בוא נראה מה אתם יודעים כל כפר סבא..

SUPERLOVE

New member
כן אהה..

אין לכם מושג כמה תיעבתי את הביצפר הזה!!! פשוט ח-ר-א של ביצפר!!!

shv2004g

New member
זמן משימות=חרא

תמיד אמרו לנו שזאת השיטה הכי טובה וזה. שנה שעברה בכיתה ז', גילינו איך זה לעבוד באמת! זה הרבה יותר טוב!

BanjoKazooie

New member
בצפר יסודי זה תמיד חרא

בצפר יסודי זה במיוחד חרא מלמדים שטויות שבכלל לא צריך לדעת ולא לומדים כמעט כל בצפר יסודי לומדים רק חיבור חיסור כפל חילוק ואחוזים

כאן המקרה קצת שונה...

מלמדים בשיטה שאמורה לפתח "לומד עצמאי" עלק. זאת שיטה שטובה למקרה שיש 20 ילדים בכיתה, ושתי מורות (שאול מארה"ב).

6gaia9

New member
סורקיס = הב"ס הכי חרא בעולםםםםם !

תודה לאל שלמדתי שם רק שנה אחת

shv2004g

New member
גאיה???

חחחח... למדת שם רק בכיתה ג' נכון?! התחלפו לנו איזה ארבע מורות את זוכרת??? נראה לי שהיית איתי באותה כיתה! בועדת עיתון! חחחח...זיכרונות עוד מהתקופה שהבית ספר עבד עלינו שהוא מושלם!
אבל למדתי דבר חשוב: אל תסתכל באיילה אלא בשלמה! אחד האנשים היחידים שלא צבועים בבית ספר הזה!!!

ba r2 0 1 0

New member
חחח גאיה?!

חח שלום לך! את עדיין לא סלחת לי ש"שברתי" לך את הזה שמגבירים בטייפ? ובאמת האנשים שם צבועים!

ba r2 0 1 0

New member
כן ממש חרא

התכנון שבועי והכל.... דרך אגב איזה מחזור אתה ואיך קוראים לך? (לעומרי האוזר)

SUPERLOVE

New member
הם עדיין משתמשים בשיטה הזו?!?!?!

השיטה הכי חרא ביקום במקום שבאמת הילדים יעבדו הם רק יוצאים החוצה ומשחקים או כל מיני שטויות....לפחות ככה זה אצלנו...

shv2004g

New member
מטרת זמן המשימות.

בתחילת כל שבוע, מחלקת מחנכת הכיתה לתלמידים תכנון שבועי ובו משימות שבועיות בחשבון ובשפה! לתכנון השבועי שתי מטרות עיקריות: 1) לעשות את כל המשימות (הדבר שלא מתבצע בד"כ) 2) משחק ושעשוע! D-:!

shv2004g

New member
יש משהו שממש מעצבן אותי!

הם עושים מכירה בימי קבלות ההורים ומבקשים מכל תלמיד לקנות משהו בין אם זה עוגה ובין אם זה מפיות. הקיצר התלמיד קונה, מביא למכירה ואחר כך צריך לשלם על מה שהוא קנה במכולת שממול לפני יום!!! פשוט חוצפה!

למעלה