בדיקת נוכחות + שאלה

OrlyNL

New member
אחלה תשובה ../images/Emo45.gif

ואני רואה שמרוב התרגשות רשמת אותה פעמיים
מסכימה איתך לחלוטין. כנראה שליציבות של יו2 וחוסר הסנסציות יש השפעה מבחינת החשיפה שלה לקהל הרחב. גם פה בארה"ב אגב, אני לא רואה יותר מדי חשיפה ללהקה, ולא מדברים עליהם יותר מדי בתקשורת. מדהים שעם כל זה, הם עדיין מצליחים לפוצץ אולמות ולהכניס כ"כ הרבה כסף מההופעות שלהם. וולקאם

skylined

New member
אהלן.. אני אנסה לתת איזשהו הסבר...

...שלפחות לטעמי נראה קצת הגיוני. ד"א, אני עמית (21), עכשיו השתחררתי אז יש לי קצת זמן פנוי להעביר מול המחשב.. אז ככה, לאורך ההיסטוריה U2 מעולם לא היתה להקה שנתנה את הפאנצ' המסויים הזה שתמיד נתן את החשיפה הגדולה והבומבסטית של להקות מסויימות. הם לא דיפש-מוד עם סולן שכמעט מת ממנת יתר אחרי שהוציאו את אחד האלבומים הכי טובים אי-פעם.. הם לא מסוג הלהקות שכיכבו בעידן הגראנג' של תחילת שנות ה-90, שלכל להקה שהיתה בזמנו היו יותר בעיות ת"ש מלפלוגה ותיקה בגולני ובדר"כ כל סיפור שם נגמר במוות (ראו נירוונה, אליס אין צ'יינס וכו'). U2 פשוט תמיד היו שם בשביל לעשות מוזיקה מצויינת שמרגשת כל פעם מחדש. עוד דבר שתמיד השפיע זו החשיפה בארץ והרמה עצמה, שימו לב שרוב הלהקות הנחשבות באמת לא זוכות לחשיפה כמו כל הג'אנק שמציף את הרדיו ונשכח מהר מאד. בארה"ב לדוג' היה ספיישל U2 בקונאן אובריין (תוכנית לייט נייט מאד מאד פופולארית). אני בכל מקרה הגעתי ל-U2 דרך האחים הגדולים שלי שדווקא בתקופתם (סוף השמונים-תחילת 90) היתה ל-U2 חשיפה גדולה בארץ, ואת זה אני יכול להגיד לפי כל הקסטות של הספיישלים שהם הקליטו מכל תחנות הרדיו בארץ וזרוקות פה בשפע... זה חלק ממה שאני חושב לפחות! Peace! עמית

OrlyNL

New member
../images/Emo24.gif איזה כיף שאתה פה ../images/Emo13.gif

תישאר...(לא משנה כמה זה יעלה לי)

steelwater

New member
אני פה!../images/Emo127.gif

שכחתי קצת מהפורום חחח! סליחה. אבל עכשיו יש לי יותר זמן להיות פה כי אני במשמרות בצבא אז אני בבית כל יום. אני שמחה שהפורום התעורר קצת! בבקשה תשמרו על זה ונגדיל את הפורום הזה
זה מגיע ל-U2 שנעשה את זה בשבילם. אני לא יודעת מה הסיבות, יכול להיות שמה שאמרתם זה חלק מזה. אבל אפשר למצוא הרבה דיוניים עמוקים, ושטותיים על U2 ולהנות מלדבר עליהם. אוהבת יעל

OrlyNL

New member
גם לך מגיע ../images/Emo24.gif

גם אני טוענת שמגיע ליו2. לא ייתכן שפורום של להקות כמו אירוסמית' ורדיוהד (בלי לזלזל חלילה) יהיו שוקקים ופעילים, והפורום של הלהקה הטובה בעולם יהיה ריק ומשעמם

למעלה