בדיקת אבהות - הצילו

מצב
הנושא נעול.

sigalm

New member
בדיקת אבהות - הצילו ../images/Emo53.gif

בדיקת אבהות - הצילו

ברצוני לשאול באם ישנה בדיקת אבהות לעובר בן 8 שבועות? אנא עזרו וענו לי במהרה.

sigalm

New member
תודה לך יוסף אך ....

אבהות
למיטב ידיעתי אין בדיקת אבהות לעובר. בדיקת סיווג רקמות נעשית לאב ולתינוק שנולד.
תודה לך יוסף אך ....
שאלתי את עו"דינם לגבי הבקשה ובדקתי לפני באם יש דבר כזה, נמסר לי שישנה בדיקה שנקראת "סיסי שיליה" אני כרגע עוד מנסה ללמוד את מורכבות הבדיקה, אך האם ובמידה שאחותי לא רוצה לבצע אותה (נכון לאתמול) בית המשפט יכול לחייב אותה? הרי כרגע לאחותי אין כל דרישה וכל הסיפור הוא דרך האם של החבר שמסרבת להכיר בזה ומנסה בכל הדרכים שאחותי תפיל את העובר. בשבוע שעבר זה נגמר בתחנת משטרה אחרי הטרדות ואיומים מצידה אל אחותי, אני מצידי עושה הכל בכדי לעזור ומאוד שזה לא יטייל בין אחיי כדי שלא יעשו איזה מעשה פזיז ואז הכל הולך לעזעזל. פניתי בדרך חוקית על מנת להרחיקה מעל אחותי וכעת אני גם אסיים מכתב לבית משפט בכדי להוציא להם צו הרחקה. למיטב ידיעתי כל עוד ואין כל דרישה כספית בגין העובר, אב העובר אינו יכול לבוא בשום דרישה, כי האישה היא האדון לגופה לא כן? אודה לך על תשובותך., סיגלית

sigalm

New member
תודה לך יוסף אך ....../images/Emo53.gif

אבהות
למיטב ידיעתי אין בדיקת אבהות לעובר. בדיקת סיווג רקמות נעשית לאב ולתינוק שנולד.
תודה לך יוסף אך ....

שאלתי את עו"דינם לגבי הבקשה ובדקתי לפני באם יש דבר כזה, נמסר לי שישנה בדיקה שנקראת "סיסי שיליה" אני כרגע עוד מנסה ללמוד את מורכבות הבדיקה, אך האם ובמידה שאחותי לא רוצה לבצע אותה (נכון לאתמול) בית המשפט יכול לחייב אותה? הרי כרגע לאחותי אין כל דרישה וכל הסיפור הוא דרך האם של החבר שמסרבת להכיר בזה ומנסה בכל הדרכים שאחותי תפיל את העובר. בשבוע שעבר זה נגמר בתחנת משטרה אחרי הטרדות ואיומים מצידה אל אחותי, אני מצידי עושה הכל בכדי לעזור ומאוד שזה לא יטייל בין אחיי כדי שלא יעשו איזה מעשה פזיז ואז הכל הולך לעזעזל. פניתי בדרך חוקית על מנת להרחיקה מעל אחותי וכעת אני גם אסיים מכתב לבית משפט בכדי להוציא להם צו הרחקה. למיטב ידיעתי כל עוד ואין כל דרישה כספית בגין העובר, אב העובר אינו יכול לבוא בשום דרישה, כי האישה היא האדון לגופה לא כן? אודה לך על תשובותך., סיגלית נ.ב : האם ניתן לחייב דרך צו בית משפט להורות על אחותי לבצע את הבדיקה, או שאין בכלל מקום לחייבה כל עוד ולא באה בכל דרישה?

בדיקה

תודה לך יוסף אך ....

שאלתי את עו"דינם לגבי הבקשה ובדקתי לפני באם יש דבר כזה, נמסר לי שישנה בדיקה שנקראת "סיסי שיליה" אני כרגע עוד מנסה ללמוד את מורכבות הבדיקה, אך האם ובמידה שאחותי לא רוצה לבצע אותה (נכון לאתמול) בית המשפט יכול לחייב אותה? הרי כרגע לאחותי אין כל דרישה וכל הסיפור הוא דרך האם של החבר שמסרבת להכיר בזה ומנסה בכל הדרכים שאחותי תפיל את העובר. בשבוע שעבר זה נגמר בתחנת משטרה אחרי הטרדות ואיומים מצידה אל אחותי, אני מצידי עושה הכל בכדי לעזור ומאוד שזה לא יטייל בין אחיי כדי שלא יעשו איזה מעשה פזיז ואז הכל הולך לעזעזל. פניתי בדרך חוקית על מנת להרחיקה מעל אחותי וכעת אני גם אסיים מכתב לבית משפט בכדי להוציא להם צו הרחקה. למיטב ידיעתי כל עוד ואין כל דרישה כספית בגין העובר, אב העובר אינו יכול לבוא בשום דרישה, כי האישה היא האדון לגופה לא כן? אודה לך על תשובותך., סיגלית נ.ב : האם ניתן לחייב דרך צו בית משפט להורות על אחותי לבצע את הבדיקה, או שאין בכלל מקום לחייבה כל עוד ולא באה בכל דרישה?
בדיקה
למיטב ידיעתי לא ניתן לחייב אותה לעבור בדיקה כל עוד לא הגישה תביעה. גם אם תגיש תביעה לא ניתן לחייב אותה לבדוק העובר אלא לכל היותר להסיק מסקנות לחובתה אם תסרב לעבור בדיקה וגם זה בתנאי שמדובר בבדיקה שאמינותה המדעית הוכחה מעל לכל ספק. לא יהיה מצב ששוטרים יגררו אותה לבית החולים.

sigalm

New member
מודה, מודה לך עד מאוד ../images/Emo51.gif

תודה לך יוסף אך ....

מודה, מודה לך עד מאוד

תודה, תודה לך עד מאוד עזרת והורדת כרגע אבן מעל ליבי, מסתבר ש רוע יכול להיות בכל מקום קרוב אך את הטוב הוכחת שיכול לבוא גם מרחוק. עד הרגע הבנתי שעורכי דין יעשו הכול בשביל בצע כסף, כי הרי עורך דינם צריך או יודע את מה שעכשיו אמרת אז איך יכול להיות שהוא כותב ו"מורה" לאחותי לבצע בדיקה זו, אני הרי יכולה כעת להכניס גם את מכתבו לחלק מההטרדות לא כן? תודה.,

מצב
הנושא נעול.
למעלה