות דם...../images/Emo4.gif

היום יש לי בדיקות דם... אני משארת שגם אתם עוברים את זה פעם ב... ואני גם בטח משארת שאתם בצום... בכל מקרה אני הידע אותכם בקשר ל A1C למרות שאני יודעת שהוא די גבוה

slightly

New member
כל כמה זמן צריך לעשות HbA1C ?

כל 3 חודשים ? יותר ? פחות ? אם מנטרים כמה פעמים ביום בגלוקומטר, יכולות להיות "הפתעות" בתוצאות של ה A1C ?

אקווה

New member
כל 3 חודשים....

זה מה שנדרש, וזאת משום שבדיקות A1C כזאת בודקת את איזון הסוכר 3 חודשים אחורה, לא יותר. אם בודקים כמה פעמים בגלוקומטר יכולים לדעת פחות או יותר אם התוצאה של ה- A1C תהיה גבוהה או נמוכה. שלי היתה בפעם האחרונה 5.9 שזה מש טוב, אבל הרופאה שלי "כועסת" כי זה במחיר של די הרבה היפויים... עדיף פחות היפויים ו-A1C קצת יותר גבוה (הבנתי שרצוי לא לעבור את ה- 7 אבל עד 8 זה נחשב ממש בסדר..) אז בהצלחה לכולם אקווה.

כמו שאקווה אמרה...

הבדיקות האלו בודקות את האיזון 3 חודשיים לאחור. יש כאלה שאלרגיים לבדיקות האלו (בדיקות דם) והם עושים בדיקות בדרך שונה והרבה יותר מתוסבכת... מישהו שמע על זה?

slightly

New member
מה נחשב להיפו אצל סכרתי ?

אני יודעת שאצל אדם בריא היפו זה מתחת ל 70. אני מבינה שאצל סכרתי הרף יותר גבוה. מאז שהתחלתי לקחת טיפול (שבוע), לפעמים יש לי ערכים של 95-110. האם זה נחשב לתקין ?

גם למישהו אם סוכרת

היפו זה מתחת ל-70. כן הערכים האלו ממש מצויינים...תקינים לגמרי:)

elad2040

New member
לא מדוייק.

אצל בני אדם בריאים הסוכר נע בין 60 ל120. היפו היא תחושה אינדיבידואלית. לי לפעמים יש סוכר בסביבות 60 ואני מרגיש בסדר.

kvodhasar

New member
ילדה מסכנה שלי...../images/Emo11.gif

אני גם צריכה לעבור בדיקה, צריכים לקחת ממני 8 מבחנות (!)

LARAS

New member
7 מבחנות??

לי קודם כל לוקחים פעם בשנה רק, יענו מהוריד... ובכל שאר הפעמים בגלל שאני באיכילוב, יש להם את המכשיר שלא צריך לקחת מהוריד אלא מהאצבע!!
חן, אני צריכה לדבר איתך... ביי ביי

בקשר למכשיר שציינת...

המכשיר כבר נוסה כמו שאת יודעת אבל האחוזים שהתוצאות יהיו נכונות זה 1:3 בגלל זה עדיין לא אישרו אותו סופית במקום בדיקות דם... חבל נכון?!

למעלה