בהצלחה עם פתיחת הפורום

nadavhs

New member
בורכים הבאים ../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לפורום (המחודש) "איש משפחה" - הסדרה הכי מצחיקה בטלויזיה. איש משפחה נמצאת בעונתה התשיעית בארה"ב. בישראל משודרת העונה השמינית (ימי שיש 18:25 ביס קומדי) ושלל שידורים חוזרים:בימים אלו משודרת העונה השלישית, בימים א-ה בשעות 18:15 18:40 22:20 ו-22:45. אני מזמין אותכם להצטרף לטירוף ושיהיה הרבה בהצלחה. נדב

Vdrums

New member
../images/Emo45.gif העונה התשיעית התחילה עם פרק נפלא באורך

של שעה. כל הדמויות ביחד באיזה סופ"ש מטורף! היה פרק מעולה. הפרק השני היה קצת משעמם, הרבה בריאן, מעט מאוד פיטר לצערי.

nadavhs

New member
דווקא את הפרק הראשון פחות אהבתי../images/Emo58.gif

היה בו בעיני יותר מדי רגעים של מתח פחות מדי קומדיה. הפרק השני לעומתו, היה מעולה. והקטע הזה: http://www.youtube.com/watch?v=ZNvsOOQwtPg&feature=related הוא אחד הפלאשבקים הגדולים. ורק פעם תזכור לשים ספוילר בכותרת שמדובר בפרק שעוד לא שודר בארץ

mafakit

New member
הוו איזה כיף! |אלפקה|../images/Emo218.gif../images/Emo228.gif

במיוחד עכשיו כשהתחילה העונה התשיעית! אז למרות שאין לי יותר מדיי זמן לבלות בתפוז, אני אשתדל לבקר פה כמה שאוכל ^^

BLidor

New member
כמה כיף!

לחברים כבר נמאס לשמוע אותי מצטט מהסידרה, הגיע הזמן שתהיה פלטפורמה שאוכל לשפוך בה את כל מה שעל ליבי
. בהזדמנות זאת אציג את עצמי. שמי לידור בושרי, בן 20 מפתח תקווה. חייל בשירות סדיר שנותרו לו 10 חודשים תמימים לשחרור. מעבר לאיש משפחה אני עוסק בהיאבקות מקצועית(מה קוראים אותה WWE/WWF בשפה יותר ברורה). נעים להכיר!

Vdrums

New member
יש היאבקות מקצועית בארץ? מעניין.

ואם כבר היאבקות, אז הפרק של סאות'פארק בנושא היה מצוין!

BLidor

New member
ענף קטן וצנוע בארץ

האמת שלא הכי אהבתי את הפרק הזה. בכללי אני לא מתחבר יותר מדי לסאות'פארק, בעיני ההומור בתוכנית רדוד וחלק גדול ממנו מסתכם בבדיחות קקי-פיפי.

boty91

New member
מצרפת :)

איזה כיף שיש פורום של המון אנשים חמודים שאוהבים את איש משפחה!! שרופה על הסדרה! גם אני אציג את עצמי, שמי מריה בת 19 מבת-ים. משרתת בסדיר בצבא. עוד שנה למניאאאק. עד כה היה כיף ויהיה כיף חח. הטלויזיה זה לא הכל בסדר היום שלי חח, אני אוהבת ללכת לחדר כושר, כמה פעמים בשבוע. וכשאני מוצאת זמן, קצת להיות אומנותית עם הצבעי שמן שלי זה תורם לנשמה :) אני הכי אוהבת, להיות אופטימית,עוזרת, להיות עם חבר שלי חח ,לצאת ולבלות, להנות מהחיים. הכי שונאת, סיגריות,אלכוהול,סמים,מועדונים,אנשים עם פוזה, אנשים בלי הגיון.

JAMES DEAN

New member
בהצלחה עם פתיחת הפורום

http://www.sharovar.net/surfin_bird.2.jpg השיר האמיתי משנת 1963 A-well-a everybody's heard about the bird B-b-b-bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, the bird is the word A-well-a bird, bird, bird, well the bird is the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, well the bird is the word A-well-a bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, well the bird is the word A-well-a bird, bird, b-bird's the word A-well-a don't you know about the bird? Well, everybody knows that the bird is the word! A-well-a bird, bird, b-bird's the word A-well-a... A-well-a everybody's heard about the bird Bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird, bird, bird, b-bird's the word A-well-a don't you know about the bird? Well, everybody's talking about the bird! A-well-a bird, bird, b-bird's the word A-well-a bird... Surfin' bird Bbbbbbbbbbbbbbbbbb.. ... aaah! Pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa- Pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Oom-oom-oom-oom-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, papa-oom-oom-oom Oom-ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Papa-a-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, ooma-mow-mow Papa-oom-oom-oom-oom-ooma-mow-mow Oom-oom-oom-oom-ooma-mow-mow Ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow Papa-ooma-mow-mow, ooma-mow-mow Well don't you know about the bird? Well, everybody knows that the bird is the word! A-well-a bird, bird, b-bird's the word Papa-ooma-mow-mow, papa-ooma-mow-mow

למעלה