בוא נמשיך לזוז, רק לא לעמוד..

inbarIL

New member
בוא נמשיך לזוז, רק לא לעמוד..../images/Emo99.gif../images/Emo79.gif../images/Emo47.gif

סכמ"ש וזה:) ברוח בצפר משהו
שיר השבוע של כפיר:
שיר השבוע של אמן אחר:
אלבום השבוע:
דברים טובים שהיו השבוע:
דברים די מבאסים שהיו השבוע:
תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא:
מאכל השבוע:
סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע:
בנאדם שעשה לכם את השבוע:
קניית השבוע: סופש מהמם לכולם
תמונת השבוע:

inbarIL

New member
"תקשיב לי טוב אני יודע, מה אתה רוצה"../images/Emo47.gif

שיר השבוע של כפיר:אמונה גירסת פסנתר
שיר השבוע של אמן אחר:מלא עברי..בקצב אחיד, אני יודע מה אתה צריך, לאונרדו, אף אחד משנינו, בתי קפה, צל שחור..
וגם ברחוב של חן אהרוני
אלבום השבוע:באבש"ה של עברי
דברים טובים שהיו השבוע:יומכיף עם הבנות לפני הבצפר, חזרה מדהימה לבצפר, חתונה להדר, מיכלי אצלי, ימי הולדת ושישי בלילה..
דברים די מבאסים שהיו השבוע:לימודים, יום שישי בערב..
תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא:|סדגשאולי אולי תומר בביאליק, יומולדת לעמיתי
, לראות כל מיני אנשים..
מאכל השבוע:סלט סלט סלט
סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע:געגועי לקיסינג'ר/אתגר קרת
בנאדם שעשה לכם את השבוע:חן
הכי הכי הכי בעולם. וחוצמזה מיכלי, הדס, עדי, לירון, דני, עוז, ועברי בטירוף. בראיון עם גל אוחובסקי.
קניית השבוע:ממ שומדבר מיוחד.. ותמונה אין לי כוח

תכף אני ארצה שתלכו מפה, שאוכל כבר ליפול בשקט.

שיר השבוע של כפיר: יש לך כוח, רק בזכות אמא שלי ששומעת את הדיסק הזה כל הזמן כשאני לא בבית חח
שיר השבוע של אמן אחר: אבות ובנים, עד מחר-אבייתר בנאי, רקמה אנושית אחת- חוה אלברשטיין, ארץ חדשה-שלמה ארצי, שירי להקת חיל הים
אלבום השבוע: אין דברים טובים שהיו השבוע: טקס השבעה מדהים, שיעורים סוחטי דמעות ומשמעותיים בטירוף, התפצלות המחלקה לקורסים..
דברים די מבאסים שהיו השבוע: התפצלות המחלקה לקורסים, אני ממש אתגעגע לכולם.. התנגשות ערכים בתוך הראש שלי.. תוכניות לסופ"ש/לשבוע הבא: לישון, להיות עם המשפחה, היום בערב לצאת למסיבה עם כל החברים
, לצבור כוחות לשלושה שבועות רצופים :| מאכל השבוע: אוכל של אמא. סרט/תוכנית/ספר/וואטאוור השבוע: נופ. בנאדם שעשה לכם את השבוע: המשפחה שלי, אליעד ושחר שהגיעו להשבעה, לירוני, עדן, תמר, סופה ובר המפקדת... קניית השבוע: חחח
תמונת השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה