בוחרים מלך שווארמה ב-
אנשים

בוחרים מלך שווארמה ב-../images/Emo43.gif אנשים

בין השעות 15:00-17:00, יתארחו עו"ד שמואל יקירביץ' וד"ר אבי רובינשטיין בפורום חוק ומשפט, ויענו על שאלות בנושא רשלנות רפואית. אתם מוזמנים כבר עכשיו לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=145&MessageId=137906833
תחרות מלכי השווארמה יוצאת לדרך! "מאמא עוף" מציגה שווארמה אמיתית ושווארמה פרגיות בטעם אסלי ומזמינה אתכם להראות שאתם מלכי השווארמה שלנו. הציעו לנו בפורום עושים שוק את מתכון השווארמה המקורי והשווה במיוחד שלכם ואולי תזכו בנופש זוגי או במוצרי "מאמא עוף" בשווי מאות שקלים! http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=3252
הגיע הזמן לבחור את שירי העצים למצעד! ביום שני ה-25 בינואר, בין השעות 15:00-17:00 ייערך ברשת ג' מצעד בסימן שירי עצים, לציון חג ט"ו בשבט הבא עלינו לטובה. אחרי שגולשי
הציעו מגוון עצום ומקסים של שירים בנושא, 50 שירים עלו לגמר וכעת הגיע הזמן להצביע ולבחור את 24 השירים שישודרו במצעד. אל תחכו - הצביעו לשירי העצים האהובים עליכם, כי ביום א' ההצבעה נסגרת: http://www.tapuz.co.il/reshetgimel/

Bajoran Priest

New member
בחורה קצת מטורללת עם מדי סטאר-טרק

עכשיו, ברצינות, מי מאיתנו לא ירצה להיכנס ללינק שזו הכותרת שלו?
טוב, האמת היא שהכותרת שלו היא Pride and Prejudice and Zombies אבל מה שאני כתבתי מתאר אותו יותר במדויק.

Bajoran Priest

New member
הו, ופה היא מדברת על סרטי ערדפים.

סוג של. ומזכירה את באפי קוטלת הערפדים.

n i v1

New member
אין סוף בכלל לכמות ההערצה הזו

שיש לאנשים לסדרה הזו. פשוט מטורף. כולנו מטורפים :)

Bajoran Priest

New member
ממממממ

למעשה, הבחורה מהסרטונים האלה (כן, נו, העברתי כמה שעות בצפייה בערוץ שלה, בסדר??), מתסבר, היא גיקית-על, וחוץ מסטאר-טרק, יש לה גם סרטון שבו היא רוקדת לצלילי שיר מהמחזמר של "באפי קוטלת הערפדים" ועוד סרטון שבו היא מסתובבת בכנס אנימה ומאנגה... וכו'.

n i v1

New member
האנשים

הטובים ביותר נמצאים במחנה שלנו למעשה

n i v1

New member
מסתבר ש

המון אנשים טובים אוהבים מדע בדיוני וסטאר טרק באופן פרטני. זה כמעט הופך לפרמטר בהרבה מקומות... אתה הולך למקומות עבודה ומגלה שהאנשים הכי טובים מתים על זה וגדלו על זה. וכרגע, כל מי שבגילנו (באזור 30) גדל על זה... כמובן שאני עושה פה הכללה, אבל כך אני מרגיש

cפיר

New member
צודק

מעריצי סטאר טרק לא רק גדלו על סתם עוד סידרה.. זאת סידרה שהעבירה מסרים חברתיים ואנושיים ברמה מתקדמת.. ומן הסתם זה משפיע וכן זה השפיע עליי אני חייב לציין גדלתי על סטאר טרק מאז שהייתי בכיתה ג ואני מאמין שהיא עזרה לי לגבש דעות בכמה תחומים בחיים.

Bajoran Priest

New member
תעמוד בתור, בבקשה! ../images/Emo8.gif

ובתשובה לשאלתך, היה פשוט קישור ביוטיוב, או ... משהו. נכנסתי לקישור הזה, ואז לעוד סרטון, שלה, ואז עשיתי סאבסקרייב לערוץ, וככה מצאתי את עצמי בוהה בה מהופנט במשך שעות בזמן שהיא מקשקשת על כל מיני נושאים גיקיים ו\או נונסנס. אז ממממממ. כן.

sysiphus

New member
היא דוגמנית, אגב. קצת מבעס.

נו, בלוגריות יכולות להיות אורחות כבוד באייקון, לא?

Bajoran Priest

New member
בסדר, נו.......

אז היא עשתה איזה בוק איפשהו של צילומים. זה לא שהיא דוגמנית בספורטס אילוסטרייטד. (וואו, אנחנו כל כך גיקים - מתבאסים מזה שמישהי דיגמנה, ומתנחמים בזה שהיא *לא* דוגמנית בגדי ים ;) ) בכל אופן, אני חושב שיש למישהו שאנחנו מכירים השפעה לא קטנה על זהות אורחי הכבוד של אייקון, אז בהחלט יכול להיות שבלוגרים אכן יהיו אורחי כבוד באייקון בשנה הבאה. אולי אפילו יהיה "כנס בלוגרים" ייעודי בתוכניה
אני בעד, אם היא באה! טסה לישראל ! תרתי משמע

למעלה