בואו נכיר יותר טוב אחד את השני...

sok777

New member
בואו נכיר יותר טוב אחד את השני...

שם: גיל: מקום מגורים בארץ: מוזיקה אהובה (להקות, סגנונות..): פייסבוק ו/או מסנג'ר:

טלע XD

New member
D:

שם:טל גיל: עוד מעט 14 . ליאם נולד בסה"כ 4 ימים ו22 שנים לפניי
מקום מגורים בארץ :מודיעין D: מוזיקה אהובה : טוב אני לא ממש יודעת להגדיר סגנונות , נלך על להקות - אואזיס [מן הסתםXD] סימפל פלאן , ניקלבק , נירוונה, באולינג פור סופ , קולדפליי , מופע הארנבות של ד"ר קספר , ועוד כמה D: מסנג'ר :taltal077@walla,com פייסבוק :http://www.facebook.com/profile.php?id=1680050843&ref=profile [כינוי דפוק, תתבעו אותי XD]

itzik 101

New member
תורי

שם: איציק גיל:17 מקום מגורים בארץ: באר שבע מוזיקה אהובה (להקות, סגנונות..): הרבה להקות- אואזיס,נירוונה,גרין דיי,מניק סטריט פריצ'רז וזה הכל כי אין לי כח להוסיף אבל הסגנון הזה פייסבוק ו/או מסנג'ר: http://www.facebook.com/profile.php?id=1068063962&ref=name

sok777

New member
מה כזה נדיר :)

רוב האנשים ששומעים אואזיס שומעים / מכירים את המניק סטריט.

SHIR04

New member
להכיר זה יופי,

להתעמק בלהקה זה כבר משהו אחר... לא הרבה אוהבים או מתחברים לסגנון שלהם אני אישית מכירה אותם כבר הרבה זמן ולקח לי לא מעט זמן להתחבר לשירים שלהם, למוזיקה שלהם...אם מישהו אוהב אותם זה באמת נדיר הם לא כאלו מוכרים בארץ. למרות שכבר יצא לי לשמוע אותם ששמו אותם בגלגלצ, וזה תמיד מפתיע אותי מחדש

itzik 101

New member
להקה אדירה!

שמעת את האלבום האחרון, ממש מזכיר שירים ישנים עם הגנון האפל

SHIR04

New member
לא :(

הלכתי לקנות אותו, כמובן שלא היה בחניות. יצא לי לשמוע את הסינגל, ולא יודעת..לא הורדתי אותו. באסה שאין בארץ...

SHIR04

New member
...

שם: שיר גיל: 16 מקום מגורים בארץ: מרכז מוזיקה אהובה (להקות, סגנונות..): oasis, the verve, manic street preachers, coldplay, the police, pixies, travis,pink floyd, rolling stones, radiohead, muse, arctic monkeys ועוד ועוד ועוד (סליחה על החפירה), יוני בלוך, משינה, הרבה מוזיקה ישראלית...ועוד הרבה להקות פייסבוק ו/או מסנג'ר:

oasisforever

New member
אני=

שם: איתן פורת גיל: עוד חודש 19 מגורים: רמות מנשה מוזיקה אהובה: קשה לי כבר לבחור סגנון אני באמת אוהב את רוב המוזיקה. פייסבוק: eitan porat

SHIR04

New member
איך בצבא איתן?

יפה מצידך שאתה מוצא זמן להיכנס לפורום :)

למעלה