בואו נחזיר עטרה ליושנה

nuna19

New member
בואו נחזיר עטרה ליושנה

ונחדש את המסורת של סיכום שבועי!!!! ותגיבו לו-לי יש המון מה לכתוב ובטוח גם עליכם עבר שבוע די עמוס! אז בהצלחה!

nuna19

New member
סיכום שבועי!

שיר השבוע של דודו: שיר השבוע לא של דודו: משהו טוב שקרה השבוע: משהו לא ממש טוב שקרה השבוע: משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: תנו פרח למישהו שאתם אוהבים: ושיהיה שבוע מעולה!!!

nuna19

New member
עונה:

שיר השבוע של דודו: איזה יום שיר השבוע לא של דודו: אהבתיה משהו טוב שקרה השבוע: יום הסטודנט!!!!! הטיול לירושלים! והחורים באוזניים. משהו לא ממש טוב שקרה השבוע: ששיגעו לי את השכל בטיול לירושלים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא:שבועות אצל דודה שלי תנו פרח למישהו שאתם אוהבים: לחברות הכי מדהימות בעולם!!!!! שבזכותן יום הסטודנט היה הכי מושלם שיש! וכן. גם לך ארתור. בגלל שאתה בוס שאין כדוגמתו...

RTur

New member
אז ככה:

שיר השבוע של דודו: משטרה. שיר פשוט אדיר! שיר השבוע לא של דודו: וואו יש לי המון: Svetlana Loboda - Be My Valentine Inga & Anush - Nor Par (Jan Jan) מאור כהן - לילה עיר יוני בלוך - הלב שלי עומד להתפוצץ Lady Gaga - Lovegame The Pussycat Dolls - Hush Hush Danity Kane - Ride For You Sasha Son - Love בטי - רעל The Cab - Disturbia Flo Rida & Ke$ha - Right Round מלא שירים רוסיים חחח משהו טוב שקרה השבוע: נקבעו הרבה תאריכים להופעות
משהו לא ממש טוב שקרה השבוע: לסגור שבת
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: שתי הופעות בים המלח! תנו פרח למישהו שאתם אוהבים: נועה ואתי

עונה-

שיר השבוע של דודו:כל הדיסק
שיר השבוע לא של דודו:estela diaz-hoy la pasion משהו טוב שקרה השבוע:דמי כיס
חח , היציאות כל השבוע
,והחופפש מימחר
משהו לא ממש טוב שקרה השבוע:ישלי שלילי בהיסטוריה
[לא שאכפת לי] משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא:נאסא
,יומולדת לבן דוד שלי הקטן
תנו פרח למישהו שאתם אוהבים:אייל

למעלה