בואו נדבר על נושא כאוב...

הזכרת לי בדיחה אחרת

איך יודעים שפולניה מתה? במיטה היא אותו דבר אבל המקרר מתחיל להסריח. (ואני חצי פולניה אז לא להאשים אותי בגזענות
)

ShirShir

New member
זה בסדר קאסיופאה ../images/Emo26.gif

אין בדיחות על פולניות - הכל עובדות!!!
<אף אחד לא מושלם, גם אני פולניה!>

ShirShir

New member
למה לפחד?../images/Emo5.gif

אנחנו , קהילת הפולניות, מאחוריך
תומכות ונותנות יד

seeyou

New member
צודקת! באמת מפחיד!

פולניה גוררת את בעלה לרופא דוקטור , מתחילה לדבר מפתח הדלת, לבעלי יש בעיה רצינית,השמוק שלו לא עומד תמיד! באמת ,אדון פוצובסקי?שואל הרופא בנימוס. לי אין בעיה! לה יש בעיה!

ShirShir

New member
../images/Emo6.gif זה נכון, אומרים ש.....

הפולניות עוד יקברו את כולם

seeyou

New member
אבל,אין בעולם-כמו אמא פולניה../images/Emo24.gif

זאת האמת -בלי בדיחות יוסי

גלית35

New member
דיברת איתו על זה? על העבר שלו?../images/Emo20.gif

ובכלל מה הפרש הגילים בינכם?

גפן27

New member
ואוו...

מרוב דיעות נראה שנגמרו לי המילים
. ..כן, דיברנו על זה, הרבה פעמים. לא, אני לא חושבת שבמקרה הזה הסקס משקף בעיות אחרות במערכת היחסים. ניתחתי את העניין מכל צדדיו, בכל דרך אפשרית. תאמינו לי, אין כאן סודות מיסטיים בדיוק כמו שאין כאן פתרון קסום. זה המצב, פה אני נמצאת, וצריך להחליט איך ממשיכים הלאה
דשתי בעניין הזה, ביני לבין עצמי, ביני לבינו, ועכשיו מסתבר גם אתכם, שוב ושוב. כבר מזמן חשבתי על כל הרעיונות שהעלו כאן אנשים, והגעתי למסקנה שהכל נכון: שסקס הוא כן הכי חשוב, שסקס הוא לא הכי חשוב, שאפשר לשנות ושאי אפשר לשנות. כל מסקנה ביום אחר, במצב אחר ובנסיבות אחרות
. רק שני משתנים נותרו קבועים: זה שאנחנו אוהבים, מכבדים ומעריכים זה את זה, וזה שהסקס חרא, רוב הזמן. יכול להיות שבאופן אובייקטיבי אני צריכה לצאת מן הקשר הזה ולאפשר לשנינו מערכות יחסים מתאימות יותר בעתיד. כתבו כאן כאלה שהצהירו שאם היו עושים זאת לפני כך וכך שנים, היום לא היו מגיעים למצב הלא מספק שהם חיים בו. ואני שואלת/אומרת: אבל לא עשיתם זאת. לא עזבתם. למה?? אולי בגלל שאנחנו, במכלול שלנו כבני אדם, רוקמים את היחסים שלנו עם בני זוגנו בחוטים של אהבה, תשוקה, עניין, אך גם בחוטים של פחדים, הרגל, תהיות לגבי העתיד. אני חלילה לא לועגת לנטייה הזאת שלנו. להיפך, אני אומרת: הנה אני,בחורה צעירה, יפה, (מריחה טוב, למי שתוהה
), לא טיפשה ומחוזרת. "סחורה טובה", יגידו אנשים. "לא תהיה לה בעיה למצוא בנזוג אחר". אך אני אגיד לכם, שעם כל הבטחון העצמי שלי, אני מודה שאני יותר ממבוהלת לקחת את הסיכון שאני מוותרת על הבנזוג המתאים לחיי. על האיש שהבין אותי, עוד לפני שהתחלתי לדבר. מכירים את הסצנה שבה ג'ק ניקולסון פונה להלן אנט, פורש זרועותיו לצדדים ומתריס לעברה בשאלה: "ומה אם זה הכי טוב שיש"? וגם אני שואלת לא פעם: "מה אם זה הכי טוב שיש?" נראה שזוגיות זו בעצם שאלת השאלות. אולי אין עליה בכלל תשובה. באשר לי,לנו, החלטתי ושכנעתי לפנות לאיש מקצוע בתחום. בטח יש אנשים שמבינים בזה יותר ממני. עוד אני רוצה לומר, שאיפושהוא ההודעה שלי קיבלה מימדים שלא חשבתי שתקבל, והאמת - זה קצת גורם לי להרגיש שאולי חשפתי יותר מדי... קיוויתי שהדיון יסוב על הנושא באופן כללי, שכל אחד יספר משל עצמו ונסיונו. ונכון, היו גם כאלה תגובות. למרות הוירטואליות שבעניין, אני מודה שלא פשוט להכניס חצי עולם "לתחתונים" שלך. בכל מקרה תודה, על כל התגובות
.

אני חושבת שהחלטת נכון, ולגבי הדיון

כל אחד כן כתב בעצם על עצמו, כל דעה באה כתוצאה מהתנסות אישית. ולא סתם הדיון הזה משך כל כך הרבה תגובות, זה נושא מאוד חשוב בזוגיות ומעסיק מן הסתם את רובנו.

lilaaa1

New member
אני ממש מבינה לליבך אבל

כדי להבין מה בדיוק קורה.., מה בעצם כל כך "חרא" לך בסקס? התדירות.., הביצועים.., מה בדיוק?

ShirShir

New member
תגידו,

איך גורמים לגבר להשקיע במיטה? הוא מנסה לפעמים.. אבל זה לא זה... ניסיתי לדבר, ניסיתי דומא אישית
מה עוד?

Miss פטל

New member
להחמיא לו...

להגיד לו משהו בסגנון
היום היה טוב מהרגיל! הרגשתי שניסית לעשות משהו חדש ואני אוהבת שאתה מנסה דברים חדשים, זה מאוד מוסיף!! והוא כמובן לא עשה לפני זה שום דבר כזה..אבל הוא ירגיש טוב עם עצמו(כי יחשוב שכן עשה משהו מיוחד וחדש בטעות) ובפעם הבא ירצה מיוזמתו לגוון ולשפר.. תנסי, מקווה יעזור

למעלה