בואו נשחק משחק D:

Just Freckles

New member
שתיהן יפות.. אבל סרינה.

בלייק מהממת
. אלינור או לילי?

Maayang4

New member
ברור ש

לילי..סתם לא יודעת אולי בגלל שהיא יותר יפה וגם שהיא משתתפת יותר הרבה ג'ני או ונסה?

liat012

New member
ג'ני

למרות שהיו פרקים שונסה הייתה מעניינת אבל היא הפכה לדמות חסרת עיניין. לילי עם בארט או עם רופוס?

jasika siton

New member
לילי עם בארט.

למרות שרופוס הרבה יותר חמוד וחתיך ממנו, אין על סרינה ודן! סתם שאלה D: מי יותר ביחד - אריק וג'ונתן או אבא של בלייר והבעל שלו ?

Qpqpz

New member
ביחד

למרות שלבלייר לא מגיע שסרינה תהיה חברה שלה.

Qpqpz

New member
סרינה עם דן!

הם זוג כזה חמוד!שמחתי לשמוע שהם זוג גם בחיים האמיתים.

Qpqpz

New member
לא של עונה ראשונה ולא של עונה שניה.

לא סובלת אותה.

Qpqpz

New member
נייט בטח שנייט!

צאק בנתים (אני בתחילת עונה שניה)ערמומי ומושחת. אני גם לא סובלת את הנחירים שלו.זה עושה לו מראה של שועל.

Qpqpz

New member
סרינה!

בגלל שהיא בן אדם והסיבה העיקרית: היא הרבה יותר יפהההההההה מבליר!

jasika siton

New member
כנסי..

דווקא לדעתי בלייר יותר יפה מסרינה, הפנים שלה יותר יפות. אבל ברור שסרינה יותר סקסית, יש לה גוף יותר יפה חח. ובלייר לא כזאת רעה כמו שאת עושה ממנה, אם את לא שמה לב, יש לבלייר עוד צדדים, ואם את בפרקים המתקדמים של העונה השנייה את יכולה להבין את זה.

Qpqpz

New member
אני בעונה השניה פרק רביעי.

היו לבליר בעונה הראשונה קטעים לא יפים ביחס שלה לסרינה.

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifתמשיכוו

מה קרה פתאום היה עצירה.. אז... נייט עם בלייר או נייט עם ג'ני?

jasika siton

New member
כן באמת תמשיכו :)

נייט עם בלייר, לא ממש אהבתי את זה שהוא היה עם ג'ני, הם ממש לא מתאימים. אמ, איזו ביצ'יות אתם יותר אוהבים, של ג'ורג'ינה או של בלייר ? :D

SHANI T

New member
ג'ורג'י

למרות שזה לא יהיה...תודו שחשבתם על זה בהתחלה.. אריק עם ג'ונתן או אריק עם ג'ני...

jasika siton

New member
חח אממ,

כן בהתחלה באמת חשבתי שג'ני ואריק יהיו ביחד P: ונראלי שאריק עם ג'ונתן, אריק ילד טוב כזה, למרות שגם ג'ני אבל הם לא ממש מתאימים, היא צריכה מישהו שיחזיק אותה יותר קצר כזה חח. למרות שזה קרה/לא קרה כזה, מי עדיף ביחד - נייט עם סרינה או נייט עם בלייר ? ובלי קשר עכשיו לצ'אק או לדן ..

למעלה