בהצלחה לפורום החדש

אסתיק3

New member
בהצלחה לפורום החדש

אני מנויה ל-HOT ואני כבר הולכת לבדוק מה זה ערוץ 88. סליחה על הבורות.

לילך 101

New member
אתמול הזדמן לי לראשונה לצפות בתוכנית

נו טוב חלק ממנה. הנושא די כאוב ילדים בגיל ההתבגרות אשמח אם תרחיבו יותר בנושא זוכרים את המחשב שהיה אמור לצאת מהחדר? נו... טוב זה לוקח ל"גברת" זמן בעיקר בחופשה. הייתי שמחה אם תרחיבו בנושא: אדישות של בני הנוער, הסקרנות - לא קיימת כ"כ עסוקים בהנאות הרגע, בכיף, בשטחיות וכ"כ לא מגלים עניין וסקרנות בלימוד, לא משנה מה האמצעי: טיול רק מתחילים לספר מעט - נחשב כ"חפירות" ספר - לא בא בחשבון, הנהייה אחרי השטחיות והנאת הרגע - הורגת אותי.

gshadmon

New member
מדובר על דור אחר דור שרוצה יותר

חוכמת הקבלה מסבירה שיש לכך סיבה פשוטה, הדור הצעיר שגדל היום הוא דור שלא היה כדוגמתו. וכמו שכותב בעל הסולם, המקובל הגדול של דורנו, זהו דור שנקרא "דור של משיח". כלומר דור שחייב להשתנות ולזה מגיעים רק על ידי חינוך חדש, על ידי תפיסה חדשה, על ידי התפתחות פנימית חדשה בתוך האדם. הנשמות שיורדות היום לעולם הן נשמות חדשות. נשמות מאוד חשובות, מאוד גדולות, ואנו צריכים לתת להן את המילוי שמתאים להן. לא סתם היחס שלהם לחיים הוא כזה וזה נראה שהם מתעסקים בדברים שטחיים. הם כבר לא מוכנים להזיז את עצמם בלי להבין בשביל מה? מה המטרה? . התפקיד שלנו כהורים זה לתת להם את התשובות בשביל מה אנו חיים? מה המטרה? לא בלשבת ולחפור להם אלא בלהבין בעצמנו ודרך הדוגמא שניתן לילדנו והסביבה שבה הם יהיו הם יקבלו את המילוי המתאים לדור הזה. אני מזמין אותך לצפות בתוכנית שאחת השאלות בנושא זה ששאלת. www.kab.co.il/links/b63

התוכנית החדשה מאד רלוונטית

כדאי לך לצפות בתוכנית תקשורת בין הורים לילדים ששודרה היום, מתארחת שם רונית שי אמא לילדה מתבגרת שבדיוק מדברת על זה

למעלה