בדקתי בטאואר ובצליל והדיוידי לא פה

קרנוק

New member
וואי חברים תקשיבו בדיסק אודיו

במאדר אנד פאדר יש זיופים של הלייFFF!!מה זה?לא יכלו למצוא הופעה טובה יותר? כפרעליה איך אני אוהבת את הצווחה שלה באמריקן לייף -איך היא חיה בסרט שהיא רוק סטאר

DanielLovesM

New member
M&F מדהים

אחד מהחזקים בדיסק. הגירסה של ILNY גם חמודה, קייצית כזאת. אהבתי שהיא שרה I DONT LOVE YOU.. BUT I LOVE NY

DanielLovesM

New member
גם אני :)

קניתי בצליל ברמת אביב. מוזר שעוד לא הגיע לטאואר. הדיסק בונוס נחמד מאוד. :) רק חבל שהדיוידי לא תורגם.. אמנם זה בקטגוריה המוזיקלית אבל זה סרט תיעודי, לי זה לא מפריע אבל היה נחמד אם היה כתוביות בעברית שאני אוכל לראות את זה בכיף גם עם חברים שלא מעריצים..

Madonna Men

New member
נצל"ש

איך זה? יפה? אני עשיתי תוצאה של שיעמום חחח סתם ידידה שלי התלהבה ממדונה אז היא רצתה עיצוב על חולצה אז עשיתי לה את זה

8AloN87

New member
טוב זה יותר יפה מהעיצוב שלי חחח

ירדנו מהרעיון לעיצוב חולצה להופעה? חח

Madonna Men

New member
איזה מעפנים חחח

מהזה 110 רגיל ??? המחיר שלו 99.90 רשום על המדבקה של הד ארצי חחח

amazing mf

New member
קיבלתי את הדוקו' ../images/Emo77.gif ליומולדת!

ממישהי מיוחדת שידעה בדיוק מה להביא לי (!) והנה המסקנות:
הצפייה השניה שלי ב IGTTYAS (הראשונה היתה אצל יניב במפגש לפני יותר מחצי שנה!)- ואני חייב ציין שראיתי והעמקתי יותר, הבנתי יותר- אני יודע מה הסוד שמדונה ניסתה להעביר. היא לא הפסיקה להדהים אותי- בתגובות, ההבעות, ההתנהלות- מדונה תישאר מדונה לנצח! (= מלכה!)
ההופעות ערוכות מדהים, אבל בגרסה הביתית יכלו לתת גרסא מלאה של השירים בהופעות. הרקדנים וסיפור החיים שלהם תופסים זמן רב מידיי. ג'יימי קינג מעצבן. למרות הבטחות- אין את AL גרסאת הבמאי או כל גרסא מלבד ההופעה.
התוספות (!) מזל טוב מדונה (שיכל להיכנס במקום הפאב של גיא), המעריצים, הקשר הצרפתי (ומה סטיוארט חשב לעצמו עם הקטעים הנוספים שלו?). לולה ורוקו. ואני חייב לציין, שבגרסא הטלוויזיונית ישראל יצאה מזעזעת (מלחמת עולם)- ועכשיו היא נראית נחמדה יותר ולעזאזל עם הפפראצ'י! בסך הכל הסרט הוא אכן דוקו' עם מסר: מדונה מוחה על עולמנו כיום, ומנסה לעשות אותו יותר מקום טוב- היא עושה אותו כזה- בכך שהיא מופיעה בו.
הקטעים שנבחרו בדיסק הם אלה שראינו בסרט ובעצם הופכים אותו לפס-קול הדוקו', מוצלחים ביותר. הרעש של הקהל מוסיף לאווירה, הביצועים אותנטיים (ומעלים פלאשבקים למי שהיה שם!) וטוב שלא הכל מושלם. בולטים לטובה (בלייב) Lament המרגש והולידיי- שלא זכרתי שהביצוע שלו כל כך תוסס, טוב, אולי כי ידעתי שתיכף נגמר.. ILNY מצחיק, במיוחד שמכירים את הגרסא הדאנסית הסופית וחמוד. לסיכום, מצדיק את ההשקעה, חובה לכל מעריץ- ודיסק ההופעה הראשון של המלכה! הידד!

קרנוק

New member
../images/Emo13.gif מצטרפת לביקורת החיובית

הסרט הזה הזכיר לי למה אני כל כך אוהבת את מדונה. סרט פשוט מדהים על כל חלקיו.יש פה ושם חפירות אבל אין לראות ופשוט להתמוגג. הצורה שמפוע נבנה,היחסים שלה עם האנשים שהיא עובדת,המשפחה המקסימה שלה,הקטע של המסרים והאמונה,והשטויות הקטנות שהם עושים מאחורי הקלעים ומחזיקים אותם יום יום על הבמה. היא מתגלה שם באנושיותה ואהבתי שיש הרבה קטעים שהיא ללא איפור ואפילו "כעורה"-טבעית לפעמים ולא אכפת לה.והיא כל כך חמודה שם. והבונס על היום הולדת שלה עם הבובה המתנפחת הרג אותי מצחוק
הדיסק לייב חביב,יש בו כמה זיופים אבל זה עדיף על שיערכו לה את הקול.אהבתי מאד את הביצועים של לאמנט ואמריקן לייף. ואגב בקטע של הרמיקס של הולידיי בדוקו רואים כמה קלאוד מככב שם
ואיך הוא היה הפייבוריט שלה מההתחלה.כמה הוא השתנה לטובה מאז-נראה שם ילד. ואגב גם אבא שלי מדי פעם בא(מאחר וראיתי בסלון),הציץ,התעניין ושאל שאלות ואיפלו די נהנה!(בהכחשה)

Madonna Men

New member
קרנוקה בוגדת ../images/Emo123.gif מיראן רולזזז ../images/Emo70.gif

כפרה על הלבנוני החתיךך ההורסס הזההה

8AloN87

New member
ה-DVD הגיע לטאוור

בחיפה
תבררו אם הגיע לסניף הקרוב אליכם, סביר להניח שכן. בכל מקרה אני רץ לקנות...

8AloN87

New member
טוב קניתיייי ../images/Emo6.gif

והסרט מעולה, אין מילים, מראה את כל מה שצריך לראות ואפשר ללמוד ממנו הרבה..וכשאני חושב על זה, חבל שלא הייתי בהופעה בסיבוב הזה..טוב, נו, לא נורא..אני מקווה לפיצוי הקיץ
הבונוסים ממש חמודים!! את המסיבת יומולדת אהבתי עם הבובה..חחחח..אמא שלי ראתה את זה והתפקעה מצחוק.. וגם את הקטע עם הכותל המערבי וג'אן פול גוטייה, אבל הכי טוב היה הקטע עם סטיוארט...כ"כ רומנטי
בקיצור, הסרט ערוך בצורה מעולה, הרבה יותר ממה שציפיתי ואני ממש שמח שיצא לי סוף סוף לראות אותו..ועכשיו שהוא הגיע לחנויות, אני מקווה שהרבה אנשים יקנו אותו, סרט פשוט פצצהה.

למעלה