בהתלבטויות

בהתלבטויות

היי, אני נמצאת כרגע בהתלבטויות לגביי המשך השירות שלי.
באמצע ספטמבר התחלתי את השירות בתפקיד משרדי וחצי שנה(אולי אפילו קצת יותר) אני נמצאת שם.
זה משרד קטן וחוץ ממני יש עוד 2 עובדות שאחת מהן נמצאת כרגע בשמירת הריון, לכן היא לא יכולה להגיע לעבודה.
בגלל שהיא לא נמצאת נפל הרבה לחץ ועבודה על העובדת השנייה והמנהל שם החליט לצרף עוד עובדת חדשה עד שהקודמת תחזור.
משום מה הוא(המנהל)גם החליט שאת כל המשימות שאני הייתי עושה להעביר לחדשה וככה יוצא שאני פשוט לא עושה כלום.
דברתי עם הרכזת שלי והיא שאלה אותי אם אני רוצה להחליף מקום. אמרתי לה שכן, הייתי רוצה להחליף, כי זה פשוט נראה לי מטומטם
לשבת במשרד ולא לעשות שום דבר, אבל הבעיה היא שאני גם חוששת. לא נשאר לי הרבה עד סוף סיום השירות ואני לא יודעת אם זה יהיה
נכון להחליף מקום עכשיו, ועד שאני יסתגל לעבודה חדשה, אנשים חדשים..
מצד שני זה גם לא נראה לי יהיה נכון לשבת עד תאריך הסיום שלי ולא לעשות כמעט שום דבר.
יש מישהו שעבר את התהליך הזה של החלפת מקום שירות באמצע השנה ויכול לייעץ לי?
אני לא יודעת מה לעשות..

green girl 11

New member
מנסה לענות לך .

ניסתן אולי לדבר עם המנהל לשתף אותו בהרגשה שלך ,
יש בנות שירות שבאות לשירות לאומי כי זה יותר קל, עובדים רק 8 שעות ביום, קל להשיג חופשים, מרוויחים יותר מבצבא, והם לא באות באמת לעבוד אולי יש לו כזו חוויה ולכן הוא לא מעמיס עליך, אולי אם תפני אליו ותגידי לו שמע אני רוצה לעבוד אני רוצה לעשות דברים, בו נחשוב מה צריך ומה אני יכולה לעשות כי אני לא רוצה לשרוף כאן חודשים.
אגב לרכזת שלך יש אפשרות להגיד לו גם שאם אין לו צורך בתקן חבל שהמדינה תשלם כל כך הרבה על התקן הזה, המקומות עצמם לא משלמים כמעט כלום עליך, אבל המדינה משלמת עליך הרבה וחבל שישקיעותקן במקום שלא צריך אותו, אבל זה משהו שרק הרכזת יכולה להגיד ורק אם היא רואה לנכון שזה המצב.
לגבי להחליף מקום אם המטרה שלך היא להנות ולעשות הייתי ממליצה לך שאחרי שניסתי לדבר עם המנהל ולקבל משימות אם כלום לא עזר אולי כן לעבור,
לא ברור מהודעה שלך אם זו שנה ראשונה או שניה, אבל אם זו השנה הראשונה (כתבת שהתחלת באמצע ספטמבר) אולי כידי לעבור מקום אולי כול תהני שתרצי לחתום שנה שניה ולסיים שירות מלא. (זה כפול בהטבות ממש כפול - זה מאפשר מילגות שלא נותנים למי שלא סיים שירות מלא, ועוד ועוד ועוד כמו עבודה מועדפת וכאלה).
תחשבי על זה
ובהצלחה
תעדכני איך הסתדר לך =).

זאת שנה ראשונה

ועם המנהל אין לי מה לנסות לדבר.
הוא מגיע פעם במיליון שנה למשרד (אני עושה שירות באגודה למען החייל ויש לו כל מיני ישיבות בכל רחבי הארץ ולפעמים גם בחו"ל).
חוץ מזה גם אין בינינו כל כך תקשורת. לא הוא זה שקיבל אותי למשרד, אלא עובדת אחרת, זאת שיצאה לשמירת הריון (היא רכזת רווחה..)
בגלל זה המצב בעייתי כי מאז שהיא יצאה לשמירה שאר העובדים(לא שיש הרבה עובדים, אבל בכל זאת) לא מתייחסים אליי כל כך טוב
ועכשיו בכלל הורידו ממני את רוב העבודה ככה שיוצא שממש רע לי שם.

green girl 11

New member
אז כו שאמרתי

אולי כן כידי לברר על מקום אחר ולעשות שם שנה וחצי?

כנראה שזה מה שאני יעשה

תודה על העזרה!

מתנות

New member
אמנם כבר סיימתי,

אבל בתחילת השירות שלי הייתי בדיוק במצב שלך.
הבטיחו לי עבודה ולא הייתה לי במקום שירות הראשון. נרקבתי שם משעמום ומחוסר סיפוק.
ניסיתי למשוך שם כמה חודשים, עד שהחלטתי שלא מגיע לי לסבול את זה ועזבתי.
לקח לי קצת זמן להמשיך את השירות במקום אחר כי היו בעיות בעמותה שלא היו קשורות אלי.
אבל כשהתחלתי- נשארתי עד סוף השנתיים והייתי הכי מאושרת ומסופקת מהעבודה שלי

אז נכון, קשה לעזוב מקום שירות כמו שקשה לעזוב כל דבר, אבל אני חושבת שבשירות הלאומי יש לנו פריבילגיה של בחירה- אין שום סיבה להישאר במקום שלא מספק אותך, כשיש כל-כך הרבה מקומות אחרים שכן יכולים להתאים לך.
שווה לעשות שינוי כשלא מרוצים כי תמיד אפשר למצוא מקום יותר מתאים.

אני מציעה שתדברי עם הרכז/ת שלך, ספרי לו/ה על המצב ותבקשי להתחיל לחפש מקום שירות אחר.
את יכולה להישאר במקביל לחיפושים במקום הנוכחי ולעזוב רק כשימצא חדש.

שירות לאומי זה חובה למדינה שיש בה הרבה זכות וחסד...
אל תוותרי על שירות משמעותי שיעשה לך טוב! שווה לחפש מקום אחר.

למעלה